Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Çok geçmiş olsun panpa satarken fazla bi değer kaybı yaşmazsin bence sonuçta arabada hasar fln yok zaten bundan dolayı fiyat kırmaya çalışanada satma arabayı.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Çok geçmiş olsun hocam, çok üzüldüm :( Şerefsizlikten başka hiçbir şey değil ya. İnsan artık kapısının önüne araba bırakırken de düşünmeye başladı yok böyle bir şey. Rezilliğe bak ya

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
864
2,007
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
öncelikle geçmiş olsun... hasar kaydı konusunda ise, muhtemelen tramere hırsızlık olarak belirtilir, fotoğraf ve diğer belgeleri sakladığınız takdirde değer kaybı pek yaşamayabilirsin.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,138
1
3,136
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
daha once guvenlik gorevlisi ile anlasan hirsizlar bildigimden ben onada sicak bakamiyorum
en azından hesap soracağın birileri var o durumda. şimdi bu arkadaşın arabasından parmak izi de çıksa, kamera görüntülerinde elemanların yüzleri kabak gibi görünüp teşhis de edilseler sadece onlarca dosyalarının yanına bir yenisi daha eklenmiş olacak. Güvenlik şirketine her ay çuvalla para ödediğin halde güvenlik görevlisi varken orada hırsızlık oluyorsa hesap sorarsın. Ama polisten hesap soramazsın. İstanbul'un nüfusu belki 20milyon oldu ama taş çatlasın 40bin polis çalışıyor.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Ceyhun konuyu yeni gördüm geçmiş olsun kardeşim. Malesef son zamanlarda ülkenin içinde bulunduğu durumdan en çok bu kansızlar faydalanıyor elinde güvenlik kamerası görüntüsü hırsızın kimliği bile olsa polisin üstüne düşeceğini düşünmüyorum hırsızın fetocü olduğuna ikna edebilirsen belki bişeyler yapılabilir

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ceyhun konuyu yeni gördüm geçmiş olsun kardeşim. Malesef son zamanlarda ülkenin içinde bulunduğu durumdan en çok bu kansızlar faydalanıyor elinde güvenlik kamerası görüntüsü hırsızın kimliği bile olsa polisin üstüne düşeceğini düşünmüyorum hırsızın fetocü olduğuna ikna edebilirsen belki bişeyler yapılabilir
Artık geçti zaten abi parmak izide dogru dürüst çıkmamış. Yani hırsız çaldığıyla kaldı. Geçmiş olsun dileklerin için çok teşekkür ederim.

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
Geçmiş olsun. Tramer sorgusunda cihaz çalınması olarak görünecek bu masraf. Elinizde fotoğraflar da var, değer kaybı konusunu kafanıza çok takmayın. Mekanik ya da kaportada herhangi bir problemi olmayan tek kusuru bu olan herhangi bir arabayı fiyatı bana uygun olduğu sürece düşünmeden alırdım.

msami7

Asfalt Kurutucu
3 Ocak 2017
28
12
595
Kardeş çok geçmiş olsun. Yalnız kesinlikle büyük ekran taktırmak faydana özel serviste gayet uygun olacaktır. Hatta satacağınız zaman alan adam sevinir bile küçük ekran almaktansa. Değer kaybı olmadan da bu şekilde satabilirsiniz.
Ben sigorta sürecini merak ediyorum. Ödemede sorun çıkarıyorlar mı? Değer kaybını ödemeyi kabul ediyor mu? Dışarıda bunları yaptırmanın sigorta açısından bir farkı var mı? Bu süreci de biraz anlatabilir misin?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Kardeş çok geçmiş olsun. Yalnız kesinlikle büyük ekran taktırmak faydana özel serviste gayet uygun olacaktır. Hatta satacağınız zaman alan adam sevinir bile küçük ekran almaktansa. Değer kaybı olmadan da bu şekilde satabilirsiniz.
Ben sigorta sürecini merak ediyorum. Ödemede sorun çıkarıyorlar mı? Değer kaybını ödemeyi kabul ediyor mu? Dışarıda bunları yaptırmanın sigorta açısından bir farkı var mı? Bu süreci de biraz anlatabilir misin?
Araç yarın öbür gün yapılacak. 1 2 gün sonra süreci detaylı bir şekilde anlatacağim.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Şu an show tv de yedek parca hırsızlığı haberi yapılıyor ve 2 farklı bmw gösterdiler sanırsam aynı sizin gibi orta konsolda ne var ne yok sökmüşler.
Dikkatli olmakta fayda var

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Poliçeye iyi bakmanızı tavsiye ederim bunu yaptırınca aracın pert durumunda %25lik muafiyet hakkı sigortaya doğuyor mu diye?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım