Makyajlı golf testim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Evet o işte, makyajsız kasalar zaten. Makyajlı 1.2 üretimi yok sen daha iyi biliyorsun. O sebeple dediğim makyajsız 1.2 tsi dsg midline plus'ların 91 lira fiyatını çok buldum sadece. Belli stokta kalan ürünler, daha da üretimi olmayacak. İndiriver biraz daha fiyatını da millet alıversin.
Garip bir durum bende anlamadım valla.

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
Yani şimdi 18-19 yaşında bir gence 0 golf verip test ettiriyorlar ölemi doğuş harbiden kendini aşmış helal olsun :)

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
ben 4 yıl araç bayinde çalıştım hergün araçlara meraklı gençler geliyordu 17-18 yaşında benim iş arkadaşım 18 yaşında bir gence araba vermişti test için ve kaza yaptılar ogünden beri biraz seçici davranmışlardı araç testi için ama tabi dediğiniz gibi durumlar değişmiş olabilir . Tabiki test eder ben bu işte 4 yıl çalışıp bıraktığım için gelinen nokta şaşırttı beni sevindim yani :)

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Yav bu fiyatlar ötv zammından sonra bu kadar artmamıştı, şimdi niye tavan yapmışlar? En basitinden boş 1 serisi 130 bin civarıydı, şimdi bakıyorum 144bin. Firmalar da iyice fiyatları uçurdular mı?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Yav bu fiyatlar ötv zammından sonra bu kadar artmamıştı, şimdi niye tavan yapmışlar? En basitinden boş 1 serisi 130 bin civarıydı, şimdi bakıyorum 144bin. Firmalar da iyice fiyatları uçurdular mı?
Abi şu şekilde oldu. ÖTV'den sonra markalar stoğu bitirmek adına kar marjlarını minimum düzeye çektiler bu sayede aracın fiyatı ÖTV'yi bir miktar süspanse edebildi. Fakat yeni yıl ile birlikte hem kur hem kar hemde ÖTV artışı fiyatlara ciddi oranda yansıdı. ÖTV'nin pat diye gelme sebebi ise zaten kur ile artacak olan fiyatlar esnasında ÖTV mevzusunu arada kaynatıp kenara çekilmekti. Bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
ben 4 yıl araç bayinde çalıştım hergün araçlara meraklı gençler geliyordu 17-18 yaşında benim iş arkadaşım 18 yaşında bir gence araba vermişti test için ve kaza yaptılar ogünden beri biraz seçici davranmışlardı araç testi için ama tabi dediğiniz gibi durumlar değişmiş olabilir . Tabiki test eder ben bu işte 4 yıl çalışıp bıraktığım için gelinen nokta şaşırttı beni sevindim yani :)
Valla haklisin ama sukur surucu hatasindan bi kazam yok henuz :)

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Abi şu şekilde oldu. ÖTV'den sonra markalar stoğu bitirmek adına kar marjlarını minimum düzeye çektiler bu sayede aracın fiyatı ÖTV'yi bir miktar süspanse edebildi. Fakat yeni yıl ile birlikte hem kur hem kar hemde ÖTV artışı fiyatlara ciddi oranda yansıdı. ÖTV'nin pat diye gelme sebebi ise zaten kur ile artacak olan fiyatlar esnasında ÖTV mevzusunu arada kaynatıp kenara çekilmekti. Bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.
Matematik olarak tamam da, firma kârı etki etti şimdi o zaman. Ciddi anlamda saçmalık yav. 2.5 sene önce aldığımız arabadan şimdi iki tane alabiliyoruz neredeyse. Satışlar düşmüştür muhtemelen bayağı. Neyse, konusu burası değil. Eyvallah yine de.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Matematik olarak tamam da, firma kârı etki etti şimdi o zaman. Ciddi anlamda saçmalık yav. 2.5 sene önce aldığımız arabadan şimdi iki tane alabiliyoruz neredeyse. Satışlar düşmüştür muhtemelen bayağı. Neyse, konusu burası değil. Eyvallah yine de.
Bişey değil. Valla satışlar pek düşmüş gibi durmuyor en azından şimdilik. Ay sonunda adetler açıklansın o zaman yorum yapmak daha iyi olur zira Ocak ve Şubat ayında markalar geçen seneden kalanları düşük fiyattan erittiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım