KAPALI Polo GTI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar, arkadaşla 1 haftalığına arabayı değiştik. 13’ Polo GTI, full stock, 57 binde, tam benim için yapılmış, arabaya bayıldım. Mercedes’i satıp net alıyorum, haberiniz olsun dedim :)

Bu akşamki gazlama ortalamam:

Isınmayan araba yoktur, yeteri kadar ısıtılmayan araba vardır :)

Yemleniyoruz:

Bu arabaya yol tutmuyo diyen çarpılır, 16’ üretimli Falken var, gayet iyi yol tutuyo, bide arabanın şaside işlem var, valla arkadaş satıyo, eğer fiyatta anlaşırsak alabilirim :)

tuneman

Elit Apaçi
23 Şub 2018
168
128
785
Marka
BMW
Performans olarak ara hızlanma ve 160 tan sonraki hızlanması,yazılımlı 116i den iyimi hissettiriyor,arkadan itişin verdiği hazzı veriyormu,ben 175 lik cooper s de bmw deki zevki alamamıştım.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Bugün sabah 5 de okula gittim, 8.30 da final vardı, hazır yol boşken ekonomi yapim dedim, sonuç:

Bu arabanın sunroof geniş olduğu için sürücü olarak sunroof olduğunu hissediyor ve mutlu oluyorsunuz ama baş mesafem yine sıkıntı, kask taksam sığmaz kafam:

Cruise güzel icat, sadece kaça sabitlediğini görememek kötü, far sensörü olsaydı çok iyi olurdu:

Ellerimle güzelce, yani yalaş şalap :D, yıkadım arabayı:

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Performans olarak ara hızlanma ve 160 tan sonraki hızlanması,yazılımlı 116i den iyimi hissettiriyor,arkadan itişin verdiği hazzı veriyormu,ben 175 lik cooper s de bmw deki zevki alamamıştım.

Ya durum şöyle, hissiyat olarak araba gitmiyo gibi çünkü süspansiyon spor, bmw nin langır lungur süspansiyoları acayip g force yaratıyor, o yüzden 136 hp iken bile araba gümbür gümbür gidiyomuş gibi geliyor, ama işte gerçekler... Ben arkadan çekiş araba olayına oldum olası alışamadım, iyi bir önden çekeri her zaman tercih ederim. Insta’dan attığım linkte zaten benim araba, üst hızlarda bmw çok çok daha iyi GTI’dan, ama işte benim üst hızlarla işim yok, pistte beni mutlu etsin, sorun çıkarmasın, ara hızlanmaları atak oldum yeter, hafif olduğu ve dsg olduğu için bunun avantajı benim için iyi

Son düzenleme:

tuneman

Elit Apaçi
23 Şub 2018
168
128
785
Marka
BMW
bu video iyi oldu ışıklarda gti la kalkarken dikkat etmek gerek,:)yol önü açıksa güzelde kısa mesafede gti iyi toparlıyor,160-170 le giderken denk gelirse :Dartık.bu videoda gösteriyorki n13 için yazılım gerçekten çok etkili minimum 190 beygir var o hızlanmada,dynoya filan gerek yok.

Son düzenleme:

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
bence Hot-hatch alınmaz( eğer çok temiz değilse).sebebi; sahibinden de ki çoğu hot-hatch hasar kayıtlı, stage 3 yazılım yapmayı biliyolar ama frenleri azıcık büyüteyim demiyorlar. sonra hoop tıra arkadan gömüyorlar yada makas atarken koyuyor öndekine.

Son düzenleme:

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
bence Hot-hatch alınmaz.sebebi; sahibinden de ki çoğu hot-hatch hasar kayıtlı, stage 3 yazılım yapmayı biliyolar ama frenleri azıcık büyüteyim demiyorlar. sonra hoop tıra arkadan gömüyorlar yada makas atarken koyuyor öndekine.

Abartıyorsunuz derim. Normal şehir içi hızlarda giderken bu araba önden tıklatabilir. 1 farı ve ön tamponu değişir 5000 tl hasar kaydı çıkar mesela. Sizin dediğiniz gibi patlayanlar zaten ya hasar kaydından ya da şaside işlemden mutlaka belli eder. Öyle arabalardan uzak durmak lazım ama temiz araba illaki bulunur.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Teknik taraf hakkında yorum yapmıyorum, GTI'i bilmiyorum zaten. Benden çok daha hakimsin zaten gerek markaya gerek modele.
Yalnız, hatırladığım kadarıyla 190+cm boyundaydın. O boyla sorun yaşamayacak mısın? Dar araba çünkü. Senin arkana biri oturamaz o arabada mesela. Baş mesafesi demişsin, sunroof olmasa da baş mesafesi memnun edici değil.

bence Hot-hatch alınmaz( eğer çok temiz değilse).sebebi; sahibinden de ki çoğu hot-hatch hasar kayıtlı, stage 3 yazılım yapmayı biliyolar ama frenleri azıcık büyüteyim demiyorlar. sonra hoop tıra arkadan gömüyorlar yada makas atarken koyuyor öndekine.
Eee trafikte öyle aksiyonlara girişiyorlarsa, makas atıyorlarsa tıra girdikleri iyi oluyor (arabaya girmesinden iyidir), bırak frenleri iyileştirmesinler.

Son düzenleme:

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
makas atıyorsa cezasını tır'ın dorsesinden bulsun ona kabulüm,başka hayatları tehlikeye atması benim için önemli olan konu ki denk geldikçe hepsini EGM ye bildirmeye çalışıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım