KAPALI Mercedes-Benz Viano Almak?

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Malumunuz bende 2010 model bir golf var. Bunu takasa verip 2005 model 225 binde bir viano ile değiştirsek mi diye düşünüyorum. Yürüme engelli olduğum için golfün bagajının yetmemesi gibi bir durum söz konusu :D

Son düzenleme:

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Arabada değişen yok diyor arabanın çamurluklar değişik
şuna hemen güncel çekelim :) bugün iki ayrı araca baktık biri fatihte biride buydu :D babamla adamlar konuşurken ilk başlarda yanlarında olamadım ikisininde. Dolayısı ile bilemiyordum hangisinde değişen var hangisinde yok. Sonra aramızda konuşurken değişenli olandan bahsetti babam. Bende bu attığım ilandaki zannettim değişenliyi :D bu değilmiş :)

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
şuna hemen güncel çekelim :) bugün iki ayrı araca baktık biri fatihte biride buydu :D babamla adamlar konuşurken ilk başlarda yanlarında olamadım ikisininde. Dolayısı ile bilemiyordum hangisinde değişen var hangisinde yok. Sonra aramızda konuşurken değişenli olandan bahsetti babam. Bende bu attığım ilandaki zannettim değişenliyi :D bu değilmiş :)
bu arada fatihteki araba yağ yakıyordu, önü 2011 sonrası facelifte çevrilmişti bu da aklımıza arabanın önden sağlam bir kaza yeme ihtimalini getirdi (ekspere bile sokmaya gerek yok bariz yağ yaktığı belli hatta) bunun durumunu bilmiyorum. Fatihtekine göre içi-dışı daha düzgün bu arada bunun :D

Son düzenleme:

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Güncelleme gelsin o zaman :D Aldık aracı. Ekspertize girdik. Birkaç parça boya çıktı Bagaj kapağı ise değişmiş. Aracın ısıtma bujisinde sorun var,v kayışında gıcırdama var,turboda çok hafif yağ terlemeleri var, orta sunroofun sigortası atmış olabilir veya motorunda arıza olabilir. Ama bütün masraflarını düşürdük fiyattan :) Yakında konusunu açacağım

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Güncelleme gelsin o zaman :D Aldık aracı. Ekspertize girdik. Birkaç parça boya çıktı Bagaj kapağı ise değişmiş. Aracın ısıtma bujisinde sorun var,v kayışında gıcırdama var,turboda çok hafif yağ terlemeleri var, orta sunroofun sigortası atmış olabilir veya motorunda arıza olabilir. Ama bütün masraflarını düşürdük fiyattan :) Yakında konusunu açacağım
Hayırlı olsun

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,563
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

hadi hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler inşallah :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,274
45,907
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hayırlı olsun hocam. Allah kaza bela göstermesin inşaallah :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Dostum; uzun günlerde, kazasız, keyifle kullan yeni arabanı. Artık son güzel modellerden birini aldın, değerini bileceğini biliyorum. Turbo konusunu ve buji konusunu bekletme, kısacası motoru mutlaka baştan aşağı denetle ve yaptır. Özellikle turbo ertelemeye gelmez. :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım