Opel Combo 1.5 130hp 8AT/Excellence

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
773
1,678
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Araç gerçekten merak ettiğim modellerden biri. Kokpitini çok beğeniyorum. Tekrardan kazasız belasız güzel günlerde kullan inşallah dostum :) Kullandıkça daha detaylı görüşlerini aktarmanı bekliyorum

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Ticari araçları bilmeyen, ihtiyacı olmayan, görsel olarak da pek beğenmeyen biriyim. Ancak bunun iç tasarımı iyi duruyor. Bir çok binek araçta bile sert plastik kullanılıyor. Açıkçası şurası sert, burası yumuşak önemseyen biri değilim. Sürücünün etkileşimde olduğu yerler rahatsız etmedikten sonra sorun yok. Ne olursa olsun ticari araç olarak tasarlanıp üretilen bir araç, şurası sert burası yumuşak diye incelemek bence doğru değil. Yumuşak plastik kullanması demek, ticari araç olarak kullanıldığında büyük olasılıkla çabuk yıpranması demek.

Kazasız, belasız, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Ticari araçları bilmeyen, ihtiyacı olmayan, görsel olarak da pek beğenmeyen biriyim. Ancak bunun iç tasarımı iyi duruyor. Bir çok binek araçta bile sert plastik kullanılıyor. Açıkçası şurası sert, burası yumuşak önemseyen biri değilim. Sürücünün etkileşimde olduğu yerler rahatsız etmedikten sonra sorun yok. Ne olursa olsun ticari araç olarak tasarlanıp üretilen bir araç, şurası sert burası yumuşak diye incelemek bence doğru değil. Yumuşak plastik kullanması demek, ticari araç olarak kullanıldığında büyük olasılıkla çabuk yıpranması demek.

Kazasız, belasız, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Teşekkür ederim, sert plastik mevzusu çok takıldığım bir mevzu değil. Sürücünün etkileşim içinde olduğu kısım başta direksiyon tabi ki, direksiyonu çok güzel onu belirteyim hem derisinin hissi hem de hafifliği yola çıkınca daha ağırlaşması vs çok hoşuma gitti. İç tasarım benim de hoşuma gidiyor ama rifterdan eksikleri var özellikle şu el freninin olduğu kısım rifterdaki gibi olsaydı çok çok daha güzel olacaktı opeldekiler söyledik ama getirmediler dedi artık yapacak bir şey yok ona maalesef 🙂

IMG_20190831_131111.jpg

peugeotrifter-12.382595.19.jpg

images

Bahsettiğim Orta kısım pejonun da paketlerine göre elektronik el freni olan modellerinde bu şekilde hem çok güzel gözüküyor hem de ciddi manada büyük saklama gözü eklenmiş oluyor.

İlk rifter fotoğrafında gördüğümüz vitesin sağ çarprazındaki tuş da sürüş modunu seçme işine yarıyor diye biliyorum, opelde mevcut değil, yeri boş oraya anca bozuk para konabilir.

Son düzenleme:

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Android auto trde indirmeye açık değilmiş, apk olarak indirdim kurdum araca kablo ile bağlayınca güzel çalıştı artık özellikle navigasyon ihtiyacı olduğunda kullanırım onun dışında bluetooth daha rahat çünkü android auto için kablolu bağlantı istiyor.

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Android auto trde indirmeye açık değilmiş, apk olarak indirdim kurdum araca kablo ile bağlayınca güzel çalıştı artık özellikle navigasyon ihtiyacı olduğunda kullanırım onun dışında bluetooth daha rahat çünkü android auto için kablolu bağlantı istiyor.
Android auto ile birkaç işlem daha yapılarak video izleme ve tarayıcı gibi özellikler de kullanılabiliyor diye biliyorum.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,813
1
4,140
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Tekrar hayırlı olsun dostum güzel seçim oldu, en çok da motor-şanzıman uyumu ve donanımı ile alınası. Pistte @sinan abinin kullanımı ile dengesinin de iyi olduğunu gördük :) kazasız belasız kullan.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Geçenlerde müsait bir yolda hafif virajlarda şerit takip sistemini denedim. Yarı otonom gibi değil sadece uyarı mahiyetinde bir sistem olduğunu, eğer ki şeritten çıkar gibi olursan şeride soktuğunu hatırlatmakta fayda var. O nedenle şeridi tam ortalayıp gitmeyip şerit kenarına yaklaşınca müdahale ediyor, buna rağmen virajları alabiliyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım