Telefon Tutucu Tavsiyesi

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Jettayla aynı değil herhalde menfezler ya da bu tutucular standart değil. Sıfır giriyor bende alta değecek şekilde.

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Jettayla aynı değil herhalde menfezler ya da bu tutucular standart değil. Sıfır giriyor bende alta değecek şekilde.
Hangi sebepten bilmiyorum daha önce bu tarz bir ürün kullanmadım ama ürün mıknatıslı değil sıkarak tutanlardandı arkası da inceydi silikondan bile kısmışlar. Ağırlık binerse alta değebilir belki ama normal haliyle 0.3mm [artık nasıl bir ölçüyse :)] civarı bir fark vardı. Eğer menfez aşağı bakacak şekilde yada düz durursa değiyor ama bu sefer de telefon istediğim gibi durmuyor rahat görebilmem için aksine hafif yukarı bakması gerekiyor

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Şu dediğimi yap rahat rahat kullan ya :)
Sizi mi kıracağım :) sözüm olsun Pazartesi arkası kıskaçlı mıknatıslı bir ürüne bakacağım dediğiniz gibi köşeye ve en alta takacağım bakalım içime sinerse ucuz bir kılıf alır mıknatısını ona yapıştırıp kullanırım.
Benim arabamın sürüş pozisyonu otomobil gibi olmadığından en alta takınca istediğim gibi göremiyorum yoldan gözümü tam ayırmam gerekiyor artık ona da bir çare bakacağım

Son düzenleme:

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Şöyle bi ürün gördüm dostum reklamlarda belki işine yarar. Menfez derdine çözüm olabilir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200424-153457_Chrome.jpg
    Screenshot_20200424-153457_Chrome.jpg
    335.9 KB · Görüntüleme: 0

orhanqalp

orhan nalbant
Takipçi
6 Ocak 2021
2
1
20
24
istanbul
Marka
Renault
Carrefourdan 2 aracımada şu havalandırmaya takılan mıknatıslılardan aldım. Kırma olayı nasıl oluyor anlamadım tablet tutturup köy yollarında bile gittim sorun yok. 10 liraydı ben alırken bence gayet iyi.
Ekli dosyayı görüntüle 25533
merhabalar aynı tabletten bendede var ve aynı tutacaktan almayı düşünüyorum tableti tutturmak için 2 ızgarayada 2 ayrı ürünmü aldınız yoksa tek ürünlemi tutuyor acaba ?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım