Opel Corsa c 1.4

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Dün servise götürdüm fren hidroliğine baktırmak hemde atfriz ekletmek için,
aracın radyatör hortumunu cıkartıp tüm suyu boşalttık sonra motor tamamen boşaldıktan sonra yedek su deposundan su ekleyip alt hortumdan saf su cıkana kadar bekledim ve içinden çıkan su aşağıda;
WhatsApp Image 2016-11-28 at 16.09.43.jpeg
Nerdeyse 15 dk bu renkte çamur gibi su aktı, ssaf suyu gördükten sonra tamamen doldurup motoru calstırdık tekrar fan acana kadar sonra aynı işlemi tekrarlayıp 50/50 kırmızı antfriz koyduk.

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Dün servise götürdüm fren hidroliğine baktırmak hemde atfriz ekletmek için,
aracın radyatör hortumunu cıkartıp tüm suyu boşalttık sonra motor tamamen boşaldıktan sonra yedek su deposundan su ekleyip alt hortumdan saf su cıkana kadar bekledim ve içinden çıkan su aşağıda;
Ekli dosyayı görüntüle 2112
Nerdeyse 15 dk bu renkte çamur gibi su aktı, ssaf suyu gördükten sonra tamamen doldurup motoru calstırdık tekrar fan acana kadar sonra aynı işlemi tekrarlayıp 50/50 kırmızı antfriz koyduk.

Benimde böyle knki , şöyle bi sıkıntı var benim araba fan açıcak kadar ısınamıyo :(

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Dönüp dönüp senin arabaya bakıyorum harbiden kaporta olarak çok temiz Allah nazarlardan saklasın :) , farları temizleyip app plaka yaparsan sanki daha güzel olur gibi

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Dönüp dönüp senin arabaya bakıyorum harbiden kaporta olarak çok temiz Allah nazarlardan saklasın :) , farları temizleyip app plaka yaparsan sanki daha güzel olur gibi
çok teşekkür ederim kardeşim farlara bir ayar yapıcam ama mekanik bakımlardan bütçe kalmıyor, plaka ise cok hoşuma gidiyor benim orjnal halinde olması. senin termostat sıkıntın olabilirmi 84 te fan kapayıp 93 te fan acar bizimkiler bilirsin

Son düzenleme:

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
çok teşekkür ederim kardeşim farlara bir ayar yapıcam ama mekanik bakımlardan bütçe kalmıyor, plaka ise cok hoşuma gidiyor benim orjnal halinde olması. senin termostat sıkıntın olabilirmi 84 te fan kapayıp 93 te fan acar bizimkiler bilirsin

termostatı taktık ama kaçırıyo heralde , orjinal almak gerek heralde ben yan sanayi aldım

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
valla markasını sormadımda kodu 005 ti opel parçacısına gittim pcden baktı yandaki çırağa 005 i ver dedi , bende iyimidir dedim en iyisi bu dedi :D artık parçaları senden alırız panpa o_O
Haha eyvallah tanıdıklar var opelci sağolsunlar gideriz beraber parçacılar iyisi dediğüne inanma hepsi milleti dolandırma peşinde 5 tl lik mali 50 tlye cakmaya calısıyolar sonra olan bizlere oluyor

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Haha eyvallah tanıdıklar var opelci sağolsunlar gideriz beraber parçacılar iyisi dediğüne inanma hepsi milleti dolandırma peşinde 5 tl lik mali 50 tlye cakmaya calısıyolar sonra olan bizlere oluyor

Knki sen nerde oturuyodun bide yaş kaç şimdi kanki diyoz büyük falansındır sıkıntı olmasın :)

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
ta bakırköyden bostancıyamı geliyorsun bakım için
Knka bizim motorsinan var o benim kankim :) o yapıyo bakımları , kanka bu arada sana acil ihtiyacım var termostat aldım yanlış çıktı onu değişicem yarın geliyim senle beraber termostat alalım bana 0552 234 99 53 mesaj atarsan sevinirim knki

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul
Knka bizim motorsinan var o benim kankim :) o yapıyo bakımları , kanka bu arada sana acil ihtiyacım var termostat aldım yanlış çıktı onu değişicem yarın geliyim senle beraber termostat alalım bana 0552 234 99 53 mesaj atarsan sevinirim knki
Whatsapp grubu kurun, paslasalim parca konusunda. Bugun sigortaya zorunluluktan dolayı 757 TL bayıldım akkkk [emoji16]

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
yarın kaç gibi gelicen tüm gün okuldayım öğlen 2 saat boşluğum var 12.30 2 arası gelirsen gidelim beraber

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım