Hepinize teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

And

Üye
8 Eyl 2016
144
1,419
3,035
40
İstanbul
  • Haftalardır gece-gündüz forumu oturtmaya çalışan ve anasayfa düzeniyle uğraşan Berkin ve Ömer'e,
  • Aylardır topallayan sohbet-akış düzenine rağmen inatla siteye giren ve etkileşimde bulunmayı sürdüren tüm takpçilerimize,
  • Yıllardır hiçbir karşılık beklemeden siteye içerik sağlamış olan ve Otopark'ın geleceğini temsil eden gelmiş geçmiş tüm editörlerimize,

sonsuz teşekkür ediyorum. Bu forum işi bu kadar zaman almayacaktı normalde ancak Wordpress ile üyelik entegrasyonu, ilgili eklentiyi hazırlayan yazılımcının da yoğunluğu sebebiyle çok zaman aldı.

Son köşe yazımda anlattığım gibi, hayalimizde daha farklı bir Otopark.com var. Ancak şimdilik Wordpress ve Xenforo gibi açık-kapalı kaynak yazılımlarıyla yürümeyi sürdüreceğiz.

Keyifli sohbetler :)

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Sohbet gittikten sonra sürekli logout olarak takipteydim. Akışa ısınamadım ne yapayım :) Biz sohbet beklerken forum geldi, her şey daha güzel olacak :) takibe devammm

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,274
45,907
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Forum sistemi gercekten cok derli toplu bir hale getirdi siteyi. Emeginize saglik. Umarim hayirlisi olur.

Tunc

Profesör
8 Eyl 2016
105
212
1,435
35
İzmir
Hayırlı olsun, özellikle "Aylardır topallayan sohbet-akış düzenine rağmen inatla siteye giren ve etkileşimde bulunmayı sürdüren tüm takpçilerimize" kısmına katılıyorum. Gerçekten sinir bozucu durumlar oluşturuyordu.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Bu forumunda kendi başına bir reklam değeri var. Alanları adsense vermek yerine direk firmalardan reklam almayı deneyin. Avis Garenta oto kiralama firmalarından alın mesela.

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Abi hayırlı uğurlu olsun. Forum daha yeni inşallah en kısa zamanda sistem oturacaktır. Bizde bu güzel forumda otomobil mereklıları olarak ve otopark takipçileri olarak güzel vakit geçireceğiz.
Forumda ve otoparkta emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım