KAPALI Golf 7 Satılıp Mazda 3 Benzinli Alınır Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mazdam

Profesör
19 Mar 2017
138
263
1,035
Selam panpalar,
Soru gayet açık.

Golf 7 1.2 tsi satılıp Mazda 3 benzinli Power sense alınır mı 109 bin liraya?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,056
7
51,431
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
abi mercedes logosu değil başka bi marka olsa tamam diyebilirdim ama mercedes logosunu görünce insan lan noooliyy yaaaa diyor yani :D
Önü C serisiyle aynı. AMG paket zaten ekstradan afilliydi, direksiyon AMG-GT ile birebir aynı :), multimedya sistemi hem yazılım/arayüz olarak değişmiş, hem de aynı çerçevenin içinde ekranı büyütülmüş. Adaptif cc, çarpışma önleme, şerit takip vs.vs., adaptif süspansiyon filan var. Şimdi bunlar az mı :) Kaldı ki ben bile direk binebiliyorum içine, klostrofobik de olsa CLA kadar kümes değil.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,056
7
51,431
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
bi saniye bi saniye, a180 derken benim aklım başka bi şeye gitti :(

274096_b_19338642.jpg
Başıma birşey gelmeyecekse ben bu resimdeki makyajlıları de beğeniyordum :rolleyes:

Mazdam

Profesör
19 Mar 2017
138
263
1,035
Önü C serisiyle aynı. AMG paket zaten ekstradan afilliydi, direksiyon AMG-GT ile birebir aynı :), multimedya sistemi hem yazılım/arayüz olarak değişmiş, hem de aynı çerçevenin içinde ekranı büyütülmüş. Adaptif cc, çarpışma önleme, şerit takip vs.vs., adaptif süspansiyon filan var. Şimdi bunlar az mı :) Kaldı ki ben bile direk binebiliyorum içine, klostrofobik de olsa CLA kadar kümes değil.
Panpa olsa binerim ama A180'e para verip alır mıyın emin değilim :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,056
7
51,431
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hayır ben tasarlayıp atmıştım bi tane :)
Onlarda standart volvo high performance ses sistemi var hiç fena değil

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi
Ben olsam muhtemelen ben de V40 sardırırım. Ama V40 olmazsa Mazda3, o olmazsa A180 alırdım. A3, Focus, Golf filan sonra gelir bende. Diğerleri de kusura bakmasın ama gelemez :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,056
7
51,431
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
1 serisi peki? :D o da mı sonra gelir
Yüzüne bakmam. Gereksiz şekilde daraltılmış bir araba. C sınıfı bir arabada iç mekanın B sınıfından da küçük olmasını kabul edemem. Bir de premium arabada hız sabitleyici standart değil, insan gerçekten hayret ediyor. 300 lira versem 2001 model baz donanım arabama takılabilen bir donanım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım