OTOPARK'a ne oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,662
1
64,574
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Ben karşılamıyor demedim ki :)

Hoşunuza gider, takip edersiniz ama bu buyuklukteki bir sitenin tum trafik ihtiyacini karsilamaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tabi ki tek sinan'ın teknik haberleriyle olacak değil Berkin bunu biz de biliyoruz, sadece öneri, içerik zenginleştirmece destek çorbaya tuz kahveye çikolata sahlepe tarçın vs :)

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Ben karşılamıyor demedim ki :)

Hoşunuza gider, takip edersiniz ama bu buyuklukteki bir sitenin tum trafik ihtiyacini karsilamaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Zaten komple ona verin demiyoruz ki Salatayı düşünün sadece domates veya ne bileyim sogan ile filan oluyormu hayır hepsini karistırıssan salata oluyor @motorsinann da farkedinki salatanın tuzu :)

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Beyler, Çoçuk 6 aylık olsun, söz gezi yazısı yazmaya video çekmeye devam edecem. 3 km lik yokuşu çıkmanın bile 3 sayfa düz yazı, Devir tork bandının 3 boyutlu animasyonu, şanzımandaki dişilerin toplamını herşeyi detay detay yazıcam. Üstüne konuyu Nazilere bağlayıp, Panther tankının Maybach pl45 motorunun çap storkuna, Rus dizellerinin dayanıklılığına kadar götürcem işi. İçiniz dışınız Ali abi ve Ayten olcak. :)

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Sürekli otopark şunu yapsın, otopark bunu yapsın. Abi çıkın güzel bir içerikle adamların karşısına yollayın konunuzu videonuzu. Sizi tutan ne?Naçizane 2 kere anasayfada yer alan materyal yolladım, yok biz bunları yayınlamayız demediler açıkçası.

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Sürekli otopark şunu yapsın, otopark bunu yapsın. Abi çıkın güzel bir içerikle adamların karşısına yollayın konunuzu videonuzu. Sizi tutan ne?Naçizane 2 kere anasayfada yer alan materyal yolladım, yok biz bunları yayınlamayız demediler açıkçası.
İçerik çok sıkıntı değil bence arkadaşlar biraz fazla abartıyorlar ama video baya düzensiz ve uzun aralarla geliyor. Valla sinan abi çalışmaya başlayınca işte kurumsal kimlik filan derken ben baya her gün ya da 2 günde bir video bekliyordum.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,662
1
64,574
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
İçerik çok sıkıntı değil bence arkadaşlar biraz fazla abartıyorlar ama video baya düzensiz ve uzun aralarla geliyor. Valla sinan abi çalışmaya başlayınca işte kurumsal kimlik filan derken ben baya her gün ya da 2 günde bir video bekliyordum.

bi videonun oluşturulması zaten 4 veya 5 gün sürüyordur, o yüzden haftada 2den fazla video beklemek hayalcilik olur. Bi de ekonomik kullanmak gerek. bakın 3 4 aydır arka arkaya videolar geldi şimdi bi hafta boşluk olunca millet ayaklandı :))

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Sinan kardeşimize verin yetkiyi ansayfada teknik bilgi versin.
Sürekli zaten forumda yazıyor kendince bi de anasayfada yazsın ki kabul etmeyeceğini düşünmüyorum.
Alın size düzenli içerik.
mesela bir arkadaş vardı şimdi anlatan adamlarda abi sinan ne nediri ? layıkıyla yapabilecek en ince ayrıntısına kadar detay verebilecek biri sitede ayrı bir bölüm açılabilir ona @motorsinann

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,108
7
51,529
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
bi videonun oluşturulması zaten 4 veya 5 gün sürüyordur, o yüzden haftada 2den fazla video beklemek hayalcilik olur. Bi de ekonomik kullanmak gerek. bakın 3 4 aydır arka arkaya videolar geldi şimdi bi hafta boşluk olunca millet ayaklandı :))
4-5 gün? Yapma hocam. Çekimler bittikten sonrası 2 gün sürer. Kendi adıma konuşursam bunu sebep olarak kabul edemem. Başka sebepler vardır muhtemelen.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,662
1
64,574
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
4-5 gün? Yapma hocam. Çekimler bittikten sonrası 2 gün sürer. Kendi adıma konuşursam bunu sebep olarak kabul edemem. Başka sebepler vardır muhtemelen.

abi çekimler bittikten sonra ama işte bi gün çekim :p bi de anladığım kadarıyla çekimlerden önce bi gün falan muhakkak kullanıyorlar belli bi km tecrübelenmek adına. direk bodoslama teste dalmıyorlar

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,108
7
51,529
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
abi çekimler bittikten sonra ama işte bi gün çekim :p bi de anladığım kadarıyla çekimlerden önce bi gün falan muhakkak kullanıyorlar belli bi km tecrübelenmek adına. direk bodoslama teste dalmıyorlar
Tamam da öncesindeki tempoda haftada 2 aracı test edebiliyorlardı. Araçların sırada bekleyip yetişmemesi mümkün değil.
Dediğim gibi, başka sebeplere eğilmek gerek. Son 1 haftada hava muhalefetinden ötürü zaten çekim yapmamaları daha hayırlı olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım