Opel Corsa c 1.4

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Whatsapp grubu kurun, paslasalim parca konusunda. Bugun sigortaya zorunluluktan dolayı 757 TL bayıldım akkkk
emoji16.png
Knk özel
yarın kaç gibi gelicen tüm gün okuldayım öğlen 2 saat boşluğum var 12.30 2 arası gelirsen gidelim beraber

12de okuldan çıkıyorum yarım saate gelirim heralde bostancıya :) whatsaptan yazsana knki konuşalım ordan

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
sevgili abilerim kardeşlerim panpalarım benim corsayı değiştirmekten vazgeçtim ve lpg düşünüyorum ciddi ciddi artık ama ondan önce yeni bir yapılacak listesi hazırladım listede şöyle;
ses sistemi komple elden geçirilicek,
döşemeler sökülücek tüm klipsler yenilenecek,
karter koruması takılacak,
elm237 alınacak;
dodikleri hepsini değiştiricem (4'lü seti 110 tl gibi bi rakam tamir ettirmeye değmez)
koltuk ısıtma aktifleştirilecek (şansıma aracımda rölesinden sigortasına tesisatı hazır çıktı sadece ısıtma pedi ile düğme alıcam)
direksiyon deri kaplanacak;
ve zurnanın zırt dediği yerlere geldim
4 amortisör yenilenecek,
direksiyon kutusu değişecek,
bobin- buji değişip çift tırnak ngk iridyum olacak;
egr geri takılacak;
cc'li sinyal kolu alınıp takılacak sonra op-com ile aktif edilcek
ve son olarak araca en uygun lpg sistemi takılacak
anlıcağınız benim bu sezon ki tüm asistanlık maaşımı arabaya harcıağım, herkesin önerilerini tavsiyelerini yorumlarına açığım hatta ihtiyacım var. @kubilayevis @berkertekin @kerpetenemir

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul
sevgili abilerim kardeşlerim panpalarım benim corsayı değiştirmekten vazgeçtim ve lpg düşünüyorum ciddi ciddi artık ama ondan önce yeni bir yapılacak listesi hazırladım listede şöyle;
ses sistemi komple elden geçirilicek,
döşemeler sökülücek tüm klipsler yenilenecek,
karter koruması takılacak,
elm237 alınacak;
dodikleri hepsini değiştiricem (4'lü seti 110 tl gibi bi rakam tamir ettirmeye değmez)
koltuk ısıtma aktifleştirilecek (şansıma aracımda rölesinden sigortasına tesisatı hazır çıktı sadece ısıtma pedi ile düğme alıcam)
direksiyon deri kaplanacak;
ve zurnanın zırt dediği yerlere geldim
4 amortisör yenilenecek,
direksiyon kutusu değişecek,
bobin- buji değişip çift tırnak ngk iridyum olacak;
egr geri takılacak;
cc'li sinyal kolu alınıp takılacak sonra op-com ile aktif edilcek
ve son olarak araca en uygun lpg sistemi takılacak
anlıcağınız benim bu sezon ki tüm asistanlık maaşımı arabaya harcıağım, herkesin önerilerini tavsiyelerini yorumlarına açığım hatta ihtiyacım var. @kubilayevis @berkertekin @kerpetenemir
Bilmiyorum da ben Corci'yi cok pratik ve basit bir otomobil oldugu icin aldim. Elektronik anlamda oynanabilirligini sorgulamak lazim o kismi beni pek cezbetmiyor acikcasi.

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Bilmiyorum da ben Corci'yi cok pratik ve basit bir otomobil oldugu icin aldim. Elektronik anlamda oynanabilirligini sorgulamak lazim o kismi beni pek cezbetmiyor acikcasi.
ya bende aynı sebepten tercih ettim ama baktım değiştirmeye suan gerek yok hemde istemiyorum elimdekini fabrika çıkışında olabilecek en yüksek donanıma cıkartmak istedm lpg dışında malum o artık zaruri :(:(

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Burda 3 tane LPG i10 alacak adam potansiyeli görüyorum :) Uğraşmayın Eski corsalarla, benzin 1,0 i10 bile 4 litre benzinle yürüyor. 2013 model bile garantide. Satın size onlardan alak.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım