Makyajlı Range Rover Sport hafif bir kamuflaj ile birlikte test edilirken yakalandı. Casus arkadaşlar da otomobildeki geliştirmeleri gözlemlemek için fırsat bulmuş oldu.

Kamuflajın yerleştirilmiş olduğu yerlere göz attığımızda firmanın, otomobilin ön tampon bölgesine daha çok yoğunlaştığını görüyoruz. Yan taraflarına dikey hava girişleri yerleştirilmiş olan ön tampon, merkezdeki açıklığın genişletilmesiyle beraber nispeten daha büyük gözüküyor. Dışarıda gözlemleyebildiğimiz bu gelişmelerle beraber otomobilin SVR’dan izler taşıdığını söyleyebiliriz. Firmanın, otomobilin arka tarafında da değişiklikler yaptığını, fakat bu kamuflajlı araçta bunların bulunmadığı düşünülüyor.

İçeride de büyük değişiklikler barındıran Range Rover Sport’ta, eskiden kullanılan 8 inç büyüklüğündeki ekran yerini 10.2 inç büyüklüğünde yeni bir ekrana bırakmış.

Ekim ayındaki Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılması beklenen modelin, bu yılın sonlarına doğru veya 2017 yılının başlarında bayilerdeki yerini alması bekleniyor. Şimdilik toplayabildiğimiz bilgilerin sınırlı olduğu otomobilin motor departmanında büyük değişikliklere gidilmesi beklenmiyor.

 

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir