KAPALI Golf 7 Satılıp Mazda 3 Benzinli Alınır Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mazdam

Profesör
19 Mar 2017
138
263
1,035
Selam panpalar,
Soru gayet açık.

Golf 7 1.2 tsi satılıp Mazda 3 benzinli Power sense alınır mı 109 bin liraya?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Buyur yap, çok meraklandım.. Allah aşkına
Ulan kıt herif millet beğeniyor ve o arabaları alıyor senin ne haddine lan o arabalara laf etmek? Millet o arabalarsan memnun sen hala sıkıcı falan diyosun. İnsanlar o arabanin içinde kendilerini ozel hissedebiliyorlarsa sanada b*k yemek düşer. Madem öyle neden bu kadar çok insan tercih ediyor? Bir araba çok satıyor diye kötü mü oluyor veya sıkıcı mı oluyor? O zaman Amerika'ya gidersen japon arabalarına mı çok sıkıcı heryerde var diyeceksin? 3008 çok satacak bir araba sen o zaman onada hiç farklı olmayan bir araba dersin. Almışsın bi tane yol tutmayan iz tutmayan Vectra onla hava yapmaya çalışıyorsun kusura bakma ama adamın ağzına tükürürler burda. Hadi ikile ulan bu forumdan düşüncesiz herif.

Son düzenleme:

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Panpa 1.0 tfsi'ın 1.2 tsi'dan iyi yürüdüğünü ben de söyledim.
Biz motor ömrü konusunda karar kılamadık :D
Yol tutuşu da Golf'ten iyi evet

En az takılınması gereken konu...
Motor ömrü neden kısa olsun ? Veya kısa dediğimiz motor ömrü kaç km dir?

Hiç takılmayın, geçin şu motor ömrü konusunu artık... motor yüksek devirli bİr motor değil.. üreticide Audi.. veya VW hani donwsizing ve turbo benzinli motorların kitabını yazan firmalardan biri ... zamanında 1.4 tsi ve hatta 1.2 ler içinde millet neler dedi.. yok çekmez, yok olmaz, yok patlar...100binde biter.... tsi ların ömrü konusunda ben hiç şikayet duymadım... hoş zaten gerçektende kaç km kullanıyoruz aldığımız araçları ... ortalam olarak ?

Adam gibi kullanıldığı durumda, normal bakımlarıylada giderse hiç bişey olmaz... yakında Daha üst segment Audiler de de görmeye başlarsak kimse şaşırmasın

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
En az takılınması gereken konu...
Motor ömrü neden kısa olsun ? Veya kısa dediğimiz motor ömrü kaç km dir?

Hiç takılmayın, geçin şu motor ömrü konusunu artık... motor yüksek devirli bİr motor değil.. üreticide Audi.. veya VW hani donwsizing ve turbo benzinli motorların kitabını yazan firmalardan biri ... zamanında 1.4 tsi ve hatta 1.2 ler içinde millet neler dedi.. yok çekmez, yok olmaz, yok patlar...100binde biter.... tsi ların ömrü konusunda ben hiç şikayet duymadım... hoş zaten gerçektende kaç km kullanıyoruz aldığımız araçları ... ortalam olarak ?

Adam gibi kullanıldığı durumda, normal bakımlarıylada giderse hiç bişey olmaz... yakında Daha üst segment Audiler de de görmeye başlarsak kimse şaşırmasın
Audi sadece marka . Yillarca ariza verenlerde insanlari kronik sorunlarla cebellestirende kendileri oldu. Forum kronik sorunlarinin cozumlerini arayan insanlarla dolu.90 li yillarda audi sorunsuz denince akla gelirdi.su an benim aklimin ucundan gecmiyor acikcasi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,093
7
51,500
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
abi senin beğenmen normal :D
Müdür öyle deme, Multipla ile bir değil bu. Kendi adıma A serisini Mercedes olarak beğenmedim, ama C sınıfı premium HB olarak hep beğenmişimdir.
Şöyle örnek vereyim: Yakın zamanda arkadaş aldı. Makyajdan önce tamamen kafasından sildiği bir modeldi. 1 serisi veya Golf arasındaydı. 110küsür bir fiyata boş 1 serisi varmış, içine sinmemiş. Gitmiş VW'e, adamlar istediği donanımda 1.4tsi'ı 120küsüre 1.24 civarı bir faizle önüne koymuşlar. E demiş, A180'i 0.60küsür faizle amg paketle 110küsüre veriyorlar, ama biz Volkswagen'iz demişler :D. Arkadaş direk haydi bana müsade deyip kalkmış. Gitmiş çok çok uygun bir fiyata adaptif süspansiyonlu farklı sürüş modları olan bayağı sağlam donanımlı bir A180'i aldı. Ben de bindim geçen hafta, makyajdan sonra hakikaten bayağı toparlamışlar arabayı. Zaten beğeniyordum, daha çok beğendim.
Şimdi tekrar soruyorum, aynı paraya daha az donanımlı Golf mü, yoksa A180 mi? :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,625
18,421
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Müdür öyle deme, Multipla ile bir değil bu. Kendi adıma A serisini Mercedes olarak beğenmedim, ama C sınıfı premium HB olarak hep beğenmişimdir.
Şöyle örnek vereyim: Yakın zamanda arkadaş aldı. Makyajdan önce tamamen kafasından sildiği bir modeldi. 1 serisi veya Golf arasındaydı. 110küsür bir fiyata boş 1 serisi varmış, içine sinmemiş. Gitmiş VW'e, adamlar istediği donanımda 1.4tsi'ı 120küsüre 1.24 civarı bir faizle önüne koymuşlar. E demiş, A180'i 0.60küsür faizle amg paketle 110küsüre veriyorlar, ama biz Volkswagen'iz demişler :D. Arkadaş direk haydi bana müsade deyip kalkmış. Gitmiş çok çok uygun bir fiyata adaptif süspansiyonlu farklı sürüş modları olan bayağı sağlam donanımlı bir A180'i aldı. Ben de bindim geçen hafta, makyajdan sonra hakikaten bayağı toparlamışlar arabayı. Zaten beğeniyordum, daha çok beğendim.
Şimdi tekrar soruyorum, aynı paraya daha az donanımlı Golf mü, yoksa A180 mi? :)

V40 asdcksmxjs

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,568
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes

abi mercedes logosu değil başka bi marka olsa tamam diyebilirdim ama mercedes logosunu görünce insan lan noooliyy yaaaa diyor yani :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,568
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
bi saniye bi saniye, a180 derken benim aklım başka bi şeye gitti :(

274096_b_19338642.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım