Makyajlı golf testim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Aslında golf'te fiyatının biraz daha uygun olmasını beklediğim kombinasyon 1.2 tsi dsg midline plus olan boş modeli. 91 bin lira fiyat istiyorlar ki en boş donanımı ve en baz motoru var. Dsg'den mütevellit fiyatı artıyor ama dediğim gibi golf'te fiyatının daha uygun olmasını beklediğim tek donanım bu.
1.0 DSG kombinasyonu gerçekten pahalı. Neden bu kadar pahalı anlamadım gitti. Motor eskiye göre daha maliyetli herhalde.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
1.0 DSG kombinasyonu gerçekten pahalı. Neden bu kadar pahalı anlamadım gitti. Motor eskiye göre daha maliyetli herhalde.
Hadi 1.0 yeni nesil motor, daha yeni sürdün piyasaya girişi pahalıdan yaptın eyvallah da 1.2 tsi dsg midline plus olan eski nesil motorun 2017 fiyatını da 91 bin lira gösteriyor resmi sitede. Yani şu donanım ve motor kombinasyonunun biraz daha uygun olmasını beklerdim, onun üstündeki donanım ve fiyatlara bir şey demiyorum.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hadi 1.0 yeni nesil motor, daha yeni sürdün piyasaya girişi pahalıdan yaptın eyvallah da 1.2 tsi dsg midline plus olan eski nesil motorun 2017 fiyatını da 91 bin lira gösteriyor resmi sitede. Yani şu donanım ve motor kombinasyonunun biraz daha uygun olmasını beklerdim, onun üstündeki donanım ve fiyatlara bir şey demiyorum.
1.2 TSI gelmiyor makyajlılarda abi liste yanlış olmalı.

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
Test derken showroom a gidip aracımı inceledin ? Sürüş olmadı sanırım .

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Valla makyajlı olanlarda 1.2 yok ama makyajsız stok kaldıysa bilemeyecem.
Evet o işte, makyajsız kasalar zaten. Makyajlı 1.2 üretimi yok sen daha iyi biliyorsun. O sebeple dediğim makyajsız 1.2 tsi dsg midline plus'ların 91 lira fiyatını çok buldum sadece. Belli stokta kalan ürünler, daha da üretimi olmayacak. İndiriver biraz daha fiyatını da millet alıversin.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Doğru 131k lık 308 var.
131k lık 308 de Türkiye de var olan bir araba olduğunu sanmıyorum
Allure üstüne bu donanımlar.

Comfort Paket:
Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, Krom kapı kolları, 220V çıkış
Cam Tavan
Geri Görüş Kamerası
Performance Paket:
18" Aluminyum Alaşımlı Jantlar
Sport Paket [Sport tuşu ile aktive edilen; Kırmızı göstergeler, Sportif motor sesi,
Daha hassas gaz tepkisi, SMEG+ ekranda sürüş bilgileri (Yanal ve doğrusal ivme,
Basınç, Kulanılan güç) EAT6 vites değiştirme kulakçıkları]
Premium Paket:
Comfort Paket +
Sürüş destek sistemleri (Dinamik Cruise Control ve Acil durum uyarı ve otomatik fren sistemi)
Navigasyon sistemi
Park Assist (Otomatik park sistemi)
Kör Nokta uyarı sistemi

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
ayrıca ben bütün c sınıfı araclar için tekrardan belirtiyorum çok pahalılar.. bu golf, 308, ceed vb. hiç fark etmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım