KAPALI Mercedes-Benz Viano Almak?

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Malumunuz bende 2010 model bir golf var. Bunu takasa verip 2005 model 225 binde bir viano ile değiştirsek mi diye düşünüyorum. Yürüme engelli olduğum için golfün bagajının yetmemesi gibi bir durum söz konusu :D

Son düzenleme:

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Konuyu hortlatıyorum. Bugün şu arabaya baktık https://www.sahibinden.com/ilan/vas...omatik-ambiance-temiz-bakimli-609805244/detay yalnız istoç oto galeri sitesinin dışındaki herhangi bir ekspere sokamazsınız dediler. Gittiğimizde arabanın aküsü de bitikti inceden şüphelenmedim değil sizce de şüphelenmeli miyim?
araba Galeride, Galeri Bağcılarda, gidiyorsun akü bitik(araba uzun süredir satılamamış bana satılmaya çalışılıyor izlenimi veriyor) emin olamadım. Bi de üste aracı oto ekspertize sokmak isteyipte sadece bu galeri sitesinin içindeki ekspertizlere sokabileceğimiz söylenince ister istemez gerildim. Ailem adamların yalan söyleyemeyeceğini düşünüyor ama ben pimpirikliyim işte :D

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,300
1
9,452
4,970
kocaeli
Konuyu hortlatıyorum. Bugün şu arabaya baktık https://www.sahibinden.com/ilan/vas...omatik-ambiance-temiz-bakimli-609805244/detay yalnız istoç oto galeri sitesinin dışındaki herhangi bir ekspere sokamazsınız dediler. Gittiğimizde arabanın aküsü de bitikti inceden şüphelenmedim değil sizce de şüphelenmeli miyim?
Bir bakış açısına göre ; adamın işi gücü vardır , uzağa gitmesin - işler uzamasın . Veya (Allah korusun) kaza falan olmasın diye aracın dışarı çıkmamasını istiyor olabilir . Akü de eski sahibi bitik vermiştir , zaten araba da galeride sık çalışmadığından son nefesini vermiş olabilir .

Diğer bakış açısına göre ; İstoç içindeki expertiz merkezleri tanıdığıdır , sonuçları onun lehine çıkarabilirler .

Bence şuan üzerinde durmanız gereken konu " İstoç'taki güvenilir expertiz merkezleri " araştırmak .

Ayrıca yeni akü takmamalarının sebebi (belki - tahminim) bu aracın aküsü standart araçlara göre daha pahalı olabilir , bu yüzden galerici aküyü değiştirmemiş olabilir . Yani akü fiyatlarına da (bu araca uygun) biraz göz atabilirsiniz .

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Bir bakış açısına göre ; adamın işi gücü vardır , uzağa gitmesin - işler uzamasın . Veya (Allah korusun) kaza falan olmasın diye aracın dışarı çıkmamasını istiyor olabilir . Akü de eski sahibi bitik vermiştir , zaten araba da galeride sık çalışmadığından son nefesini vermiş olabilir .

Diğer bakış açısına göre ; İstoç içindeki expertiz merkezleri tanıdığıdır , sonuçları onun lehine çıkarabilirler .

Bence şuan üzerinde durmanız gereken konu " İstoç'taki güvenilir expertiz merkezleri " araştırmak .

Ayrıca yeni akü takmamalarının sebebi (belki - tahminim) bu aracın aküsü standart araçlara göre daha pahalı olabilir , bu yüzden galerici aküyü değiştirmemiş olabilir . Yani akü fiyatlarına da (bu araca uygun) biraz göz atabilirsiniz .

işte ikinci ihtimal çok korkutuyor gözümü :D araç nasıl sizce peki? km sine yapacak bişey yok çünkü bu bütçeye genelde zaten bu km lerde

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
işte ikinci ihtimal çok korkutuyor gözümü :D araç nasıl sizce peki? km sine yapacak bişey yok çünkü bu bütçeye genelde zaten bu km lerde
arabaya kaparo bıraktık. yarın ekspere sokacağız eğer içinize sinmezse kaparonuzu geri alabilirsiniz dediler. ama sonuçları kendi lehlerine çevirmeyecekleri ne malum? piyasa çakal dolu güvenemiyorum

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam

oto rapor un oto eksperi var galeri sitesinin içinde ama acaba oradaki şube ne kadar doğru sonucu verecek?

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,300
1
9,452
4,970
kocaeli
Aracı şimdi detaylı inceledim de bana sanki " uber çıkması " gibi geldi . Kılıflar öyle diyor . Km de öyle ...

Kısa şase olsa park problemi daha az olur , öyle istemez misin Ali abi ?

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Otorapor çok büyük bir firma , 100-200 lira için sonucu değiştireceklerini sanmam .
Yinede en ufak şüpheniz olursa genel merkeze iletirsiniz .

hayırlısı bakalım :D yarın akü konulup çalıştırılacak bi bende sesini dinleyeceğim biraz anlaşılır inşallah.

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Aracı şimdi detaylı inceledim de bana sanki " uber çıkması " gibi geldi . Kılıflar öyle diyor . Km de öyle ...

Kısa şase olsa park problemi daha az olur , öyle istemez misin Ali abi ?

kısanın da arka genişliğinden dolayı babam istemiyor kardeşim ya

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım