Oto Temizlik Ürünleri

kazim4444

Kazım AYDIN
Profesör
3 Şub 2017
200
246
1,235
24
Marka
Audi
Deri koltuklar için tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mıdır ?

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul
http://www.hepsiburada.com/sonax-xtreme-nano-arac-ici-temizleyici-pm-otson221241
https://urun.n11.com/ic-temizlik-ve...VDouyCh2MaQ_nEAQYASABEgLQnPD_BwE&gclsrc=aw.ds

Bu iki ürün sanırım.
Elden alabileceğimiz bir yer biliyor musunuz? :D Çok sordum ama, tekzen vb. yerlerde var mıdır? Yada benzincilerde?

Geçmişte yaşadığım carpex faciasının benzerini yaşamam umarım. :D

Carpex ben çok önermem. Megurex attığın ilandan aldım bende, 09.10.2017 tarihli yorum da bana ait.

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul
Benim motor full elektronik. Afedersiniz yemiyo üstüne su dökmek. Hyundai servisinde 120 liraya yıkatacağim vakit ve nakit olunca.

Hiç gerek yok o kadar masraf etmeye. 30 lira Würth motor temizleyici. Alın, çalkalayın, her yere eşit miktarda sıkın. Kutuyu bitirin. 10 dakika bekleyin, kuru ve kötü bir bezle elinizin girdiği yerleri silin. Tertemiz olacak.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,304
1
9,457
4,970
kocaeli
Ben kaputu açinca rahatsız oluyyom. Görüntü canımı sıkıyor
Bencede kendin yap abi evde amway loc veya genel temizleyici - yag sokucu birseyler vardir mutlaka olmadi prill yada fairy ile dahi yapabilirsin suyun icine biraz karistirip .

Arabada kastigin tuketimi oraya vermis olacaksin ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Bencede kendin yap abi evde amway loc veya genel temizleyici - yag sokucu birseyler vardir mutlaka olmadi prill yada fairy ile dahi yapabilirsin suyun icine biraz karistirip .

Bu sene arabanın yaptığı tassaruf, kullanım maliyetlerini karşılamadı, 650 tl açık var. Bu sene yeterince km yapmaz isem, işletim maliyetlerini cepten ödemiş olacam :( . Arabaya masraf yapmak hiç istemiyorum :(

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul

Amway Loc ve genel temizleyiciler motor için tam anlamıyla risk taşımakta. Elektronik parçaları korumak için olabildiğinde piyasada bilindik markaların ürünlerini kullanmakta fayda var.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,304
1
9,457
4,970
kocaeli
Amway Loc ve genel temizleyiciler motor için tam anlamıyla risk taşımakta. Elektronik parçaları korumak için olabildiğinde piyasada bilindik markaların ürünlerini kullanmakta fayda var.
Şahsen fazla sık uygulamadıkça bir zararinin olacagini sanmiyorum . Senede 2 yi geçmez arabayida 2 yil kullansak 4 defa kullanmis oluruz . İnsanlar forbixle falan dalıyor. Loc ile ilgili henüz bir sikayet gormedim ama her an olabilir :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım