KAPALI Şahin Mi Taunus Mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sibop

Asfalt Kurutucu
29 Eki 2016
15
14
595
Bütçe yer yarılsa 10 bin, genellikle İzmit-Ankara arası binilecek, öğrenci işi bir otomobil arıyorum. Sizce hangisi?

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,331
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Annesi genel eve bıraktı. xxx şahıs da babasını genel evde aradı ne demek allah için söyle bana

Kararlarımı sorgulayamazsınız maalesef. Kimse benim tanıdığım değil bu forumda. Bir kural ihlali varsa, yapılan ihlale göre uyarılır veya cezalandırılır.

Şimdiye kadar forumda kimseye herhangi bir küfür veya hakareti dolaylı yoldan söylediği için cezalandırmadım. Hep cezalandırılanlar, açık açık yazılanlardı.

3xcellencyisback

Profesör
23 Ara 2016
52
84
1,010
Kararlarımı sorgulayamazsınız maalesef. Kimse benim tanıdığım değil bu forumda. Bir kural ihlali varsa, yapılan ihlale göre uyarılır veya cezalandırılır.

Şimdiye kadar forumda kimseye herhangi bir küfür veya hakareti dolaylı yoldan söylediği için cezalandırmadım. Hep cezalandırılanlar, açık açık yazılanlardı.
3 ceza puanında banlanılıyordu değil mi? :)
Bununla birlikte 2 olacak o zaman.
Anneni genel evin yakınlarında gördüm.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,331
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
3 ceza puanında banlanılıyordu değil mi? :)
Bununla birlikte 2 olacak o zaman.
Anneni genel evin yakınlarında gördüm.

2 oldu. Bak kardeşim, o mesaj direkt aşağıda SS olarak. Benim buna küfürden ceza vermem ve banlamam imkansız. Anlatabiliyor muyum ?

Ekli dosyalar

• Ekran Resmi 2017-12-26 00.50.23.png
    Ekran Resmi 2017-12-26 00.50.23.png
    217.8 KB · Görüntüleme: 141

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Kardeş ben kimseye küfür etmem gerek yok ama bunlar gerçekler
Bunlar sadece tofaşçıların bildiği gerçekler galiba 99 üstü demişsiniz farkındaysanız bütçe 10.000 tl diyor sayenizde kuş serisinin fiyatları fırlamış durumda az biraz araç bilgisi olan birinin bile ayırt edeceği taunus şahin farkını nasıl kabullenemiyorsunuz anlamıyorum şahin dediğiniz aracın malzeme kalitesinden motoruna kadar olan tüm donanımları bir ford klasiği ve zamanın makam otomobili olan taunusla kıyaslaymazsınız NET

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım