KAPALI max 50.000 tl bütçeli aile dizel araba seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leroy

Düz Yol Gazcısı
5 Ocak 2018
17
8
145
3 kişilik bir aileyiz. bu yüzden öncelikli tercihimiz güvenlik. ondan sonra mümkünse çok az yakan bir otomobil olması ve masraf çıkarmaması.
kullanımın çoğu şehir içi hafta sonları ise şehir dışı olmaktadır. Hibrit araba tercih etmek isterdim ama bütçe bunlara yetmiyor. yılda yaklaşık 10.000 km civarı kullanmaktayım. Sedan veye HB fark etmez ama içi rahat olsun yeter. iç donanım da iyi olursa mükemmel olur. Bir diğer tercih de 2013 veya 2014 üstü olması
aklımda aslında 4 model var
ford fiesta
peugeot 208 (amortisörlerin biraz sert olduğu ve ses çıkardığı için bu modelden vazgeçtim gibi)
opel corsa 1.3
nissan note (2. el zor bulunması handikap)
yada sizlerin önereceği başka seçenekler nelerdir?

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,429
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Uzun süre olmuş konuyu açalı. sonucunu yazayım dedim. Uzun araştırmalar sonucunda hiç tahmin yürütemediğim 2016 model Clio Sport Tourer 'ı 2 ay önce aldım. 65bin km 1.5 dci dizel Joy modeli. joy olsada bir cok donanım özelliği bulunmakta. bagajı geniş. özellikle yakıtı çok iyi. 2 ay boyunca 1500 km yaptım cogu şehir içi. ortalama 4lt/100 gösteriyor. uzu yollarda cok rahat 3.5lt/100 oluyor. biraz daha sakin kullanırsak 3.2yi gördügüm cok oldu. düşünenlere tavsiye ederim
595c97f7b3345.jpg
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

leroy

Düz Yol Gazcısı
5 Ocak 2018
17
8
145
sağolun arkadaşlar. hepimize kazasız belasız günler dilerim. önerileriniz ve yazılarınız için teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım