KAPALI Mercedes-Benz Viano Almak?

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Malumunuz bende 2010 model bir golf var. Bunu takasa verip 2005 model 225 binde bir viano ile değiştirsek mi diye düşünüyorum. Yürüme engelli olduğum için golfün bagajının yetmemesi gibi bir durum söz konusu :D

Son düzenleme:

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Dostum; uzun günlerde, kazasız, keyifle kullan yeni arabanı. Artık son güzel modellerden birini aldın, değerini bileceğini biliyorum. Turbo konusunu ve buji konusunu bekletme, kısacası motoru mutlaka baştan aşağı denetle ve yaptır. Özellikle turbo ertelemeye gelmez. :)
çok ciddi bir yağ terlemeside değilmiş kanka ama genede benim gibi pimpirikli adam için sorun bunlar :D

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,812
1
4,136
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Kızdırma bujisini çok iyi bir ustada yaptırın mutlaka. Zamanla kaynıyor ve çıkarken kırılma ihtimali var. Eğer öyle olursa üst kapak açılmak zorunda kalıyor. Dizelin en pis konularından biridir. Tekrar hayırlı olsun Ali, kazasız belasız :)

AYKUL

Asfalt Kurutucu
30 Eyl 2018
69
123
610
İstanbul
Marka
Skoda
kimse yanlış anlamasın ama yıldız başkaymış hocam. Caravelle'ye de bindim kötü değil ama gene de daha sert geldi :)
Çok haklısın.4 5 sene önce sattığımız Vianoyo kullanmak nasip olmadı (ehliyetim yoktu) ama yolcu olarak çok bindim, harika bir araçtı.Hala babamla benim Viano alma isteğimiz var ama ailenin gizli reisi (annem) istemiyor, alamıyoruz.Arka koltuktada sıkılmadan yolculuk yaptığım nadir arabalardan.
Caravelle de güzel ama ön tarafta. Arkası bence yeterince konforlu değil.

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Güncelleme gelsin o zaman :D Aldık aracı. Ekspertize girdik. Birkaç parça boya çıktı Bagaj kapağı ise değişmiş. Aracın ısıtma bujisinde sorun var,v kayışında gıcırdama var,turboda çok hafif yağ terlemeleri var, orta sunroofun sigortası atmış olabilir veya motorunda arıza olabilir. Ama bütün masraflarını düşürdük fiyattan :) Yakında konusunu açacağım
Hayırlı uğurlu olsun güle güle binin yeni aracınıza.

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
29
Aydın / Bursa
Marka
Renault
Güncelleme gelsin o zaman :D Aldık aracı. Ekspertize girdik. Birkaç parça boya çıktı Bagaj kapağı ise değişmiş. Aracın ısıtma bujisinde sorun var,v kayışında gıcırdama var,turboda çok hafif yağ terlemeleri var, orta sunroofun sigortası atmış olabilir veya motorunda arıza olabilir. Ama bütün masraflarını düşürdük fiyattan :) Yakında konusunu açacağım
hadi hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız belasız :)

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Ali abi Golf gitti mi ?

Hayırlı olsun :) :)

Bir dahaki buluşmada yıldızı inceleriz inşallah :)

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
gitti kardeşim bugün devrettim :) yalnız golfe olan gaz fren aparatı buna olmuyor işte babamda diyor ki gene onu ben halledeceğim karışmayın :D kendisi yapma sevdası tuttu gene :D

Son düzenleme:

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
yanlız tek tıkla şöför camı açmaya çalıştığımda ısrarla sanki kapatmasını istiyormuşum gibi davranıyor :D bir problemi mi var acaba ama düğmeye basılı tutup indirdiğimde gene hafiften zorlasa da iniyor :)

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,300
1
9,452
4,970
kocaeli
Dıy (do it yourself) iyidir hocam , paranız cepte kalır :)

Aman sanayiye - servise işiniz düşmesin :)
gitti kardeşim bugün devrettim :) yalnız golfe olan gaz fren aparatı buna olmuyor işte babamda diyor ki gene onu ben halledeceğim karışmayın :D kendisi yapma sevdası tuttu gene :D

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Dıy (do it yourself) iyidir hocam , paranız cepte kalır :)

Aman sanayiye - servise işiniz düşmesin :)

ya öyle haklısında şimdi bu gaz fren aparatını biz yaparsak ruhsata işleme aşamasında sıkıntı çıkarırlar diye korkuyorum. Bu işi bilen biri yapsa en azından rahat oluruz. neyse deneyeceğiz göreceğiz :D

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım