Renault Laguna Coupe 2.0 T Sport Emotion

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,065
3
15,335
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Her zaman dediğimiz gibi forum kuralları çerçevesinde herkes görüşünü belirtebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hollandali

Profesör
9 Eyl 2016
75
51
1,010
Provokator alsin arabasini garajina soksun tipe bak and'in forumunda and'a laf atiyor sanki adam istedi senin siradan aracini test etmek. kendin istemissin birde triplere giriyorsun. Adam senin aracini tanitabilmek icin sana imkan, sana platform yaratiyor utanmadan laf atiyorsun birde. bura olmasa bu aracin kimsenin umrunda olmayacakti. Senin amacinda arac teste vermek degil zaten ne yapmak istedigin ortada. Geciniz.

Son düzenleme:

Timekeeper

Asfalt Kurutucu
24 Kas 2016
17
27
595
@and volkan senden çok rahatsız olmuş. "Soft kaplamayı çiziyo, çiziliyo diyor. Soft kaplama olup çizilmeyen yüzey mi var?" diyor. Doğru da diyor. 1000 tane arabaya bindin, bunu nasıl bilmezsin sen?

Yalnız bu kafayla işin zor. İşler Doğan Kabak'tan sonra bıçak gibi kesildi. 2. Ele sarıldınız da nu kafayla 2. El işini de tutturamazsın. Sinan'a da yazık ettin.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
kardeş şimdi arabama bindirmem etmem diye yorum yazıyorsun ama karşıdaki insanın sana demeyip ama diyebileceği şeyleri düşünmen lazım. ki kendini küçük düşürmeyesin. onun yerine ben sana söyleyeyim. m5 i olan bir insan muhteşem laguna coupeye binmedi diye ağlayacak mı sanki de bindirmem etmem diye saçma yorumlar yapıyorsun. yani karşıdaki insanın sana illa bunu mu demesi lazım ki durumu kavrayabilmen için. Allah akıl fikir versin
Yok abi yok bazı insanlarda gerçekten ileri düzeyde zeka geriliği var. Adam kaçın kurrasına laf sokmaya çalışıyor. Yeminlen adamı katil eder bu tipler.

kavurma

Muhtar
4 Eki 2016
85
274
1,210
bre sen kimsin dürz-i deyyus. Değerli müttefikim otopark ailesi ve dolayısıyla muhtara yapılan bu saldırıyı kınıyorum. konunun uzaması dahilinde kınamakla kalmayıp şahsın boyun hizasına kadar çukura gömüldükten sonra taşlanarak idam edileceğini huzurunuzda bildiriyorum.

Son düzenleme:

Timekeeper

Asfalt Kurutucu
24 Kas 2016
17
27
595
:cool:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-12-11-16-59-06-763-01.jpeg
    Screenshot_2016-12-11-16-59-06-763-01.jpeg
    683.3 KB · Görüntüleme: 282

kavurma

Muhtar
4 Eki 2016
85
274
1,210
evet şimdi yakın zamanda muhtar tarafından öldürülen @Timekeeper isimli hakikat makamından nasibini almamış deyyusu yakından tanıyalım. son derece düzgün bir ailede büyümüş olan timekeeper; sizlerin bildiği adıyla "kıyam" ailesinin tüm imkanları seferber etmesine rağmen okuyamamıştı. iflah olmaz bir şekilde kafasının bir şeye basmasını reddeden şahıs ailesinin kendisine aldığı laguna yı hayatının merkezine koydu ve bu arabayı topluma mal etmek amacı ile otopark a sığındı. lakin yönetimle olan siyasi çekişmeler ve muhtara ters gitmesi sebebiyle çukura gömüldü. ve vücudunun en kalın yeri olan kafası taşlanarak idam edildi. son taşı atan değerli ihtiyar heyeti başkanı @gtepro nun gururlu hali dikkatlerden kaçmadı...

Son düzenleme:

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
33
İstanbul
Marka
Renault
Yalnız bu kafayla işin zor. İşler Doğan Kabak'tan sonra bıçak gibi kesildi. 2. Ele sarıldınız da nu kafayla 2. El işini de tutturamazsın. Sinan'a da yazık ettin.
Valla asıl sen buraya gelip bunları yaparak kendine yazık ettin. Hem anlamıyorum senin gibi seviyesiz insanlar neden bu güzel nimetlere sahip olabiliyor?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,232
45,828
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu arada mesajların hiçbirini okumadım.
Okumaman normal arkadaşım. Okuyup bir şeyler öğrenmek, varsa hatanı anlamanı sağlayabilecek bir yorumu görmek pek sana göre değil gibi. Okusan belki kendini geliştirebileceğin bir şeyler kapardın. Bu yaşına kadar hiç okumamışsın, okusan eleştirel üslubun nasıl olması gerektiğini anlardın, sağlık olsun belki bir gün okumaya başlarsın.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Her zaman dediğimiz gibi forum kuralları çerçevesinde herkes görüşünü belirtebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Berkinka Eyvallah biz de özgürlüklerden yanayız ama bu arkadaşın yorumları özgürlük değil. Saygısızlık. Sadece And Beye değil forumdaki diğer üyelere de saygısızlık yapıyor. Yorumları okumamış, And Bey için zaten sanki babasının oğluymuş gibi konuşuyor. Konunun kapatılması arkadaşın banlanması yönünde görüşümü bildiriyorum. Zaten bu konu haricinde hiç bir konuya gönderiye yorum yapmamış oluşu da amacının sadece burda huzursuzluk yaratmak olduğunu açıkca ortaya koyuyor.

Teşekkürler.

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Hahahhahah fotoğraf süper
Aslında sana hak vermeye başladım biliyor musun ?
Türkiye'de bu denli az satılan, muhtemelen son sahibi olacağın arabaya Ferrari muamelesi yapman çok normal geliyor
Baksana ekşi'de bile reklamını yapmışsın : https://eksisozluk.com/entry/63497125 ..50-60 k arasındaki arabanın bu kadar tantanasını yapıyorsan biraz para sahibi olsan nasıl bir egoya sahip olacağını düşünemiyorum..
Önceki yorumu okudun mu ? 9.8 saniyelik traktör yazıyor..170 HP'lik gitmeyen bir araca sahip olunca insan durup durup fotoğrafını çekiyor demek...Ama olsun be spor traktör seninki en azından jkdfngkdjngkdg

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım