[OSR] Otopark.com Sim Racers - Bütün Simülasyon Oyuncuları Toplanıyoru

TheTurkishStig

Asfalt Kurutucu
18 Ocak 2018
66
35
520
07495290b6f5ddbc9a30f0301d9a00ff52752a6d35097b1a9367e5a715883a620a064ac1.jpg

DUYURU : ARKADAŞLAR, GRUBA YALNIZCA '' YARIŞ SIMULASYONU '' OYNAYAN ÜYELERİ ALIYORUZ, GRUBUMUZ GENEL OYUN DEĞİL, YARIŞ SIMULASYON OYUNU GRUBUDUR. ASSETTO CORSA, PROJECT CARS , I RACING , DIRT RALLY , RACING ROOM TARZI SIMULASYON YARIŞLARI OYNUYORSANIZ GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ STEAM LINKINE KATILMA TALEBI GÖNDERIN. ARDINDAN KONUMUZDA HANGİ OYUNLARA EKLENMEK İSTEDİĞİNİZİ BELİRTİN,AŞAĞIDAKİ LİSTEDE GÖRDÜLDÜĞÜ GİBİ İSİMLERİNİZİ EKLEYEYİM. HERKESE TEŞEKKÜRLER.

Herkese merhaba arkadaşlar, biliyorum daha önce birkaç konu vardı bununla alakalı ancak gördüğüm kadarıyla pek aktif değiller. Bu konuyu açma amacım steam platformunda etkin bir SIMULASYON GRUBU oluşturmak ve takipçilerle beraber güzel organizasyonlar yapmak. Eğer katılmak isteyenler olursa aşağıya oyunlardan bir liste yapacağım belirtilen oyunlara sahip arkadaşlar konuya yazarsa onları da ekleyeceğim
.

DISCORD LINK
yakında..
STEAM GRUP LINK
https://steamcommunity.com/groups/otoparksimracers

GRUBUMUZUN AKTİF OLDUĞU OYUNLAR

Assetto-Corsa-Banner.jpg

ASSETTO CORSA

project-cars-2-banner.jpg

PROJECT CARS 2

Tfhs4-small-660x200.jpg

iRACING

04_logo.jpg

DIRT RALLY

Katılmak istediğiniz oyun grup(larını) belirtmeden önce steam linkinizi kopyalayıp yapıştırın, ben sizin için steam card çıkaracağım daha kolay birbirimize erişebilelim ve kimde hangi oyunlar var konu içinde rahatça görebilelim diye. Ardından hangi oyunları oynadığınızı da eklerseniz profiliniz gizli olsa bile sizi istediğiniz oyunlara eklerim.

Son düzenleme:

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW

Assetto Corsa ve AC: Competizione oynuyorum ben de. Project Cars da var ama fiziğinden pek hoşnut kalmadım, kalabalık olursa ona da gelebilirim eğlencesine.

Bu arada oyunlara Competizione de eklenebilir :)

TheTurkishStig

Asfalt Kurutucu
18 Ocak 2018
66
35
520
Şuan bilgisayara giremiyorum yarın oyunlarınıza bakıp ilgili listelere ekliycem sizi arkadaşlar.Bu arada benim direksiyon setim maalesef yok ilerleyen günlerde almayı düşünüyorum şimdilik hala gamepad de oynadığım için yarışlarda istediğim performansı alamıyorum belirtmek istedim :)
Son olarak steamde şuan indirim var project cars 2 yide almayı düşünüyorum.Aramıza katılmak isteyipte oyunu olmayanlar için fiyatlar çok iyi asetto ve project cars 2 yi kaçırmadan alın derim..

omer15

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
89
35
670
Kullanici adim oa15 assetto corsa ve iracing oynuyorum (iracingi oynayamiyorum ama cok pahali :D ) ekleyin birlikte gazlayalim :)

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,704
2
9,633
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo

Bilmiyorum nedir ne değildir , burada dursun yılbaşı indirimlerinde kovalayalım :D

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Çok oyun oynamam. Arada arkadaşlarla csgo knight felan oynarım. Ama bu oyunlara da içim gitmiyor değil. Direksiyon setim olmadığından hiç almaya yanaşmıyorum. Zevk almam gibi geliyor. Sizce zevk alır mıyım?

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Valla hepsi var,ama hiçbirini oynamıyorum daha doğrusu şuan pc kurulu değil,inşallah finallerden sonra,ozamanda Forza Horizon 4 almayı düşünüyorum,bunuda ekleyebilirsin bence simülasyon-arcade daha doğrusu araba oyunlarında bir numara.
Araba diyorum,yarış değil.

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,729
6,804
4,070
Istanbul
Marka
Volkswagen
Çok oyun oynamam. Arada arkadaşlarla csgo knight felan oynarım. Ama bu oyunlara da içim gitmiyor değil. Direksiyon setim olmadığından hiç almaya yanaşmıyorum. Zevk almam gibi geliyor. Sizce zevk alır mıyım?

Klavye ile oynamayı planlıyorsanız imkanı yok. Gamepad'le casual olarak oynayabilirsiniz ama rekabet edemezsiniz hiç bir zaman. SimRacing'de rekabet kovalamak istiyorsanız en azından ortalama üzeri bir direksiyon seti şart maalesef.

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Klavye ile oynamayı planlıyorsanız imkanı yok. Gamepad'le casual olarak oynayabilirsiniz ama rekabet edemezsiniz hiç bir zaman. SimRacing'de rekabet kovalamak istiyorsanız en azından ortalama üzeri bir direksiyon seti şart maalesef.
Logitech F710 var ama yine de zevkli olmaz sanırım:confused:. Sizlerin kullandığı direksiyon setleri nedir acaba?

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
şuan wrc7,asestto, f1 2014, ets2 falan yüklü ama direksiyon seti fiyatları malum,2. el logitech driving force gt, thrustmaster ferrari 458 veya hori racing falan bakıyorum,en kısa sürede alıcam ama eğlencesine derseniz gamepad ile de sınırları zorlayabiliyorum :)

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Konuyu çürüteyim. Ankara'da elden nakit alabileceğim orta kalite bir direksiyon seti arıyorum. Satmak isteyenlere duyrulur.

TheTurkishStig

Asfalt Kurutucu
18 Ocak 2018
66
35
520
Arkadaşlar merhaba, konuyu güncellemek istiyorum ama düzenleme butonu göremedim özel mesajda atamıyorum nasıl çözücem bu sorunu :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım