KAPALI Max. 130.000 TL'ye Ne Alınır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tylerdurden

Taklacı Güvercin
18 Kas 2017
7
8
295
Selam Panpalar;
Sizce ne alınabilir?

- 0 Km
- Az yaksın, çok kaçsın. Benzinli de olabilir.
- Otomatik olsun. Şanzıman sorunsuz olsun.
- Bagaj hacmi, diz ve baş mesafesi geniş olsun olabildiğince.
- Premium olsun tadından yenmesin:D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
+1'de,araba halojen farlı çoook kötü.Fakat TR piyasası işte,yapacak bir şey yok.
Katılıyorum. Bu opel in donanım olayını hala çözemedim. Katlanabilir pedal,aktif kaput,otomatik fren,şerit takip,18 jant gibi donanımlar standart ama hala halojen far,kadranlardaki ekran siyah beyaz, ve yan aynalara elektrikli katlanabilme özelliği adaptif cc ile alınabilen bir özellik.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Az yakma ve çok kaçma ile tam olarak ne seviyede bir tüketim ve performans beklentiniz var onu bir belirtirseniz iyi olur...

Bana göre en iyi giden 1.6 dizeller (astra gibi görünüyor şu anda) bile aslında günü kurtarıyor.. he bunu alıp, chip falan yaparsanız o zaman olur.. bunun dışında hepsi bir birine yakın gidiyor .. yani yine bence gitmiyor...

gazlanmadığında üzmesin, gazladığında ise gitsin diyorsanız 1.4 tsi (150hp lik olanlara)lara bakın.. Golf olur..iç hacim olarakta iyi ... 0km aldığınız da şanzıman problemi yaşama ve bundan dolayı çok para harcama şansınız çok az..

Biraz daha fazla yakabilir, tahammül ederim derseniz şu 200hp lik astra lar olur.. iç hacim olarak iyi, kalite olarak ortalama olsada en azından fiyatı fena değil...

Bmw 1, özellikle 118i olur ama içi dar ve ancak 2nci el olabilir sanırım...

Son Alternatif olarak Volvo v40 olabilir ama şanzıman, tüketim ve reel performansını iyi değerlendirmek lazım ...

Dizel 1.6 lar yeter derseniz, en iyi perofrmnas Astrada... ona bakın derim ...

Son düzenleme:

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
BMW 1 in arkadan itiş olması tek başına kocaman bir madde zaten. Yani bence :D
Karlı havada üzerinde arkadaş itiş kullandın mı hiç? ikincisi arkadaş itiş ciddi anlamda iç mekanı daraltıyor bu sınıf için genç spor araba amaçlı değilse önden çekiş tercih edilmeli, arkadaşın tercihlerine göre öneride bulunmak lazım, yoksa 20yaş üni öğrencisi için 1 serisi tercih sebebi

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Karlı havada üzerinde arkadaş itiş kullandın mı hiç? ikincisi arkadaş itiş ciddi anlamda iç mekanı daraltıyor bu sınıf için genç spor araba amaçlı değilse önden çekiş tercih edilmeli, arkadaşın tercihlerine göre öneride bulunmak lazım, yoksa 20yaş üni öğrencisi için 1 serisi tercih sebebi
Ankarada kışın Şahin kullandım. Yetmez mi :)

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
T3 ün otopark testinde konfor dışında pek bir eksiği çıkmamış...
Tüketim de sizi üzmeyecek ve biraz sert lik rahatsız etmeyecekse 124k çok değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım