KAPALI Polo GTI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar, arkadaşla 1 haftalığına arabayı değiştik. 13’ Polo GTI, full stock, 57 binde, tam benim için yapılmış, arabaya bayıldım. Mercedes’i satıp net alıyorum, haberiniz olsun dedim :)

Bu akşamki gazlama ortalamam:

Isınmayan araba yoktur, yeteri kadar ısıtılmayan araba vardır :)

Yemleniyoruz:

Bu arabaya yol tutmuyo diyen çarpılır, 16’ üretimli Falken var, gayet iyi yol tutuyo, bide arabanın şaside işlem var, valla arkadaş satıyo, eğer fiyatta anlaşırsak alabilirim :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Polo GTi iyi hoş ama piyasada pek temizi kalmadı ve sorun çıkarmaya müsait bir araba. Bana kalırsa gel bi buna bak 1.8 TFSI 160hp makina az yüklersin istersen sorun falan da çıkarmaz.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...li-bakimli-ilk-sahibi-kazasiz-569894608/detay
Dersen ki 100 lira param var bak ben olsam saniye durmam şunu alırdım.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...z-boyasiz-tramersiz-57.000-km-584904665/detay
Aile pek memnun değil özellikle annem Tiguan'dan sonra hala ısınamadı fakat ben seviyorum sadece içi biraz sıkıcı ve ekran değişmi vs çok çok zor. Senlik olabilir ama.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ibinden-hatasiz-2015-giuletta-584662158/detay

Son düzenleme:

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Otomatik ve 4 kapı şartı olmasa direk 208 GTI almalısın derdim, hem fazla yok hem temizleri var. Bu Polo GTI alıcaksan çok araştırman gerekli temizini vs bulabilmek için.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar, şu DSG olayını abartmayın, manuel arabada kavrama bittiği gibi DSG’nin de kavraması bitiyor, yetkili serviste iyi niyet kapsamında yeniletiyorsun, arabanın 1-2 tanecik de kronik sorunu var, onlarda daha önce çözüldüyse çözülmediyse bile yetkili servis bakımlıysa çiçek gibi çözülür.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Arkadaşlar, şu DSG olayını abartmayın, manuel arabada kavrama bittiği gibi DSG’nin de kavraması bitiyor, yetkili serviste iyi niyet kapsamında yeniletiyorsun, arabanın 1-2 tanecik de kronik sorunu var, onlarda daha önce çözüldüyse çözülmediyse bile yetkili servis bakımlıysa çiçek gibi çözülür.
valla bende sana aynen katılıyorum çok abartılıyor çok tartıştım YouTube da olsun forumlarda olsun ama bu polo GTI'ın kullanıcı kitlesi belli,inşallah içine sinen güvenebileceğin temiz bulursun.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
valla bende sana aynen katılıyorum çok abartılıyor çok tartıştım YouTube da olsun forumlarda olsun ama bu polo GTI'ın kullanıcı kitlesi belli,inşallah içine sinen güvenebileceğin temiz bulursun.

Kitle elbette belli, kimse 50 ile gezmek için GTI almıyor, sadece kullanım koşullarına dikkat etsin, bakımına dikkat etsin yeter, bir kullanıcı daha fazlasını yapamaz zaten.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar, ben 4 yıldır aradığım her şeyi şu an GTI’da buldum, Ankaralılar bilir, kuğulu alt geçidi var, cinnah a bağlayan, oraya en iyi kia ile girebilmiştim yay+kule spec ile, apex ile 160 la girmiştim, bugün o 2 şeritli yolda sağ şerit doluyken apex yapamadan 155 ile girdim ki daha o şekilde gireri vardı arabanın, arkadan motosikletle arkadaşım takip ediyodu, o da şok oldu, o da arabayla benden bile iyi viraj yapar, çocuk kör oldum dedi :D BU ARADA LASTİKLER 215/40 R17 FALKEN ZIEX ZE914, şiddetle tavsiye ederim, sıfırdan kalkarken bile neredeyse patinajsız kaldırıyor.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Arkadaşlar, ben 4 yıldır aradığım her şeyi şu an GTI’da buldum, Ankaralılar bilir, kuğulu alt geçidi var, cinnah a bağlayan, oraya en iyi kia ile girebilmiştim yay+kule spec ile, apex ile 160 la girmiştim, bugün o 2 şeritli yolda sağ şerit doluyken apex yapamadan 155 ile girdim ki daha o şekilde gireri vardı arabanın, arkadan motosikletle arkadaşım takip ediyodu, o da şok oldu, o da arabayla benden bile iyi viraj yapar, çocuk kör oldum dedi :D BU ARADA LASTİKLER 215/40 R17 FALKEN ZIEX ZE914, şiddetle tavsiye ederim, sıfırdan kalkarken bile neredeyse patinajsız kaldırıyor.
Senin hoşuna gittiyse bizlik söyleyecek bir şey yok, @Ozgur Gunes geriye temiz bir örneğini bulup almak kalıyor sanırsam.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hayalim Polo GTI ya,yada boşver 1.4 TDI DSG gırtlak yeter bana :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım