Petlas Pt 535 Dört Mevsim Lastikleri

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Valla abi dereyi gormeden pacayi sivamamak lazim goodyear alana salak muamelesi yapip kendi aldikladimiz kotu cikinca olmaz . Test edilir bakilir uzun donem sonra konusulur . Sen onu aldin kerizsin sen sunu aldin akillisin yapmamak lazim herkesin tuttugu kendine :D
Goodyear'ların 4 mevsimleri biraz daha uzun ömürlü oluyor. Zamanında ben de kullanmıştım, ama dediğim gibi mevsimlerin gerektirdiği tam performansları vermek yerine durumu kotarmak anlamında başarılılar. Zaten 2 lastiğin başarısını tek bir lastikten beklemek de saçma olurdu.
Petlas vs goodyear olayına gelirsek dediğinde haklısın. Evet aralarında fiyat farkı var ama goodyear lehine bir kalite farkı da var. Bu her modeli için böyle.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Petlaslarım 20000 km devirdi. Kendisi ile iyi geçiniyoruz. Şimdilik beni üzmeyi biraktı. Ayrıca lastik ile bayaği kötü yollarda gitme fırsatı buldum. Farkettimki bunlar taş toprak kötü yollarda gayet iyi yürüyor. Bayağida dayanıklı bu konuda.. Eksileri ve artılarını tartıyo koyunca nötür oldu. Öndeki petlasları arkaya önede aynı lastiklerden alip yola devam etmeye karar verdim.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba.
Tersane köprüsü üzerinde yolun solunda kalan petlas bayi 2 adet pt535 için 320 tl fiyat verdi. Elimde 137 depoluk yakit tüketimi istatistiği var. Sonuç olarak pt535 enerji seviyesi E olmasına rağmen yakit tüketimim artmanı. Fren veya hızlanmada sıkıntıda yaşanmıyor. Ben bu lastikleri alacağim. Paşaköy yoluna asfalt döktüler. Şikayet ettiğim lastik seside kesildi. Ayrica lastik sesinin kaynaği pt535 değilde arkadaki continentallerden geldiği şüphesi var.. Klasik bir kişilik olarak bildiğinden vazgeçmemek en iyisi geliyor bana.. Lastiklerimi alip takayım ay sonu..

Machine

Profesör
22 Eki 2016
92
119
1,060
İstanbul
Merhaba.
Tersane köprüsü üzerinde yolun solunda kalan petlas bayi 2 adet pt535 için 320 tl fiyat verdi. Elimde 137 depoluk yakit tüketimi istatistiği var. Sonuç olarak pt535 enerji seviyesi E olmasına rağmen yakit tüketimim artmanı. Fren veya hızlanmada sıkıntıda yaşanmıyor. Ben bu lastikleri alacağim. Paşaköy yoluna asfalt döktüler. Şikayet ettiğim lastik seside kesildi. Ayrica lastik sesinin kaynaği pt535 değilde arkadaki continentallerden geldiği şüphesi var.. Klasik bir kişilik olarak bildiğinden vazgeçmemek en iyisi geliyor bana.. Lastiklerimi alip takayım ay sonu..

Merhaba, nedir son durum? Bir güncelleme yapasanız? PT515'lere bakıyorum. Bir sonraki kışa kadar yani hemen hemen 8 ay kullanacağım lastiği...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba, nedir son durum? Bir güncelleme yapasanız? PT515'lere bakıyorum. Bir sonraki kışa kadar yani hemen hemen 8 ay kullanacağım lastiği...

Lastik almak kısmet olmadı. Continentaller arkada, petlaslar önde yola devam. Saate 90 km hızı aşmadan kullanıyorum. Mühtemelen 80 binde değiştireceğim continentalleri.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım