Renault Laguna Coupe 2.0 T Sport Emotion

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfistiqv

Asfalt Kurutucu
14 Kas 2016
14
57
635
O 159 sahibi orada tamamen sessizliğini koruyor ama bu ona katıldığı anlamına gelmiyor. ki bunu araç sahibidr başka platformlarda dile getirdi herneyse.

Sinanın neyini yalamışım anlamadım ? bi yerde mi savunmuşum ? körü körüne bişey mi söylemişim ? adamı takdir etmişim sadece bu. And içinde şahsi olarak kötü bişey söylememişim ama sen kendi kendine bi mücadele içersindesin.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,360
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arabamın test edilmesini çok isterim. Tabi arabanın içinde And olmayacaksa. Gelirse de sokmam zaten arabaya. Sadece Sinan test etsin. Zaten esas arabadan anlayan kişi o.
@Timekeeper fikirlerinizi net şekilde belirtmişsiniz. Keşke üslup olarak bu kadar "atarlı" bir dil seçmeseydiniz, bu kadar tepkinin sebebi bu. Ama şu gerçeği unutmamak gerekir, çok özel bir mazereti veya çakışan programı yoksa arabanızı test edecek kişilerin başında And olacaktır. Bu durumda sizin test işi direk olarak yatacaktır. Bu yüzden bu başlığın yapıcı olmayan tartışmalardan başka bir fonksiyonu kalmıyor. Dilerseniz forum yönetimiyle iletişime geçip bu konunun kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Timekeeper

Asfalt Kurutucu
24 Kas 2016
17
27
595
Test edilmesini isteyen çok kişi var ama bak. And da bunu görüp madem testi isteniyor, bem gelmeyim diyebilir. Diyebilmeli.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,360
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Test edilmesini isteyen çok kişi var ama bak. And da bunu görüp madem testi isteniyor, bem gelmeyim diyebilir. Diyebilmeli.
Şu anda holding patronu olup ayrı bir test ekibi olmadığından kamera önünde topu topu 2 kişiler. 6-7 kişilik bir ekip olsa yine bu dediğinizin imkanı olur. Şu anda pek mümkün değil. Kaldı ki, bu yaklaşımınızla arabayı bana verip "al, test et" deseniz ben de test etmek istemem. Dilediğim gibi eleştiremeyeceksem, aracı övmediğim için arabanın sahibinden tabiri caizse "fırça yiyeceksem", ne yalan söyleyeyim, istemezdim.
Bunlar benim fikirlerim, test ekibi benden farklı düşünüp aracınızı teste alsa dahi o testin objektif ve doyurucu olabileceğini düşünmüyorum.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Canım kardeşim üslubun yanlış
Bir takipçi olarak buraya gelip arabanın test edilmesini istemişsin eyvallah..And'ın yaptığı testleri beğenmeyebilirsin ona da eyvallah..Açıkçası benim de and ile fikir ayrılıkları yaşadığım bazı konular var testlerde..Ama unutma ki şahsi yorumlar bunlar. And piano black kaplamayı beğenmeyebilir, ama ben bayılırım mesela..Bu şahsi bir yorumdur
Ama bu And'ı tutup arabama bindirmem deme hakkını sana vermiyor..And senden araba mı istedi ?
Hepimiz insanız, And ve Sinan'ın fikirleri ve yorumları birbirinden ayrı da olabilir. And'ın arabalardan anlamadığını da düşünebilirsin
Ama buraya gelip koca bir emeği karalamak yakışmıyor. Adam buraya emek vermiş ve bugüne kadar bir çok araba kullanmış. Kendisi bomboş bir adam olsaydı bu site bu durumda olmazdı.. Yorumlarına katılmasan bile saygı duymak zorundasın
Ayrıca senin eleştiriye gelemeyen bir insan olduğunu düşünüyorum. Renault spor araba yapmış ancak sportifliği belirtecek bir şey koymamış dediğimde bana da ters cevap verdin..Ve verdiğin cevap bilgiye dayalı bir cevap değildi
Bence dünyanın en iyi arabasının kendinin olduğunu düşünüyorsun ve eleştiriye kapalısın

Son düzenleme:

Timekeeper

Asfalt Kurutucu
24 Kas 2016
17
27
595
Sinan ne derse kabulüm. Anda güvenmiyorum ve bunda herkesin aslında çok iyi bildiği sebepler var.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,360
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Galiba arkadaş Focus RS kazasından dolayı And ile ilgili böyle düşünüyor. Yani ben böyle anladım. Eğer yanlış anladıysam da biri bana şu cümleyi açıklasın lütfen. @berkertekin @gtepro @CenkGs
Zannetmem. And kadar çok araba kullanıp kaza yapmamış insan olacağını zannetmiyorum. Focus RS, kendisine alışılana kadar çok can yakması bakımından sicili kabarık bir model. 18-19 yıllık şoförlüğüm var, araba kullanmak en büyük zevklerimden, ona rağmen And'dan daha iyi kullandığımı iddia edemem. O olay tamamen "insanlık hali" denecek bir şey. Bu sebeple söyleyecek kafadaki insan, dünyanın en iyi yarış pilotlarını arabalarına yaklaştırmaz bile =)
Mutlaka başka sebepler vardır diye düşünüyorum. Demek ki herkesin çok iyi bildiği sebepler değilmiş bunlar. :)
Görüşleri kendisini bağlar. Sadece mevzunun bu kadar kaşınması biraz geriyor ortalığı.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Normal olarak yorumları okuyordum ve şu cümle dikkatimi çekti: 'And'ı sokmam arabaya.'
Yani bilemiyorum ama bu cümlenin altında o testten başka sanki kin, nefret kıskançlık yatıyor gibi :)(Yanlış anlamayın lütfen ben böyle düşündüm.)
Sonuçta ana başlığı okuyup da konu açtınız ve sonradan yazdıklarınız hiç hoş olmamış.
Belki uslubunuz böyledir ama burda insanlar güzel yorum yapıyorsa arabanıza nezaketendir :D
Arabanızı iyi günlerde kullanın ama benim gözümde Fiat Coupe'den hiç bir farkı yok anlatabiliyor muyum :)

Timekeeper

Asfalt Kurutucu
24 Kas 2016
17
27
595
Normal olarak yorumları okuyordum ve şu cümle dikkatimi çekti: 'And'ı sokmam arabaya.'
Yani bilemiyorum ama bu cümlenin altında o testten başka sanki kin, nefret kıskançlık yatıyor gibi :)(Yanlış anlamayın lütfen ben böyle düşündüm.)
Sonuçta ana başlığı okuyup da konu açtınız ve sonradan yazdıklarınız hiç hoş olmamış.
Belki uslubunuz böyledir ama burda insanlar güzel yorum yapıyorsa arabanıza nezaketendir :D
Arabanızı iyi günlerde kullanın ama benim gözümde Fiat Coupe'den hiç bir farkı yok anlatabiliyor muyum :)
Teste aldığı üye aracına sahibinin gözü önünde zarar veren bir adamı değil arabamın içine sokmak, 5 metre yakınına yaklaştırmam. Bu yeterli bir sebep bence. Kine falan gerek yok. Arabamın sizin gözünüzde ne olduğu da umrumda değil. Konu arabamın ne olduğu da değil. 3 bin liralık araba olsun yine aynı görüşte olurum. Benim emek verip aldığım bir şeyr, gözümün önünde bir adam zarar veremez. Siz bunu kabul ediyorsanız o sizin probleminiz. Fiat Coupe benzetmesi de çok hoşuma gitti. Onu da baya severim.

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
159 testini yeni izleme imkanı buldum..Üye aracını çizdi yorumlarını okuyunca arabaya daldığını düşündüm
Ancak video'da gördüm ki anlatılanla alakası yok..O kadar dokunmaya torpido gibi bir alan çiziliyorsa eğer, o aracın kullanılmaması daha hayırlıdır..Çikolata kaplaması gibi araba mı çizilir arkadaş, o nasıl bir dayanıksızlık ?
Torpido gibi bir alan bu şekilde çiziliyorsa, daha hassas parçaları veya bir kazada ne hale geldiğini düşünemiyorum

Son düzenleme:

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Adam ne demiş kardeşim ? and'ı eleştirmek yasak mı ?
159 testi and için kötü bi testti bu kadar açık. belkide piyasadaki en iyi 159'lardan birine bindi ama görmediği şeylerden bahsetti , tırnağıyla çizip aa bak çizildi gibi saçma bi argüman kullandı.

Şuana kadar tonla test izledim , çoğunu izleme sebebimde sinandır , sinan bile 159 testinde hani durumu kurtarmak adına bişeyler yapmaya çalıştı ama olmadı.

Sinan olmasa bu test izlenimlerinin yarı yarıya düşeceği aşikar. Şakşakcılar olduğu sürecede bu platformda hiçbirşey tartışılmaz. Yorumlar facia boyutta çünkü.
İsminiz ve yazdığınız yorum çok paralel.Saygılar...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,229
45,825
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Onca yorumu okudum ettim ve anlamadığım bir mevzu var; and sanki bu başlıktaki beyefendinin aracını test etmek istediğini söylemiş de beyefendi de ' ben size gıcığım arabama bindirmem ' sinan test etsin gibi bir tavırlara girişmiş.
And'a gıcıksanız ve arabanızı test edenlerden biri olmasını istemiyorsanız, hiç bu başlıkta belirtmezsiniz, sinan'a mail atarsınız ve durumunuzu paylaşırsınız. Uygun görülürse talebiniz ( bakın sizin talebiniz) aracınız sinan tarafından çekilir. Onun haricinde burada başlık altında arabam test edilsin istiyorum ama and'ın tavırlarını sevmiyorum arabama sokmam v.s cümleleri çok kırıcı ve nahoş kaçıyor. Sonuçta eleştirdiğiniz kişi de bir insan ve eleştirinin üslubu karşınızdakini incitebilir.
Size yol yordam öğretmek benim yahut kimsenin haddi olamaz ama yukarıda da belirttiğim gibi and ile ilgili arabanızın test edilmesi noktasında böyle bir düşünceniz varsa bunu direkt yönetim ile konuşmalısınız, konu başlığında değil.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Galiba arkadaş Focus RS kazasından dolayı And ile ilgili böyle düşünüyor. Yani ben böyle anladım. Eğer yanlış anladıysam da biri bana şu cümleyi açıklasın lütfen. @berkertekin @gtepro @CenkGs
Bence sebep kaza değil. Zaten kazadır bu her insanın başına gelir. Bence esas durum sindirememek bu arkadaştaki. Senin Laguna'na kalmadık bilader. Bu platformda gözünü kırpmadan 911 Turbo veren koca yürekli insanlar varken hele senin o "dünyanın en iyi aracı" olan Laguna'na hiç kalmadık.

Son düzenleme:

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
@and @sinan abilerim biliyorum bu yorumu efendiliğinizden ve kaldırdığınız takdirde oluşacak yanlış anlaşılmalardan dolayı kapatmıyorsunuz biliyorum. Ama artık kaldırın yani. Bu adam çok boşluyor ve forumu kirletiyor. Gitsin egosunu başka yerde tatmin etsin. @Berkinka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım