KAPALI Talisman?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafa Kilic

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
35
24
595
Arkadaşlar merhaba 2016 model icon donanım talisman hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? 125000 lira civarı dizel otomatik gayet donanimlariyla günümüzde fiyat performans aracı diyebiliriz
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...tik-boyasiz-25.000km-ici-taba-514983551/detay. Şu kombinasyon düşünüyorum hatta nasip olursa bu aracıda alabilirim bi test sürüsüne çıkıcam hafta sonu sizinde deneyimleriniz varsa benimle paylasirmisiniz

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Şimdi arkadaşlar dolu bi megane almaya kalksak şuanda 130.000 lira bandında. Ama 125.000 liraya dolu bi talisman bana bu yüzden mantıklı geldi. Megane bakıyorum piyasada epey tutulan bi model? Bu bahsettiğiniz olaylar meganeda yok mu ? ( bilgilendirir misiniz? )

Megane'de de var. Ancak Megane sinif olarak C segmenti oldugu icin bu durum tolere edilebilir. Megane'i piyasada cok gormenizin sebebi tamamen filo satislari. Ben 30.000 km icon modelini kullandim (2016) pek bir sorun yasamadim. Araci limitlerinde kullanan bir insan degilim, arac icinde ciddi vakit gecirdigimiz icin teknolojik zamazingolar benim icin onemli. Surus zevki olarak da guzel bir arac. Tabi su var ; bir kasisten gecerken blop blop diye cikmasi gereken ses lak luk diye cikiyor. Bir de arkasi bagimsiz olmadigi icin viraj icinde cukura girerseniz araci komple savuruyor. Benim kullandigim aracta 18 inc jant vardi, bu da bir etken olabilir. Megane satarken kullanicisini pek uzmez
Talisman'a gelince..Bugune kadar Renault D segmenti otomobilleri ikinci elde hep deger kaybetmistir, gereken ilgiyi gormemistir. Laguna ve Latitude'un kaderini Talisman da paylasacaktir. O paralara sunduklari acisindan mantikli bir arac ancak 2 sene sonra elden cikarmak istediginizde ciddi deger kaybedecektir. Bir de Renault oyle yillara cok meydan okuyan bir otomobil degil. Cabuk yipraniyor, bu can sikabilir

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Arkadaşların haklı olduğu konular var.
Yani Renault un özellikle D segmenti araçlarına pek sahip çıkmayışı, seriyi devam ettirmeyişi gibi ...
Yalnız bu araç için çok emek harcanmış.. tıpkı Megane da olduğu gibi ... ben öyle kötü bir araç olduğunu düşünmüyorum ..
Kimse kusura kalmasın ama bazen OtoPark testleri biraz fazla sert veya fazla teknik olup bir çok insanın canını da sıkabiliyor...

2nci elde, değer kaybetmişken düşülebilir, fiyatı gayette makul! ... ancak özellikle 1-2 yıllık bir aracı en azından 1-2 günlüğüne kiralayıp kendiniz test etmenizde yarar var.. fransızlarda zamana karşı kendini bırakma durumu oluyor.. Renault montaj hattını baya geliştirmiş ama yine de zaman geçmiş bir aracı test etmekte yarar var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım