KAPALI Ford Focus titanyum mu Toyota Coralla Advance mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Bugün itibari ile araç bayilerinde araçlara baktıktan sonra seçeneklerimi ikiye düşürdüm. Bunlardan birincisi Ford Focus 1.6 titanyum otamatik benzinli ikincisi ise Toyota Coralla 1.6 advance otomatik benzinli siz bunlardan birini seçmek zorunda kalsanız hangisini alır yada önerirdiniz..Bu arada ikisininde fiyatı aşağı yukarı aynı

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Toyota Kasım fiyatlarını açıkladı.fiyat listesine de 4000 tl 2016 MY indirimi yazmış fakat aracın ekim ayı fiyatından tam 5 bin tl fazla fiyat 4000 tlyi oradan indirmişler işin bir tuhaf yanıda 4000 tl indirimli hali ekim ayı normal fiyatından 2000 tl fazla bu nasıl iş anlamadım gitii :D

Cihat58

Profesör
9 Eyl 2016
305
196
1,145
26
Kayseri
Merak etmeyin 1 ay sonra düşer ikiside ve kayseri ünal bayisini aramanızı tavsiye ederim adı çıkmış ford servislerine göre çok iyiler garanti konusunda vs

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Toyota Facebook sayfasına paylaşımın altına Toyotanın fiyat politikasının ne oldugunu gecen ayla bu ay arasındaki fiyat farkını ve yapılan oyunu yazdım büyük begeni alınca silmişler yorumumu keşke ekran görüntüsü alsaymışım :D:D

melanocyte

Asfalt Kurutucu
16 Eyl 2016
26
4
595
Kardeşim geniş ve konforlu olsun diyorsan Corolla. Uçsun, otomatiği iyi olsun diyosan focus kesinlikle. Ayrıca Toyota alacaksan hiçbir şekilde otomatik vites almayın. Bunlar kesin bilgiler.

Not: corolla da kullandım. Focus 2009'dan şimdiye kadarki tüm kasaları makyajlarını ne derseniz uzun süre kullandım. Gocunsan çok memnunum. Ama bu iki seçenek için konuştum. Yoksa bi Octavia da fena değil.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım