KAPALI Octavia RS Satın Alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşıma ilandaki arabayı hiç aklımızda yokken düşünmeye başladık:

#vRS 2.0 TFSI 220HP ** BAYRAMA KADAR NAKİTTE SON İNDİRİM**
İlan No: 540757339
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ama-kadar-nakitte-son-indirim-540757339/detay

Arkadaşta şu an 1.5T Civic HB var, onun arabasını en kısa sürede piyasanın azıcık altında satarak bunu almayı düşünüyoruz fakat bir sıkıntımız var. Araba adamın anlattığına göre temiz baya, 40 dk falan sohbet ettik telefonda, epey güven uyandırdı ama yine de fiyatı epey uygun olduğu için emin olamıyoruz. Forumdan herhangi bir bizim için arabayı inceleyebilir mi? Ekspertize de götürürse çok kıymete geçer, karşılıksız bırakmayacağını söyledi bazılarınız bilir Gökçe Aydın abiyi, ona almayı düşünüyoruz, satın alma işlemleri için ben gelicem İstanbul’a, vekalet verecek bana.

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Tamam öyle, sürmediğiniz arabalar için test izleyip yorumda bulunun, ben mesela şu an net yorumda bulunamıyorum Golf GTI ve Octavia RS için ama her türlü binek modellerinden iyidir.

Ben Polo GTI’a aşırı soğuktum, son 1 haftadır 400 lira benzin harcayarak arabaya bayıldım. Yani nasış bir beklenti var B segmentinde anlamıyorum. Piste girsem çok büyük keyif alarak, iyi çizgiler yaparak dönerim ben bu arabayla.

İkonik bir spor otomobilden ziyade gıdıklanmış bir Golf TSI intibası bırakan GTI, limitleri zorlandığında MQB'nin sınırlarına takılıyor. Kalitesi ve kullanışlılığıyla harikulade bir günlük kullanım tecrübesi sunsa da, insan bu paraya daha fazla eğlence bekliyor.

https://www.otopark.com/2015/01/kiralik-katil-volkswagen-golf-gti/

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
İkonik bir spor otomobilden ziyade gıdıklanmış bir Golf TSI intibası bırakan GTI, limitleri zorlandığında MQB'nin sınırlarına takılıyor. Kalitesi ve kullanışlılığıyla harikulade bir günlük kullanım tecrübesi sunsa da, insan bu paraya daha fazla eğlence bekliyor.

https://www.otopark.com/2015/01/kiralik-katil-volkswagen-golf-gti/

Bu paraya daha fazla eğlence? Neredeyse Polo parasına son kasa düşük km li Golf GTI alınıyor artık.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
10 ocak 2015 sıfır fiyatlarına göredir o. Boşuna link atmadım. Ayrıca o yazı benimde değil. Golf gti testinin sonucuna yazılmış.

Ben günümüz koşulları için konuşuyorum, c hot hatch, rafine bir araba arıyorsan şu an fiyatına göre(octavia 114 olsaydı özellikle) gayet mantıklı arabalar, 1.0 octavia vermiyorlar şu an o fiyata.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ben günümüz koşulları için konuşuyorum, c hot hatch, rafine bir araba arıyorsan şu an fiyatına göre(octavia 114 olsaydı özellikle) gayet mantıklı arabalar, 1.0 octavia vermiyorlar şu an o fiyata.

Sen ona takılmışsın bende arabanın gıdıklanmış golf tsi yazısına takıldım. Sen bilirsin zorla alma demiyorum. Fiyatı güzel ama sadece güçte her şey bitse zamanında Vectra Opc en kral d sınıfı araba olurdu.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Neyse, sonuç olarak Octavia’cı arkadaşı bir yarın arayıp hayırdır sorgusu yapacağım. Ardından arabanım ağır hasarı veya kalıcı motor hasarı yoksa şuna küçük bir ihtimal yönelebiliriz:

REBAY MOTORS // GOLF MK7 GTİ 2.0 DSG 2014 STAGE 2+
İlan No: 576019972
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...gti-2.0-dsg-2014-stage-2-plus-576019972/detay

Bunu alırız komple orijinale çeviririz.

Ayrıca Megane RS ilanlarını paylaştım Gökçe abiyle, bakalım ne diyecek. Hayatta her şey sadece iyi yol tutan bir araba değil, belli özellikler arasından beklentilerimize göre tartarak seçim yapmak lazım. Şu an kendisi deli gibi araba değiştirmek istemiyor, zaten memnun arabasından, istediği zaman yazılım yükleyip silebiliyor arabasına, hiç bir sıkıntı da yaşamadı. Bundan sonrası “şımarıklık” amaçlı bir girişim zaten.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ayrıca Megane RS ilanlarını paylaştım Gökçe abiyle, bakalım ne diyecek. Hayatta her şey sadece iyi yol tutan bir araba değil, belli özellikler arasından beklentilerimize göre tartarak seçim yapmak lazım. Şu an kendisi deli gibi araba değiştirmek istemiyor, zaten memnun arabasından, istediği zaman yazılım yükleyip silebiliyor arabasına, hiç bir sıkıntı da yaşamadı. Bundan sonrası “şımarıklık” amaçlı bir girişim zaten.

Sanırım civic rs vardı. Bu arabaları alması için üzerine koyması gerekiyor demi.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Neyse, sonuç olarak Octavia’cı arkadaşı bir yarın arayıp hayırdır sorgusu yapacağım. Ardından arabanım ağır hasarı veya kalıcı motor hasarı yoksa şuna küçük bir ihtimal yönelebiliriz:

REBAY MOTORS // GOLF MK7 GTİ 2.0 DSG 2014 STAGE 2+
İlan No: 576019972
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...gti-2.0-dsg-2014-stage-2-plus-576019972/detay

Bunu alırız komple orijinale çeviririz.

123 olan Golf Gti tercihim olurdu açıkçası. Oynanmış bir araba yerine stock bir araba seçmek daha mantıklı. Megane Rs isterse mavi olan çok iyi duruyor. O almazsa sen al valla çiçek gibi :D

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Sanırım civic rs vardı. Bu arabaları alması için üzerine koyması gerekiyor demi.

Elbette, şu an bu şımarıklığım için 12-13 çıkarabilirim diyor, e Aksaray’da oturuyor, orda satması zor bide arabasını, Ankara’da olsa 104 e faln satar da orda gideceği 102 falan.

BU ARADA, EPEYDİR BAKMAMIŞTIM FİYATLARA, 1.0 TSI DSG HIGHLINE POLO 120 BİN TL OLMUŞ, ŞU AN GOLF GTI VEYA OCTAVIA RS İN DİREKSİYONU OLMASA BİLE MANTIKLI.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Elbette, şu an bu şımarıklığım için 12-13 çıkarabilirim diyor, e Aksaray’da oturuyor, orda satması zor bide arabasını, Ankara’da olsa 104 e faln satar da orda gideceği 102 falan.

BU ARADA, EPEYDİR BAKMAMIŞTIM FİYATLARA, 1.0 TSI DSG HIGHLINE POLO 120 BİN TL OLMUŞ, ŞU AN GOLF GTI VEYA OCTAVIA RS İN DİREKSİYONU OLMASA BİLE MANTIKLI.

Sen niye her şeyi tek arabada yapmayı düşünüyorsun. Bir tane günlük bir tane gazlama aracı alsana.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Gökçe abiyi tanısan bu önerine kendin kahkaha atardın :D

Golf gti testindeki yorumunu buldum :D

aydingokce:

Bu araba düz yol gazcılarını da memnun etmez çünkü çekiş sorunları var. Bir düz yol gazcısı olarak söylüyorum bunu, kesin bilgi, yayalım

Ibiza Cupra saçmalama eğilimi olan bir araba değil, buna dayanarak böyle bir tahminde bulunuyorsunuz ama standart Ibiza da pek saçmalayan bir araba değil zaten. Lakin, standart Leon’un epey saçmalama eğilimli bir araba olduğu düşünülürse, Leon Cupra ne kadar başarılı olur, tereddütteyim.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Golf gti testindeki yorumunu buldum :D

aydingokce:

Bu araba düz yol gazcılarını da memnun etmez çünkü çekiş sorunları var. Bir düz yol gazcısı olarak söylüyorum bunu, kesin bilgi, yayalım

Ibiza Cupra saçmalama eğilimi olan bir araba değil, buna dayanarak böyle bir tahminde bulunuyorsunuz ama standart Ibiza da pek saçmalayan bir araba değil zaten. Lakin, standart Leon’un epey saçmalama eğilimli bir araba olduğu düşünülürse, Leon Cupra ne kadar başarılı olur, tereddütteyim.

Söz uçar, yazı kalır diyorsun :) ben de “fikirler zamanla değişebilir” diyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım