KAPALI Maksimum 30000tl ye öğrenci için araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aesutsever

Asfalt Kurutucu
6 Ara 2016
47
10
595
Herkese öncelikle iyi seneler başlıkta da belirttiğim gibi az yakacak fazla derdi tasası olmayacak bir araba bakıyorum tecrübeli abilerim yardım ederseniz bu konuda çok memnun olurum
(Hyundai fx coupe aklımı çeliyor ama ne kadar yakar derdi tasası var mıdır tavsiyeleriniz ihtiyacım var)

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Dostum kamyonet mubabbeti ruhsatta yazar mesela corsa dnin kamyonetinde arkada kol dayama yok koltuklar kötü direksiyonda tuş yok ve 5 ileri , 1.7 dtiların çoğu hususi diye geçer ruhsata bakıp anlicaksınız , eski kasa tek kapı fiestaların çoğu kamyonet ben hususi olanı görmedim , puntoda kamyonet yok diye biliyorum , puntonun 1.3 dizel 6 ilerisini alın yada yeni kasa fiesta

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Öğrenci adam her gün evden okula arabayla gidecek, haftasonları kızları abanta, yedigöllere, götürecek.
Yazın arabasıyla arkadaşlarının yazlıklarında kalmaya marmarise, fethiyeye gidecek.
Babanla kavga edecen koltukjları katlayıp arabanda yatacan.

Almanyada, Fransada gençlik hep iki kapı Ford Fiesta kullanır. Avrupalı ol Fiesta al. Yada modern ol i10 al.

Buluts

Profesör
20 Eyl 2016
198
330
1,385
Manisa
Öğrenci adam her gün evden okula arabayla gidecek, haftasonları kızları abanta, yedigöllere, götürecek.
Yazın arabasıyla arkadaşlarının yazlıklarında kalmaya marmarise, fethiyeye gidecek.
Babanla kavga edecen koltukjları katlayıp arabanda yatacan.

Almanyada, Fransada gençlik hep iki kapı Ford Fiesta kullanır. Avrupalı ol Fiesta al. Yada modern ol i10 al.

Helal olsun abi inanılmaz güzel özetledin :) beğen kısmına 4-5 defa basasım geldi hızımı alamadım yorum atmaya geldim :) Öğrenciysen sevgilinle kavga ettiğinde onu bir yere götüreyim baş başa kalalım dersin , hafta sonu arkadaşlarınla yakın yerlere gidersin (manisada yaşıyorum, izmir-foça-urla-çeşme-bodrum gibi yazlık yerler çok yakın) , öğrencilik hayatında çorba içmek için 1 saatlik yola gidelim mi dersin böyle değişik şeyler denk gelir böyle durumlarda arabanın kısıtlamaması lazım bence , hele ki ailenle aynı şehirde değil öğrenci evinde yaşıyorsan ohoo :)

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Helal olsun abi inanılmaz güzel özetledin :) beğen kısmına 4-5 defa basasım geldi hızımı alamadım yorum atmaya geldim :) Öğrenciysen sevgilinle kavga ettiğinde onu bir yere götüreyim baş başa kalalım dersin , hafta sonu arkadaşlarınla yakın yerlere gidersin (manisada yaşıyorum, izmir-foça-urla-çeşme-bodrum gibi yazlık yerler çok yakın) , öğrencilik hayatında çorba içmek için 1 saatlik yola gidelim mi dersin böyle değişik şeyler denk gelir böyle durumlarda arabanın kısıtlamaması lazım bence , hele ki ailenle aynı şehirde değil öğrenci evinde yaşıyorsan ohoo :)

Abi sen anlarsın. Derki kızlar, yaz tatilinde ailem Almanyaya gidiyor, Türk bükündeki ailemin yazlığı boş. beni götürümüsün.
Sende altındaki copur hyundaiye güvenip 790 km yolu gidermisin. oldu yolda kalsan motora bakacak usta bulacanmı.
tüpün kokusu kabine dolsa kız demez mi "ıyy bu ne". Onun güzel yumuşak dudakları kabarmıyacakmı tupun isi ile.
Yazık değilmi kıza. Sen hava atacan diye şekil araba alacan, türkiyede ustası yok. sen iki gaz verip 3 trafik cezası yiycen , yaz tatilinde harcamaya paran kalmıycak. yazık değilmi öğrenim kredisi ile trafik cezazsı ödemek.

Çek altına
1,3 multijet punto,
1,25 My fiesta
1,0 hyundai i10
1,4 tdci fiesta
1,2 tdi polo.

Buluts

Profesör
20 Eyl 2016
198
330
1,385
Manisa
Abi sen anlarsın. Derki kızlar, yaz tatilinde ailem Almanyaya gidiyor, Türk bükündeki ailemin yazlığı boş. beni götürümüsün.
Sende altındaki copur hyundaiye güvenip 790 km yolu gidermisin. oldu yolda kalsan motora bakacak usta bulacanmı.
tüpün kokusu kabine dolsa kız demez mi "ıyy bu ne". Onun güzel yumuşak dudakları kabarmıyacakmı tupun isi ile.
Yazık değilmi kıza. Sen hava atacan diye şekil araba alacan, türkiyede ustası yok. sen iki gaz verip 3 trafik cezası yiycen , yaz tatilinde harcamaya paran kalmıycak. yazık değilmi öğrenim kredisi ile trafik cezazsı ödemek.

Çek altına
1,3 multijet punto,
1,25 My fiesta
1,0 hyundai i10
1,4 tdci fiesta
1,2 tdi polo.

Abi sen çok güzel yaşamışsın sanırım üniversite hayatını senden öğreneceğimiz daha çok şey var :) Dediklerine sonuna kadar katılıyorum. Bu kadar güzel betimleme olamazdı :)

TheMachinist

Profesör
9 Eyl 2016
194
381
1,335
accent era da tavsiye ederim. bende vardı. 2011 de sıfırını 28.800 tl ye almıştım abs opsiyonlu. :D
tek havayastığı ve abs si vardı dizeldi ki era dizel meşhurdur gidişi falan efsane.
zıplıyor yol tutmuyor diyorlardı. 14'' lastiği 15'' e yükseltip bir de spor yay takınca tren gibi oluveriyor birden. 45 lt dizel ile hiç yüklenmeden 1200 km gittim. tapa gaz 180 190 gidince de 770 km gidiyor bir depoyla. hala özlerim keratayı.

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
Hyundai Coupe tarzı isteyen birine önerdiğiniz arabalara bak :) yolda kalsan motoruna bakcak usta yok diyen bile olmuş yahu altındaki motor accent ve elantra ile birebir aynı lütfen bilmeden yorum yapmayın çok komik kaçıyor

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
923
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Dostum kamyonet mubabbeti ruhsatta yazar mesela corsa dnin kamyonetinde arkada kol dayama yok koltuklar kötü direksiyonda tuş yok ve 5 ileri , 1.7 dtiların çoğu hususi diye geçer ruhsata bakıp anlicaksınız , eski kasa tek kapı fiestaların çoğu kamyonet ben hususi olanı görmedim , puntoda kamyonet yok diye biliyorum , puntonun 1.3 dizel 6 ilerisini alın yada yeni kasa fiesta
Abi hazır buradayken bir şey danışayım bahsettiğimiz hususi 1.7ler için şey diyolar, bunların hepsi aslında ısuzu motorlu ticari arabaymış yasa elverdiği için arabayı o şekilde alıp bayiden çıkarken arka koltukları vs. takarak otomobil ruhsatına çevirip bayiden çıkarıyorlarmış ilk başta aslında hepsi kamyonet ruhsatlıymış ne diyorsun durum böyle mi?

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Abi hazır buradayken bir şey danışayım bahsettiğimiz hususi 1.7ler için şey diyolar, bunların hepsi aslında ısuzu motorlu ticari arabaymış yasa elverdiği için arabayı o şekilde alıp bayiden çıkarken arka koltukları vs. takarak otomobil ruhsatına çevirip bayiden çıkarıyorlarmış ilk başta aslında hepsi kamyonet ruhsatlıymış ne diyorsun durum böyle mi?
hepsinin üretiliş amacı kapalı kasa kamyonet , 2003te galeriden satın alırken aracı hususi kullanıcağınızı belirtip proje ile cam koltuk yaptırınca ruhsata hususi diye işliyolardı . Trde 2 tane orjinal hususi 1.7 var onlarda 4 kapı ve en full corsalar , dijital klimasından tutun koltuk ısıtmasına sunrooftan tutun cruise controle falan filan en dolusu onlardı

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Kaaaç ???!!!! Arkada römork filan mı veriyorlar hediye olarak?
15823226_10209476944579500_8555837011938798873_n.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,563
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
0b378870fc34846b4326496b6d9c4454.jpg

yakında bu fiyatları da arayacağız böyle giderse

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım