KAPALI Passat varian 1.4 tsi 2008 model

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

defender

Profesör
29 Ara 2016
383
840
1,845
Artvin/Arhavi
Arkadaşlar arac sahibi haber bekliyor durum biraz acil 1.4 tsi motorlar hakkinda kullanan varsa hantal kalirmi diye dusunduk bakimlari vs akliniza ne gelirse kronik sorunları olsun vs.. tesekkurler :) ilan no 401596099

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

defender

Profesör
29 Ara 2016
383
840
1,845
Artvin/Arhavi
Bu araç dsg , ve bakımlardan biri dışarıda yapıldığından iyi niyet garantisi kapsamı dışında kalıyor ise ben olsam diğerini tercih ederdim ama bu aracinda bir problemi olduğunu duymadım sahibinden ...
Ayrıca Kocaeli içinde 7.5L gibi bir yakıt tüketimi vardı @gtepro

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bunuda değerlendiririz saolun suan 3 araba oldu diger ilandaki kisiler haber bekliyor ic fotoları atsın bi bakalım ona ayıp olmasın :)

defender

Profesör
29 Ara 2016
383
840
1,845
Artvin/Arhavi
Arac sahibiyle konustum muhendis babasına almış km sini aydın istanbul arası yapmış babasının ayağından rahatsız olduğundan arabayı satmak istemiş doğuş oto da bakımlar yapılmış ilanıda çok yoğun çalıştığı icin ayak ustu fotoları atmış ben watsaptan detaylı iç fotolarını atarım dedi boya kaza bela yok dedi şase numarasına kadar verebilirim plaka açık ordanda sorgulatabilirsiniz şanzımanla alakalı sordum yıllardır vag gurubu kullanıyoruz bendede a3 var dedi serviste bakım periyotlarını duzenli yaptırınca hic bir sıkıntı yaşamadımki passatıda babam kullandı oda uzun yolda dedi bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum dedi.. eveet iş arap saçına döndü [emoji16]

@ilhan55

defender

Profesör
29 Ara 2016
383
840
1,845
Artvin/Arhavi
Bu fiyatlara dizel mpv ler var onlara niye bakmıyorsunuz.
Aslında ben bakarım ama yakın arkadasimin babası bmw e46 hastası baktik iyi bise bulamadik o zaman 50 binliralara passat variant alacam dedi bide boya takintisi var kolay araba begenmiyor bu ikisi hosuna gitti karar verecek artık :)

defender

Profesör
29 Ara 2016
383
840
1,845
Artvin/Arhavi
Hayırlısı olsun o zaman :) Bu arada bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama 2011 model dizel manuel mondeolara da bakabilirsin bagajı da 550 litre :)
50 bin tl butce arabayı ben almıyorum aile dostumdur arabayı alacak kisi passat variant bulmuslar iste banada bu araba temizmidir nasıldır bi fikrin varmı diye sordular bende anlattım onlara birde sizden kullanıcı yorumlarını duymak istedim alman arabalarını wv sevdiklerini biliyorum ama inun icin bende farkli model arac onermedim. Saolasın ilgilendiğin icin [emoji16]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım