KAPALI Ne Alırdım? C+ Segmenti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Vagcom ile hallolursa araç garanti dışında kalır. ben mi yanlış biliyorum?
2 gün sonra da şanzıman arızası verirse ne olacak :D
Kalmaz. Aracın oynanan bölgesi garanti dışı olur. Mesela ekran garanti dışı kalabilir. Eğer bir sıkıntı olursa da yazılımı sildirin öyle götürün servise o zaman anlamıyorlar.

VolvocuPanpa

Elit Apaçi
1 Nis 2017
76
128
760
36
Eskişehir
Kalmaz. Aracın oynanan bölgesi garanti dışı olur. Mesela ekran garanti dışı kalabilir. Eğer bir sıkıntı olursa da yazılımı sildirin öyle götürün servise o zaman anlamıyorlar.
Bakıma götürdüğünde yazılım güncellemesi yapmak isterlerse anlaşılmaz mı?
Abi neyi konuşuyoruz ya polo da bile var A3'te yok. Vagcom falan hikaye. Ayıp yani :D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Vagcom ile hallolursa araç garanti dışında kalır. ben mi yanlış biliyorum?
2 gün sonra da şanzıman arızası verirse ne olacak :D

Ek bir donanım bile değil ufacık bir yazılım olmadı sorun karşılaşılırsa servise gitmeden sildirirsiniz.
2 ay önce opel servisi 2014 te aldığımız araba için mirror link-apple carplay güncellemesi geldi gelin ücretsiz yükleyelim diye aramıştı yani demek istediğim kolay bir şey ki 3 yıllık arabaya yüklenebiliyor rahatça silinebileceğine de eminim.

VolvocuPanpa

Elit Apaçi
1 Nis 2017
76
128
760
36
Eskişehir
Ek bir donanım bile değil ufacık bir yazılım olmadı sorun karşılaşılırsa servise gitmeden sildirirsiniz.
2 ay önce opel servisi 2014 te aldığımız araba için mirror link-apple carplay güncellemesi geldi gelin ücretsiz yükleyelim diye aramıştı yani demek istediğim kolay bir şey ki 3 yıllık arabaya yüklenebiliyor rahatça silinebileceğine de eminim.
Sildir yükle sildir yükle sildir yükle kim uğraşıcak onunla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım