Yeni Peugeot 3008 Fiyatları Açıklandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Gt line a özel donanımlar (allure+elegance pack ile alınamayan 7.000₺ lik donanımlar)

- Deri/Kumaş GT-Line koltuk döşemesi (Parçalı deri)
- Alüminyum pedallar ve sol ayak dayama
- Siyah iç tavan kaplaması
- FOCAL Hi-Fi Müzik sistemi
- Onyx tipi full dijital gösterge paneli
- i-Cockpit Amplify ( Driver Sport Pack) - Sürüş modu seçimi, 3 farklı koku ayarı, ışık ambiyans ayarı, ses ambiyansı
- LED sis farları
- Krom cam alt çerçevesi
- Diamond Black parlak siyah tavan, siyah A sütunu ve aynalar
Hayalet tüm donanımlarda standart değil mi ?

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
peki donanım paketleri içinde ne var bir bilginiz var mı?
6mzgjN.png

Eren BILGIN

Profesör
24 Eki 2016
95
72
1,010
Aracı lansmanda gittim ve gördüm. yeteri kadarda inceleme fırsatı buldum. Bugün de test sürüşüne katıldım.
Son yıllardaki Peugeot nun yıkmaya çalıştığı algı olayına karşı geliştirdiği en büyük silah bu araba. Gerçekten bu sefer olmuş dedim.
En son olarakta fiyat-performans karşılığının da çok iyi olacağını düşünüyorum.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Eyvallah ama sportage da o fiyatlara gidiyor keza qq desen aynı yani fiyat normal c suv fiyatı.

sportage 2k daha ucuz ve yol tutuşa katkı sağlayan 4 çekeri var tabii bu gt-line vs prestige. Tucsonun 4 çekeri olmayan modeline bakarsanız elite plus donanım ile bu paket 3008 de allure ile gt line arası 117k arasında ciddi fiyat farkı oluşuyor. Fiyat yine iyi ama tucson sanki biraz daha iyi fiyat olarak.

Eren BILGIN

Profesör
24 Eki 2016
95
72
1,010
Birde geçen çıktığım kısa test sürüşünde farkettim, aracın geri görüş kamerasında anlamsız bi bulanıklık mevcut. Ufak grafikler eklenmiş kamera görüntüsünün içerisine. Ondan mıdır bilemedim.

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
İç tasarımının kesinlikle bu fiyatı hakettiğini düşünüyorum (ülkemiz şartları için tabi). Öyle her modeline aynı iç mekanı dayayıp geçen firmalardan değil. 3008 in peugeot nun diğer modellerinden farklı bir tasarımla sunulması bence hoş. İç mekan tasarımı anlamında birçok markanın yapmaya cesaret edemediği şeyler yapıyorlar tebrik ediyorum. Kimisi belki her modelde aynı tasarımı benzer tasarımı görmeyi sever alıştığı şeyi görmeyi sever saygı duyarım kimisi de benim gibi farklı şeyler farklı tasarımlar görmeyi sever.

soil

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
9
5
595
İçini dışını ayrı beğendim ama dizel-otomatikte rakibi olarak gördüğüm Kadjar'a göre fiyat dezavantajı var.(en üst donanımları için -donanım içeriklerine ayrıntılı bakma şansım olmadı)

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
her ne olursa olsun bu oyuncakların,şaşalı şatafatlı görünümün altından çıkan o rigit olmayan yapı, her an elinizde kalabilirmiş hissi,bir sorun çıkaracakmış hissiyatı, detaylara baktığınızdaki özensizlik,boşvermişlik fransız arabalarında beni ezelden beri rahatsız eder. bu sebeple hiçbir zaman bir fransız arabası satın almadım,almadık,alamıyoruz.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
her ne olursa olsun bu oyuncakların,şaşalı şatafatlı görünümün altından çıkan o rigit olmayan yapı, her an elinizde kalabilirmiş hissi,bir sorun çıkaracakmış hissiyatı, detaylara baktığınızdaki özensizlik,boşvermişlik fransız arabalarında beni ezelden beri rahatsız eder. bu sebeple hiçbir zaman bir fransız arabası satın almadım,almadık,alamıyoruz.
altyapı opel ile ortak yapıldı diye biliyorum. genelde opelin altyapı olarak bir sorunu olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım