KAPALI Octavia RS Satın Alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşıma ilandaki arabayı hiç aklımızda yokken düşünmeye başladık:

#vRS 2.0 TFSI 220HP ** BAYRAMA KADAR NAKİTTE SON İNDİRİM**
İlan No: 540757339
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ama-kadar-nakitte-son-indirim-540757339/detay

Arkadaşta şu an 1.5T Civic HB var, onun arabasını en kısa sürede piyasanın azıcık altında satarak bunu almayı düşünüyoruz fakat bir sıkıntımız var. Araba adamın anlattığına göre temiz baya, 40 dk falan sohbet ettik telefonda, epey güven uyandırdı ama yine de fiyatı epey uygun olduğu için emin olamıyoruz. Forumdan herhangi bir bizim için arabayı inceleyebilir mi? Ekspertize de götürürse çok kıymete geçer, karşılıksız bırakmayacağını söyledi bazılarınız bilir Gökçe Aydın abiyi, ona almayı düşünüyoruz, satın alma işlemleri için ben gelicem İstanbul’a, vekalet verecek bana.

Son düzenleme:

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,603
18,392
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
@Ozgur Gunes bu araba DOD’dan yaklaşık bu paralara satıldı ekspertsizi aynı kalmış arabanın kazası da ciddi bir kaza değil. Bu paraya kesinlikle alınmalı derim. DOD’da da baya ilanda durdu herhalde renginden ve 2.0 olmasından dolayı.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
@Ozgur Gunes Golf Gti olarak bu örnek var tercih edilebilir. 130 küsür yazılmıştı bu ilana bayadır favorimde temiz duruyor.Fiyatı baya ideal olmuş.

Sahibinden 2014 Golf 7 GTI DSGİlan No: 591542322https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-2014-golf-7-gti-dsg-591542322/detay
123 liraya bedava yanlız
Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşıma ilandaki arabayı hiç aklımızda yokken düşünmeye başladık:

#vRS 2.0 TFSI 220HP ** BAYRAMA KADAR NAKİTTE SON İNDİRİM**
İlan No: 540757339
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ama-kadar-nakitte-son-indirim-540757339/detay

Arkadaşta şu an 1.5T Civic HB var, onun arabasını en kısa sürede piyasanın azıcık altında satarak bunu almayı düşünüyoruz fakat bir sıkıntımız var. Araba adamın anlattığına göre temiz baya, 40 dk falan sohbet ettik telefonda, epey güven uyandırdı ama yine de fiyatı epey uygun olduğu için emin olamıyoruz. Forumdan herhangi bir bizim için arabayı inceleyebilir mi? Ekspertize de götürürse çok kıymete geçer, karşılıksız bırakmayacağını söyledi bazılarınız bilir Gökçe Aydın abiyi, ona almayı düşünüyoruz, satın alma işlemleri için ben gelicem İstanbul’a, vekalet verecek bana.
Ben araca yakın oturuyorum lakin ekspere götürme imkanım yok. Yinede istersen gidip bi bakarım.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
octavia ne biliyim,hani kullanışlılık felan varda altyapısı çöp olan bir araç,bu yüzden vw'den ucuz ya,aynı leon-golf gibi.
Yanlız standart Leon'un da altyapısı rezalet ama Cupra tam aksine bir sürüşe sahip. VAG grubunun standart araçları ile performans versiyonları arasında genelde dağlar kadar fark oluyor ondan dolayı Octavia'ya karşı peşin hükümlü olmayın derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım