Sıradaki Testler

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
@sinan abi d-max'ın bayağı canını almış, çok hoşuma gitti :D

@Bedirhan sizin terörist kasa hilux'la atlasana şileye plaja :D
bugün d-max ile yaklaşık 150 km bol virajlı yol yaptım. sinan biraz tedirgin ediyor virajlarda diyordu ben baya tedirgin oldum :D
gerçi benimkisi 2.5 lik eskisi idi. yol konforu baya baya iyi hilux ilerle karşılaştırılmaz bile ama baya yattığı için sürekli daha çok fren daha çok gaz ihtiyacı olunca tadı kalmıyor pek.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,429
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Herkese selam,
Şuan Mazda 3 1.5 dizel çekimlerini yapıyoruz. Merak ettiklerinizi buraya yazabilirsiniz.
18" jantlarla bol çukurlu, bol kasisli, aşırı bozuk zeminli yollarda hızlı kullanarak biraz ön düzeni zorlayıp sağlamlık hissini deneyimleyebilir misiniz? Onu paylaşırsan sevinirim. Bu arabada tek soru işaretim o. Araba fazla medeni geliyor, kendim de deneyimlemeye kıyamadım. :)

AcilStop

Elit Apaçi
3 Kas 2017
346
248
945
40
Yol tutuş, hızlanma ve tüketim gibi performans bilgileri ile birlikte yalıtım hakkında da bilgi verebilirsiniz.

Ön koltuk rahat pozisyonda ayarlanmışken arka diz mesafesi, baş ve omuz mesafelerini de uygulamalı olarak gösterebilirseniz iyi olur diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Ön konsol çok mu alçak bana mı öyle geliyor bunu tam çözemedim diğer şeyleri zaten testte söylersiniz :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Herkese selam,
Şuan Mazda 3 1.5 dizel çekimlerini yapıyoruz. Merak ettiklerinizi buraya yazabilirsiniz.
İc kisimda el freni yerine auto hold geldi nasil calisir onemli. Sol tarafta cam aydinlatma tuslari yenilendi eskiye gore farklari. Sehir ici start stop sistemi frene tam guc uygulandiginda calismaya devam ediyordu eski kasada bunda hala aynimi. Orta ekranda ufak yazilim farklari vardi android auto geldimi.bose ses sitemi revize edildimi yoksa eskisi ile aynimi. Serit takip sistemi direksiyona mudahele ediyormu yoksa eskisi gibi sadece ses le uyarimi var .4 cam otomatikmi yoksa hala son on cam mi sadece otomatik. Aktif viraj aydinlatmasi var mi nasil calisiyor. Yeni mazda 6 lara getirilen g vector sistemi bu kasada gelmis mi ? Anahtardan cam kapama ve bagaj acma var mi ?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,429
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Herkese selam,
18" jantlarla bol çukurlu, bol kasisli, aşırı bozuk zeminli yollarda hızlı kullanarak biraz ön düzeni zorlayıp sağlamlık hissini deneyimleyebilir misiniz? Onu paylaşırsan sevinirim. Bu arabada tek soru işaretim o. Araba fazla medeni geliyor, kendim de deneyimlemeye kıyamadım. :)
Bir sorum daha vardı, unuttum. Bizde makyajsız kasa PowerSense var. Servisten bizimkilere Android Auto ve Apple Car Play için multimedia sistemine güncelleme gelecek, tüm araçlara yükleyeceğiz demişler ama tarih konusunda bir bilgi vermemişler. Bu durum güncelliğini koruyor mu yoksa iptal mi? Gelecekse tarihi belli mi?

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
ruhsatta yazan ağırlığı :)
vag grubu leon-golf-a3-octaviada ruhsatta ağırlıklar kafa kafaya. focus-v40-m3 de farklı diye biliyorum

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,263
45,894
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
ruhsatta yazan ağırlığı :)
vag grubu leon-golf-a3-octaviada ruhsatta ağırlıklar kafa kafaya. focus-v40-m3 de farklı diye biliyorum
Ruhsat ağırlıkları bazı zamanlar katalog verileriyle örtüşmeyebiliyor. Fakat tam olarak örtüşse bile vag grubu araçlar aynı bünyede üretildiği için bazı donanım özelliklerinin getirdiği ek ağırlıklar haricinde benzer ağırlıkta olmaları normal hocam. Çünkü mqb platformunun özellikleri arasında aynı platform kodlarından çıkan modellerde sadece altyapı değil, diğer malzemeler de birbiriyle büyük oranda benzerlik gösterebiliyor.

Focus - v40 - mazda 3 ise birbirinden bağımsız başka markalar altında üretilen modeller. Platform olarak v40 ve focus aynı platforma sahip ama kullanılan diğer parça ve materyaller açısından benzer bir yanı yok. Golf ve a3 kadar yakın akraba değiller yani. Mazda 3'e gelince mk2 mazda 3 de v40 - focus platformu kullandı ama güncel mazda 3'ün platformu artık başka. Yürüyen aksamda bildiğim kadarıyla sadece arka bağımsız süspansiyon focus ile aynı.

Son düzenleme:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
hqdefault.jpg

Kralll.Artık şöyle 2.el testlerine ağırlık mı verilse

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım