"OY VER"

REFERANDUM HANGİ DOĞRULTUDA OY KULLANCAKSINIZ?

• EVET

Kullanılan: 20 21.5%
  • HAYIR

Kullanılan: 73 78.5%

• Kullanılan toplam oy
    93
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Dışa bağımlıyız bir gerçek diye geçiştiriyor herkes ama kimsede neden tamamıyla dışa bağlı hâle geldik onu sormuyor bende bunu anlamıyorum. Dışa bağlı hâle gelme nedenlerimiz eldeki fabrikaların işleyemez duruma gelmesi, çiftçiye gerekli destek verilmemesi vb. şekilde sayabiliriz. Tarım ülkesi denen ülke bulgur, pirinç, mercimek, sarımsak aklınıza ne gelirse ithal ediyor. Yola, köprüye, tünele harcanan paralar fabrika kurmaya harcansa hem istihdam sağlanmış olur hemde kendi ürettiğimizi tüketiriz hemde ürettiğin mala göre ihracat kapısı açılmış olur. Bina, köprü, tünel nereye kadar? Bunlar ölü yatırım, kimsede ev alacak para olmasa binalar öyle boş boş duracak, millette araba olmasa, arabaya koyacak yakıt parası olmasa o köprüler tüneller bomboş duracak.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,565
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bu arada sosyal medya ortamında almanya ve hollandaya yapılabilecek yaptırımlarla ilgili bi yorum gördüm.

Diyordu ki Almanya'yı protesto için İncirlik üssü kapatılsın, Alman savaş uçakları geri gönderilsin diyordu.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Neyse beyler, 10.sayfada başlığın kilitleneceğini moderatör açıkladı. Son olarak, Allah inşaallah halimize acır ve yüzümüze güler. Bu millet kendine acımıyor çünkü. Hakkımızda hayırlısı olsun.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,565
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Bu arada sosyal medya ortamında almanya ve hollandaya yapılabilecek yaptırımlarla ilgili bi yorum gördüm.
Diyordu ki Almanya'yı protesto için İncirlik üssü kapatılsın, Alman savaş uçakları geri gönderilsin diyordu.
Neyse beyler, 10.sayfada başlığın kilitleneceğini moderatör açıkladı. Son olarak, Allah inşaallah halimize acır ve yüzümüze güler. Bu millet kendine acımıyor çünkü. Hakkımızda hayırlısı olsun.
İnşallah hafızlar :)

-Maşallah...

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul

Kamuya Alman araçları alınmasın, eldekiler çıkarılsın.
Japon ve Kore araçları en mantıklı duranı, birbirimize girme ihtimalimiz en az olan ülkeler onlar bence. :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,565
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kamuya Alman araçları alınmasın, eldekiler çıkarılsın.
Japon ve Kore araçları en mantıklı duranı, birbirimize girme ihtimalimiz en az olan ülkeler onlar bence. :D

Arkadaşlar washington portakalı meyve bıçağıyla kesip hollandayı protesto edenler gördüm, pepsileri sokaklara dökenlerden sonra ben bunu kaldıramayacağım.... görüşmek üzere....

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Arkadaşlar washington portakalı meyve bıçağıyla kesip hollandayı protesto edenler gördüm, pepsileri sokaklara dökenlerden sonra ben bunu kaldıramayacağım.... görüşmek üzere....

1325192_940x531.jpg

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Helal olsun.... O kadar proje öğrenci toplulukları vs adı altında çalışmalar yapıp üstüne üstlük 4 sene de makina Mühendisliği gibi bi bölümü bitirdiğiniz için ayrıca takdir ediyorum sizleri
çok teşekkür ederim takdirinizi kazanmaktan gurur duydum.

54 milyon seçmen var. Bunların yaklaşık yüzde 80 i oy kullanacak yani 44 milyon civarı. Anketler göz önünde bulundurulursa 1 milyon kişi referandumun kaderini belirleyecek. Asla çok büyük bir rakam değil. Ayrıca araştırmalar gösteriyor ki katılım yüzde 87 lerde olursa sonuç değişecek. Yangına su taşıyan karınca misali belki yangını söndüremem ama safım belli olur.

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
ekonomi kötüydü belki ama o yoklukta Erbakan hocayla bülent ecevit gitti kıbrısı aldı ağızlarından hiç kötü söz çıkmazdı ülkeyi makam araçları ile değil otobüsle gezerlerdi .. şimdi insanlar cama yapışık vaziyette otobüsle işe gidiyor ve polis yolu durduruyor milyonluk araç konvoyu ile üstün insanlarımız rahatça gitsin diye :)

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
ekonomi kötüydü belki ama o yoklukta Erbakan hocayla bülent ecevit gitti kıbrısı aldı ağızlarından hiç kötü söz çıkmazdı ülkeyi makam araçları ile değil otobüsle gezerlerdi .. şimdi insanlar cama yapışık vaziyette otobüsle işe gidiyor ve polis yolu durduruyor milyonluk araç konvoyu ile üstün insanlarımız rahatça gitsin diye :)
Bir önceki postum'daki ecevitin duruşunu daha onurlu ve asaletli buluyorum. En azından yalak değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım