KAPALI Ne alsak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Herkese merhabalar. Çoğunuzun bildiği üzere Tiguan'ımızı satmış bulunuyoruz. Bütçemiz maksimum 85.000TL (Malum sitede aratırken maks. fiyatı pazarlık payı için 87.500 yapıyorum). Ben isteklerimizi ve baktığım bazı araçları yazayım onların üzerinden ve sizlerin vereceği tavsiyeler üzerinden konuşalım. Benzinli istiyoruz ne kadar yakıt tükettiği fark etmez, otomatik olmak zorunda, hasar kaydı mümkünse hiç olmasın varsa bile pertten dönme olmasın, maks. kilometre 50k km tercihen çok daha altı olmalı. Herhangi bir hacim kısıtlamamız yok.

Baktığımız ve düşündüğümüz arabalar;

Evet sayın forum halkı bu seçenekler arasından siz olsanız finale hangisini koyardınız? Tavsiyeleriniz nelerdir?

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Hayırlı olsun. Diyeceğim birkaç şey var:

-Yeşil jant ne yav?!
-Giulia direksiyonu takılıyor ama start tuşu başta olmakla beraber birkaç tuş işlevsiz oluyor diye biliyorum.
-Bu amblemleri çıkarıp takması çok kolay. Trim sökücüyle rahat rahat halledersin. Youtube'da zibilyon video var zaten.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hayırlı olsun. Diyeceğim birkaç şey var:

-Yeşil jant ne yav?!
-Giulia direksiyonu takılıyor ama start tuşu başta olmakla beraber birkaç tuş işlevsiz oluyor diye biliyorum.
-Bu amblemleri çıkarıp takması çok kolay. Trim sökücüyle rahat rahat halledersin. Youtube'da zibilyon video var zaten.
Teşekkür ederim :). Yeşil ve beyaz uyumlu ya ondan şeetttiydim :D.

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Hocam ilk başta hayırlı olsun, kazasız belasız binin inşallah. 6 inçlik ekranda bir numara yok, eğer riskliyse pek de bulaşmayın derim. Hakikaten öyle ahım şahım bir şeyi yok o ekranın, 5 inçlik de yeter gayet.

QV amblemi değil ki aslında o. O amblemin güzel bir hikayesi var, şans getirme amaçlı. Eskiden tüm alfalara takarlarmış standart olarak. Sonradan sadece QV'lere dönmüş.

Ben olsam takardım, beyaz üzerine yakışır ayrıca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım