KAPALI Spor Araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sungur@ua

Asfalt Kurutucu
22 Ara 2016
20
8
595
Herkese merhaba saygıdeğer otopark takipçileri. Uzun zamandır mesajlarınızı takip ediyorum bu yüzden sizin fikir ve görüşleriniz benim için önem taşıyor. Sizden araba tavsiyesi istiycem. Şimdi ben üniversiteye geçtim. Güzel de bir üniversite de okuyorum. Ve dolayısıyla babamın araba sözü konusu oluyor. Fakat ben geçen yıl yani lise son sınıfta Erzurum da 1 yıl boyunca 2007 model 1600 cc 156 bhp düz vites VW golf kullandım. Şu anda beni İstanbul trafiğinde üst seviyeye taşıyacak bir otomobil tavsiyesi istiyorum. Ama aynı zamanda bende spor otomobil tutkusu var. Yani Porsche'nin İntercity Park da ki eğitimlerine katılıp pistte yüksek hız da sürmek istiyorum arabamı. Yani dolayısıyla güçlü bir otomobil istiyorum. Bunun yanında 3-4 yıl sonra üniversiteyi bitirince Bmw m4 veya 911 turbo s den birini binmeyi düşünüyorum yani bu sizin önereceğiniz araç dediğim bu iki oldukça güçlü arabaya bir hazırlık niteliğinde olsun. Yani 3-4 yıl sonra pistte m4 veya 911 turbo s ile gazlarken sıkıntı çekmiyim. Size zahmet bana bu kriterleri sağlayan bir otomobil önerin. Başta da dediğim gibi sizin fikriniz benim için oldukça değerli. Cevabınızı bekliyorum. Iyi gazlamalar. (Not: Şanzıman otomatik veya manuel olabilir, fiyat sınırlaması yok)

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bu arada bende soru sorayim. Mazda aracimi nisanda bakima goturdum en son. O zamandan bu yana her ay yaklasik bin bes yuz km yaptim ortalama. Su an 83 bin kmde. Dun eve kagit gondermisler haci 100 bin geldi sen hele gel diye. Acaba gelecek nisan aynimi beklesem mi yada simdiden bakima gotureyimmi yada 100 bin km yi bekleyeyimmi. Ariza olarak bir problemim yok ama sag on suspansiyon bana dayanamadi sesler geliyor hakli oda gerci. Yahu birde bir arkadas konu acmis bmw deki yaglari tartisiyorlar iyice killandim ben senede bir goturuyorum bakima japon diye yanlismi yapiyorum yahu

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Bu arada bende soru sorayim. Mazda aracimi nisanda bakima goturdum en son. O zamandan bu yana her ay yaklasik bin bes yuz km yaptim ortalama. Su an 83 bin kmde. Dun eve kagit gondermisler haci 100 bin geldi sen hele gel diye. Acaba gelecek nisan aynimi beklesem mi yada simdiden bakima gotureyimmi yada 100 bin km yi bekleyeyimmi. Ariza olarak bir problemim yok ama sag on suspansiyon bana dayanamadi sesler geliyor hakli oda gerci. Yahu birde bir arkadas konu acmis bmw deki yaglari tartisiyorlar iyice killandim ben senede bir goturuyorum bakima japon diye yanlismi yapiyorum yahu
Sen devam et bişey olmaz ona

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Valla tek korkum su suspansiyonun digerini etkilemesi. Bildigim kadariyla etkiliyor yada degisirken ikiside degistirilir diye biliyorum.Normalde sikinti yok ama kasislerde ses geliyor.
Goy goy bi yana ben her seferinde süspansiyon testine sokturuyorum 60tl bişey ama istanbulda tangur tungur sürekli ses yapmaya başlıyor gevşiyor hep sıkıyolar 0 gibi araba

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Goy goy bi yana ben her seferinde süspansiyon testine sokturuyorum 60tl bişey ama istanbulda tangur tungur sürekli ses yapmaya başlıyor gevşiyor hep sıkıyolar 0 gibi araba
Ben en son serviste rica ettim bir sprey falan sikip bisiler yaptilar kacirdim onu 20 dk falan ugrastilar birdaha gelmedi simdi gene basladi .

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,274
45,907
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Madem sınırsız para olanağın var premium değil ama git masmavi bir focus rs al. 350 hp seni tatmin eder, araba kullanmayı da yeni yeni öğrenecekmişsin manuel bunun için idealdir, viraj kasacam dersen 4 çeker, yanlayacam dersen de drift mode var. Hepsi bir arabada işte, ne istersen onu yaparsın. Ben hiç sınırsız para var gibi bir cümle kuramamıştım daha önce, yazınca bir garip hissettim kendimi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım