KAPALI Hyundai i10 1,0 OTM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
Beyler, aracımın bu gün baskı balatası iflas etti. Zar zor yürütebiliyorum. Saha doğrusu , arabanın debriyajını ayırmakta sıkıntı yaşıyorum..

Bana 1800 tl gibi bi fatura cıkardılar. Ayrıca bir öneride bulundular. arabamı 35000 tl den alıp, yerine sıfır km 1,0 otomatik i10 satalım dediler. Fiyat 58500 tl. Geriye 23000 tl ise kredilendirilcek.

Şimdi size sorayım. 1800 tlmi ödeyim teline kadar sıfır debriyaj komple setmi takdırayım.
23000 tl kredi çekip komple sıfır 1.0 jump + alaşım jantlı i10 mu alayım...

IMG_20180129_121045_HDR (Large).jpg IMG_20180129_121051_HDR (Large).jpg IMG_20180129_121100_HDR (Large).jpg

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Onlar hiç problem değil.. Eskiden parça değişimi diye bir şey yoktu. Kapıya mı vurdular, götürüyordun servise çekiçle tak tuk düzelte düzelte eski haline getiriyorlardı genelde. İyice perti çıkmışsa belki değişim yapıyorlardı. Haliyle işin içine kaporta aksamını düzeltme girdiği vakit iyi işçilik istiyordu. Yapamadığın zaman hem kozmetik olarak hem de psikolojik olarak kötü işler çıkıyordu ortaya. Şimdi öyle değil, direkt yeni parça geliyor ve boyanıp takılıyor. O sebeple kaporta aksamında değişebilir parçaların ne kadar süre hasarlı kullanıldığı pek mühim değil artık.

Zaten biz de kapıların 2 kilo macunla toplanmasına karşıydık.Değiştirdiler güzel de oldu.Çamurluklarda bir şey yoktu zaten onlar da lokal boyandı mis gibi oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Sabahın 06:30 unda kalktım.. Arabayı akan trafik te götürdüm. İşyerinin önünde şu an. Öğlen yine 4 km sürüp servise bırakıcam. Debriyaj sert, vitesler çok sert bir şekilde geldim. Babam onayı verdi. Araba yapılması için destek olcak. Finansman sponsor u bulunca içim biraz daha rahatladı.

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
Merhaba
Beyler, aracımın bu gün baskı balatası iflas etti. Zar zor yürütebiliyorum. Saha doğrusu , arabanın debriyajını ayırmakta sıkıntı yaşıyorum..

Bana 1800 tl gibi bi fatura cıkardılar. Ayrıca bir öneride bulundular. arabamı 35000 tl den alıp, yerine sıfır km 1,0 otomatik i10 satalım dediler. Fiyat 58500 tl. Geriye 23000 tl ise kredilendirilcek.

Şimdi size sorayım. 1800 tlmi ödeyim teline kadar sıfır debriyaj komple setmi takdırayım.
23000 tl kredi çekip komple sıfır 1.0 jump + alaşım jantlı i10 mu alayım...

Ekli dosyayı görüntüle 11171 Ekli dosyayı görüntüle 11172 Ekli dosyayı görüntüle 11173

Maddi imkanım el veriyorsa kesinlikle arabayı sıfırlardım. Hiç de kötü bir teklif değil.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
İlk sahibi acemiyse ve sen de şehiriçinde kullandın çoğunlukla o yüzden 70bin çok garip bi km değil. Genelde şehir içi veya çok kişi tarafından kullanılan arabalar 80-90binde debriyaj değiştiriyor. Biz önceki caddy'i 30binde almıştık 1 yaşında sonra sadece babam kullandı, küçük şehir+genelde uzun yol yapmasıyla 120binde değişti debriyaj. Debriyaj değişince zaten farkı çok net hissedeceksin abi kalkışında, gidişinde, yakıtında. Bizde neredeyse 1 litre azalmıştı tüketim. Debriyaj değişince kavrama ayarının iyi yapılması gerekiyor diye biliyorum ona dikkat edersin. Lastikleri de değişecek misin?

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
İlk sahibi acemiyse ve sen de şehiriçinde kullandın çoğunlukla o yüzden 70bin çok garip bi km değil. Genelde şehir içi veya çok kişi tarafından kullanılan arabalar 80-90binde debriyaj değiştiriyor. Biz önceki caddy'i 30binde almıştık 1 yaşında sonra sadece babam kullandı, küçük şehir+genelde uzun yol yapmasıyla 120binde değişti debriyaj. Debriyaj değişince zaten farkı çok net hissedeceksin abi kalkışında, gidişinde, yakıtında. Bizde neredeyse 1 litre azalmıştı tüketim. Debriyaj değişince kavrama ayarının iyi yapılması gerekiyor diye biliyorum ona dikkat edersin. Lastikleri de değişecek misin?

Bakım sonra para kalırsa lastik alcam..

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Bakım sonra para kalırsa lastik alcam..
Lastiği kesinlikle ama kesinlikle al, borca harca gir bir şeyler yap al, bebeğin de var onu düşün, daha başıma olay yeni geldi ki lastiğin önemini bir kere daha anladım buradan herkese tavsiyem alabileceğiniz en iyi lastiği alın, özellikle de kışın kışlık lastik takın kaza anında ve sonrasında bunun önemini çok anlıyorsunuz, cana geleceğine biraz borç ödemekle uğraşırsınız olur biter.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Lastiği kesinlikle ama kesinlikle al, borca harca gir bir şeyler yap al, bebeğin de var onu düşün, daha başıma olay yeni geldi ki lastiğin önemini bir kere daha anladım buradan herkese tavsiyem alabileceğiniz en iyi lastiği alın, özellikle de kışın kışlık lastik takın kaza anında ve sonrasında bunun önemini çok anlıyorsunuz, cana geleceğine biraz borç ödemekle uğraşırsınız olur biter.

İki tane pt311 alacam.. Çinçık gibi..

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,301
1
9,455
4,970
kocaeli
2011 de aracımızla zincirleme trafik kazasina karistik , babam ondan beri aracın yürürüne daha dikkat eder oldu .
Lastiklerimiz ömrü dolmaya yakın bridgestoneydi , frenlerimizde fazla iyi degildi .

Ne demişler bir musibet bin nasihattan iyidir , Lastik arabanın yerle temasini saglayan tek parça ... Asla ertelenecek bir masraf degil .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,483
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Bu pazarlamacılardan korkulur valla.
Ali gibi ekonomi bakanı bi adamın bile 23.000tl sini neredeyse almaya ikna ediyorlarmış :p
Debriyajı değiştirmekle iyi yapmışsın Ali hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım