Opel Corsa c 1.4

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Tavsiye ediyomusunuz 14 yıldır orjinaliyle kullaniyoz takur tukur
Ben taktıralı birkaç ay oldu. Corsa'yla uyumlu Sismak direksiyon kutuları farklı turlara sahip olarak üretiliyor. Ona dikkat etmek lazım. Detayları @emreozukan daha iyi verir, ben de ondan öğrendim zira :). Benim ustanın tedarikçisi pek dikkat etmemiş, kendi ekseni etrafında dönen arabada damperli kamyon gibi bir dönüş çapı oldu :D Ama bununla beraber Ford Fiesta benzeri sürüş hissi geldi. Bir de direksiyon biraz sertleşti, hidrolik direksiyonlar gibi oldu.

Ben Temmuz sonunda değiştirdim. Ömrü ne kadar olacak bilemiyorum. Şimdilik işler yolunda. :)

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Ben taktıralı birkaç ay oldu. Corsa'yla uyumlu Sismak direksiyon kutuları farklı turlara sahip olarak üretiliyor. Ona dikkat etmek lazım. Detayları @emreozukan daha iyi verir, ben de ondan öğrendim zira :). Benim ustanın tedarikçisi pek dikkat etmemiş, kendi ekseni etrafında dönen arabada damperli kamyon gibi bir dönüş çapı oldu :D Ama bununla beraber Ford Fiesta benzeri sürüş hissi geldi. Bir de direksiyon biraz sertleşti, hidrolik direksiyonlar gibi oldu.

Ben Temmuz sonunda değiştirdim. Ömrü ne kadar olacak bilemiyorum. Şimdilik işler yolunda. :)
Abi galiba bunun elektrikli ve hidrolikler için farklı versiyonları var dediğin gibi senin arabaya hidrolik olanı takmış olabilirler

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
aynen fakat alırken turlara dikkat etmek gerekiyor keza aynı alt yapı 4-5 farklı araçta kullanılmış ve bazıları ticari araç o yüzden turu kısa 2.7 tur oluyor bunu alırsanız takılınca arabanıza rot ayarı tutmayacak araba ve rot başlarından biraz kesmeniz gerekecek, esas doğru turu olan ise 2.86 turlu olandır.

abi rot başlarından 1 cm kadar kesersen aynı eskisine geri döner aracın :D

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Ekran Alınteeısı.JPG

yeni hedefim belirlendi muhahaha, babam yakında vuracak beni :D

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
hocam herkese selam, bayadır boş bırakmışım buraları, arabaya bir yıldır nerdeyse 8 bin tl masraf ettim accaayip olaylar geldi bizim tipine yumurta kırdığım corsanın başına. Şöyle kısa bir spoiler vereyim şuan arabada değişmeyen birtek kupa şase kaldı o derece bir arıza yaşadım sandık motor koymanın ucundan döndüm bir iki güne detayları yazıcam buraya :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
hocam herkese selam, bayadır boş bırakmışım buraları, arabaya bir yıldır nerdeyse 8 bin tl masraf ettim accaayip olaylar geldi bizim tipine yumurta kırdığım corsanın başına. Şöyle kısa bir spoiler vereyim şuan arabada değişmeyen birtek kupa şase kaldı o derece bir arıza yaşadım sandık motor koymanın ucundan döndüm bir iki güne detayları yazıcam buraya :D

Ne çektin be :D

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
767
1,630
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Rez

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Haydaa

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,285
16,187
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Maşallah çok güzel araç tiplerini ayrı bi seviyorum bunların bende swingi vardı onun sevimli inajını o senelerde kırmaya çalışmışlardı.Bu araçtan elegance donanımı düşünüyoruz da özellik ve donanım listesi nerden bulabilirim

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım