KAPALI Şahin Mi Taunus Mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sibop

Asfalt Kurutucu
29 Eki 2016
15
14
595
Bütçe yer yarılsa 10 bin, genellikle İzmit-Ankara arası binilecek, öğrenci işi bir otomobil arıyorum. Sizce hangisi?

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Tofas denince aklima kor edici modifiyeler geliyor. Yere 1 cm bile olmayan yakinlikta alcaltilmis araba geliyor. Kor edici kenini aydinlatmayan sisler geliyor. Ne muhabbeti guzel ne oldugu bu hayatta belirsiz mahalle abileri geliyor.viteste tespih , atlet giymis agzinin kenarinda sigara geliyor. Ne sesi cikardigi varex egzoslar geliyor. Geliyorda geliyor akli olan adam tofasa binmez gider daha kotu bile olsa baska araba alir cunku disardan nasil bir intiba yaratacagini bilir yani.

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
1.jpg

abi bu kekeler över durur :) elektrik direğine çarpınca bu hale gelir :D dimi @PROFTuna beddua ettik olmadı dövdük olmadı soyunuz kurumadı lan ..

Son düzenleme:

PROFTuna

Asfalt Kurutucu
25 Ara 2016
19
17
595
28
Kocaeli
Tofas denince aklima kor edici modifiyeler geliyor. Yere 1 cm bile olmayan yakinlikta alcaltilmis araba geliyor. Kor edici kenini aydinlatmayan sisler geliyor. Ne muhabbeti guzel ne oldugu bu hayatta belirsiz mahalle abileri geliyor.viteste tespih , atlet giymis agzinin kenarinda sigara geliyor. Ne sesi cikardigi varex egzoslar geliyor. Geliyorda geliyor akli olan adam tofasa binmez gider daha kotu bile olsa baska araba alir cunku disardan nasil bir intiba yaratacagini bilir yani.

sen benim arabama bi bak 0 modifiye full fabrika çıkışlı sonra fikrin deişir

maximaorhanisback

Profesör
22 Ara 2016
620
1,601
2,470
34-54
@Berkinka forumda trollere müsade gösterip, özel rütbe çıkarıp, göz göre göre forumda dolanan troll hesapları uçurmayıp forum kurallarına troll konu açmak, konuya troll cevap vermek, konuyu saptırmak yasaktır, ceza puanı verilir gibi kurallar eklemeniz kadar saçma bir şey yok.

Konu kilitleme işinde başarılar dilerim Berkin, zira forumu tamir etmek ve konu kilitlemek dışında bi yönetim görevi göremiyorum.

Dost acı söyler ama böyle trollerin artmasının sebebi yönetimden başkası değildir.

Beyler sizde ciddiye alıp cevap vermeyin işte 2 troll oturmus birbirlerini destekliyorlar, hala cevap veriyosunuz yapmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım