KAPALI Passat varian 1.4 tsi 2008 model

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

defender

Profesör
29 Ara 2016
383
840
1,845
Artvin/Arhavi
Arkadaşlar arac sahibi haber bekliyor durum biraz acil 1.4 tsi motorlar hakkinda kullanan varsa hantal kalirmi diye dusunduk bakimlari vs akliniza ne gelirse kronik sorunları olsun vs.. tesekkurler :) ilan no 401596099

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Arkadaşlar arac sahibi haber bekliyor durum biraz acil 1.4 tsi motorlar hakkinda kullanan varsa hantal kalirmi diye dusunduk bakimlari vs akliniza ne gelirse kronik sorunları olsun vs.. tesekkurler :) ilan no 401596099

Hocam öncelikle merhabalar. 1.4 TSI motor Passat Variant'a yeterli performansı sunuyor yani çekişi konusunda falan aklınızda soru işareti olmasın. Aracın DSG olmayışı daha avantajlı çünkü o yaştaki DSG'ler sorun çıkarmaya meyilliler. Yaşına bağlı olarak trim sesleri duyabilirsiniz fakat WD40 ile çözülecek sesler yabi dert etmenize pek gerek yok. Aracın hasarsız oluşu iyi ve gözüme pek yorulmamış bir araba gibi gözüktü, bu konuda sizi @berkertekin abimize yönlendiriyorum keza bu tarz yıpranma durumlarından çok iyi anlar. Konforu Sedan versiyona göre daha iyidir. Kronik sorunu yok diye biliyorum ve bakım maaliyetleri servise giderseniz 538TL ama sanayide hallederseniz cok daha düşük olacaktır. Aklıma şu için başka birşey gelmedi, sorunuz olursa seve seve cevaplarım. Bu arada Passat Variant ile uzun yol yapmak çok eğlenceli ve keyiflidir.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,563
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hocam öncelikle merhabalar. 1.4 TSI motor Passat Variant'a yeterli performansı sunuyor yani çekişi konusunda falan aklınızda soru işareti olmasın. Aracın DSG olmayışı daha avantajlı çünkü o yaştaki DSG'ler sorun çıkarmaya meyilliler. Yaşına bağlı olarak trim sesleri duyabilirsiniz fakat WD40 ile çözülecek sesler yabi dert etmenize pek gerek yok. Aracın hasarsız oluşu iyi ve gözüme pek yorulmamış bir araba gibi gözüktü, bu konuda sizi @berkertekin abimize yönlendiriyorum keza bu tarz yıpranma durumlarından çok iyi anlar. Konforu Sedan versiyona göre daha iyidir. Kronik sorunu yok diye biliyorum ve bakım maaliyetleri servise giderseniz 538TL ama sanayide hallederseniz cok daha düşük olacaktır. Aklıma şu için başka birşey gelmedi, sorunuz olursa seve seve cevaplarım. Bu arada Passat Variant ile uzun yol yapmak çok eğlenceli ve keyiflidir.

berker abi malum bugün ameliyat oldu bi kaç gün sonra ancak bakabilir ama benim gördüğüm kadarıyla herhangi bi kozmetik problem yokbilemedim

defender

Profesör
29 Ara 2016
383
840
1,845
Artvin/Arhavi
Teşekkürler adamla konuştum arabada tık ses yok dedi 47 bine almis triger seti ve elektronik el freni balatalarını değişmiş istedigin servise goturebilirsin dedi bana fiyat sizce çokmu ?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Teşekkürler adamla konuştum arabada tık ses yok dedi 47 bine almis triger seti ve elektronik el freni balatalarını değişmiş istedigin servise goturebilirsin dedi bana fiyat sizce çokmu ?

Bence fiyat makul yani ederi kadar yazmış ama bence biraz daha pazarlık edin.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,563
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

kaç km ya da kaç senedir adamdaymış bişi söyledi mi? 47bine almış diyince garip geldi al satcı mı adam, bi de yakıt nasıl acaba

defender

Profesör
29 Ara 2016
383
840
1,845
Artvin/Arhavi
kaç km ya da kaç senedir adamdaymış bişi söyledi mi? 47bine almış diyince garip geldi al satcı mı adam, bi de yakıt nasıl acaba
Ozel hareket polisinden almis hakkariden ankaraya gelmis adam ankaradan almis arabayı sonra çoruma dogal gaz gelmis yollari hep sokmusler calismalar falan varmis arabaya kiyamiyorum dedi ici falan cok temiz dedi satma sebebim budur dedi pazarlik yok gibisinden konustu acelemde yok dedi zaten kullanmiyorum duruyor dedi bir depo benzin full dolu hediyem olur dedi durum boyle

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,563
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ozel hareket polisinden almis hakkariden ankaraya gelmis adam ankaradan almis arabayı sonra çoruma dogal gaz gelmis yollari hep sokmusler calismalar falan varmis arabaya kiyamiyorum dedi ici falan cok temiz dedi satma sebebim budur dedi pazarlik yok gibisinden konustu acelemde yok dedi zaten kullanmiyorum duruyor dedi bir depo benzin full dolu hediyem olur dedi durum boyle

bi ekspere sokup raporu almalık kısmı kalmış duruyor

Şehir içi İstanbulda 8 8.5 yakar. Artvin'de de 7 7.5 yakar. Uzun yolda 6 civarı yakar.

benzinli ve ebatlı bi araba için iyi geldi bana

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
1.6 fsı ını 5 sene kullanmış biri olarak 1.4 tsi ya geçince baya bir performans hissi almıştım. 1.6 fsi ın hantallığımı, 1.4 tsi ın çevikliğimi bilemem.
araçta bolca trim sesi olacaktır (37 bin km de mis gibi bakılmış aracımızın satma sebebiydi)
1.6 fsı ın ortalama yakıt değeri 8.5 litre idi. uzun yolda 6.5 lara kadar düşüyodu. 1.4 tsi'de aşşağı yukarı aynı olacaktır. hatta çoğu koşulda daha iyi bile olabilir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım