KAPALI Golf 7 Satılıp Mazda 3 Benzinli Alınır Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mazdam

Profesör
19 Mar 2017
138
263
1,035
Selam panpalar,
Soru gayet açık.

Golf 7 1.2 tsi satılıp Mazda 3 benzinli Power sense alınır mı 109 bin liraya?

Mazdam

Profesör
19 Mar 2017
138
263
1,035
Yüzüne bakmam. Gereksiz şekilde daraltılmış bir araba. C sınıfı bir arabada iç mekanın B sınıfından da küçük olmasını kabul edemem. Bir de premium arabada hız sabitleyici standart değil, insan gerçekten hayret ediyor. 300 lira versem 2001 model baz donanım arabama takılabilen bir donanım :)
Ona bakarsan Audi'de de USB yok istesen ile alamıyosun opsiyonel olarak.
ama V40 öyle mi? Yok diye bişey yok V40'ta :D

Mazdam

Profesör
19 Mar 2017
138
263
1,035

Ekli dosyalar

• 17499289_1249017451814456_6101511034176076507_n.jpg
    17499289_1249017451814456_6101511034176076507_n.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 219

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,056
7
51,431
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Abi valla o vites atman o arabanin toklugu gidisi direksiyondan gelen sesler falan anlayamazsiniz
Şimdi o vitesi şanzıman yağı değişip rahatlatacam. Direksiyon sesi de direksiyon kutusuyla hallolacak. Onlar listede. Ford'da attığım gibi vites atamıyorum o yüzden, efendi efendi değiştiriyorum :)

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Audi sadece marka . Yillarca ariza verenlerde insanlari kronik sorunlarla cebellestirende kendileri oldu. Forum kronik sorunlarinin cozumlerini arayan insanlarla dolu.90 li yillarda audi sorunsuz denince akla gelirdi.su an benim aklimin ucundan gecmiyor acikcasi

Üstat,

Olaya sorunsuzluk çerçevesinden bakarsak Mercedes te çok cazip değil...hatta Bmw de ... bence o konuya hiç girmeyelim lakin o zaman Toyota alır, bir dahakine Honda deneyeceğim der geçerdik... :) neyse.. fikre saygı sonsuz... benim için Audi sadece markadan öte, 3 büyük, üst segment Alman oto ürecisinden biri...

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Bu arada ben ne yaptım...

Bu gün babamlardan dönerken, tam arabaya binecekken karşı kaldırımda duran kırmızı (bordoya yakın olan) zıpkın gibi Bmw 3 ü, eşimin bana göstermesi üzerine gidip malum siteden F30 316i ilanlarına baktım...:)

Normal kullanımda 8 yakıyor araç..ama en azından yürüyüşü bizim 1.6 dizellerden daha iyi... 100k ya temizde bulunuyormuş..2013 model..aklım bir an gitmedi değil...

Bu arada F30 gayette rafineydi..şirketteki arkadaşların araçlarına bindiğimde hep küçük kasis performansı "ana, iyiymiş" dememe neden olmuştu...

Olmaz mı ... ? Chip falanda oluyormuş sanırım :):):

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Yüzüne bakmam. Gereksiz şekilde daraltılmış bir araba. C sınıfı bir arabada iç mekanın B sınıfından da küçük olmasını kabul edemem. Bir de premium arabada hız sabitleyici standart değil, insan gerçekten hayret ediyor. 300 lira versem 2001 model baz donanım arabama takılabilen bir donanım :)
1'in arkası dar yav sadece, o da bacak. A180'in de arkası dar, hem de kafa kısmı. 1'in arkasının dar olma olayı ciddi anlamda abartılıyor. BMW'lerde opsiyon olayı da Türkiye'de mantıksız, çok çok çok saçma fiyatlar çıkıyor çünkü istenilen şeyleri eklediğinizde. Ama arabayı istediğiniz gibi alabiliyorsunuz, Mercedes gibi 3, hatta bazen 2 seçenek arasından seçim yapmıyorsunuz. M paketlilerde de zaten A180 Amg'de olduğu gibi her bir halt var.

@Mazdam Arkadaşımda A180 var, arabadan memnun. Ben de bayağı sürdüm, süspansiyonlar 18 inçlerle birleşince cidden sert hissettiriyor ama ciddi anlamda yol tutuşa katkısı büyük. A180'în birkaç sıkıntısı var bana göre ki en başta ekran geliyor. İkincisi, bagaj ağzı dar. Aynı zamanda servisinden de çok şikayetçi arkadaşım. Çarpışma sensörü saçma sapan durumlarda ötüyordu, garantiden değişecek diye çalışıyor deyip değiştirmediler, biz diretince de kablosunu kesip yaptık demişler. 1 hafta sonra biri çarptı, tampon değişirken gördük biz de.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Üstat,

Olaya sorunsuzluk çerçevesinden bakarsak Mercedes te çok cazip değil...hatta Bmw de ... bence o konuya hiç girmeyelim lakin o zaman Toyota alır, bir dahakine Honda deneyeceğim der geçerdik... :) neyse.. fikre saygı sonsuz... benim için Audi sadece markadan öte, 3 büyük, üst segment Alman oto ürecisinden biri...
:) benimde karsilikli hocam allah gonullere gore versin insallah bu fiyatlarla diyebilecegim bu anca

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
1'in arkası dar yav sadece, o da bacak. A180'in de arkası dar, hem de kafa kısmı. 1'in arkasının dar olma olayı ciddi anlamda abartılıyor. BMW'lerde opsiyon olayı da Türkiye'de mantıksız, çok çok çok saçma fiyatlar çıkıyor çünkü istenilen şeyleri eklediğinizde. Ama arabayı istediğiniz gibi alabiliyorsunuz, Mercedes gibi 3, hatta bazen 2 seçenek arasından seçim yapmıyorsunuz. M paketlilerde de zaten A180 Amg'de olduğu gibi her bir halt var.

@Mazdam Arkadaşımda A180 var, arabadan memnun. Ben de bayağı sürdüm, süspansiyonlar 18 inçlerle birleşince cidden sert hissettiriyor ama ciddi anlamda yol tutuşa katkısı büyük. A180'în birkaç sıkıntısı var bana göre ki en başta ekran geliyor. İkincisi, bagaj ağzı dar. Aynı zamanda servisinden de çok şikayetçi arkadaşım. Çarpışma sensörü saçma sapan durumlarda ötüyordu, garantiden değişecek diye çalışıyor deyip değiştirmediler, biz diretince de kablosunu kesip yaptık demişler. 1 hafta sonra biri çarptı, tampon değişirken gördük biz de.
Hangi servis o

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Arkadaşımda A180 var, arabadan memnun. Ben de bayağı sürdüm, süspansiyonlar 18 inçlerle birleşince cidden sert hissettiriyor ama ciddi anlamda yol tutuşa katkısı büyük. A180'în birkaç sıkıntısı var bana göre ki en başta ekran geliyor. İkincisi, bagaj ağzı dar. Aynı zamanda servisinden de çok şikayetçi arkadaşım. Çarpışma sensörü saçma sapan durumlarda ötüyordu, garantiden değişecek diye çalışıyor deyip değiştirmediler, biz diretince de kablosunu kesip yaptık demişler. 1 hafta sonra biri çarptı, tampon değişirken gördük biz de.

Yok artık. Bu nasıl bir ahlaksızlıktır ya.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Arkadaşımda A180 var, arabadan memnun. Ben de bayağı sürdüm, süspansiyonlar 18 inçlerle birleşince cidden sert hissettiriyor ama ciddi anlamda yol tutuşa katkısı büyük. A180'în birkaç sıkıntısı var bana göre ki en başta ekran geliyor. İkincisi, bagaj ağzı dar. Aynı zamanda servisinden de çok şikayetçi arkadaşım. Çarpışma sensörü saçma sapan durumlarda ötüyordu, garantiden değişecek diye çalışıyor deyip değiştirmediler, biz diretince de kablosunu kesip yaptık demişler. 1 hafta sonra biri çarptı, tampon değişirken gördük biz de.

O servisin yetkisini alırlar, kuş gibi kalır.. böyle iş mi olur.
Almayaya bir şikayet maili gönderin fotoğraflı .. sağlam bir mail olsun .. bakalım ne olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım