KAPALI Şahin Mi Taunus Mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sibop

Asfalt Kurutucu
29 Eki 2016
15
14
595
Bütçe yer yarılsa 10 bin, genellikle İzmit-Ankara arası binilecek, öğrenci işi bir otomobil arıyorum. Sizce hangisi?

PROFTuna

Asfalt Kurutucu
25 Ara 2016
19
17
595
28
Kocaeli
hocam kesinlikle ŞAHİN almanı öneririm taunustan AZ yakar ve Hidrolikli ve Enjeksyonlu bi model bulursun (99 ve üzeri)
he ben 92-93 alırım dersen onlarda çok iyidir Direksyon taş falan değildir YARI HİDROLİK sayılır YAĞLIDIR .Ben çok Tofaş sürdüm Sürmeye de devam ediyorum çok rahattır son model arabaları aratmaz(çok hor kullanılmadıysa ve kesinlikle ticari ve taksi olmamalıdır) taunus ise KÜTÜK gibi arabadır ona da çok bindik biliriz TOROSTAN FARKI YOKTUR

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
hocam kesinlikle ŞAHİN almanı öneririm taunustan AZ yakar ve Hidrolikli ve Enjeksyonlu bi model bulursun (99 ve üzeri)
he ben 92-93 alırım dersen onlarda çok iyidir Direksyon taş falan değildir YARI HİDROLİK sayılır YAĞLIDIR .Ben çok Tofaş sürdüm Sürmeye de devam ediyorum çok rahattır son model arabaları aratmaz(çok hor kullanılmadıysa ve kesinlikle ticari ve taksi olmamalıdır) taunus ise KÜTÜK gibi arabadır ona da çok bindik biliriz TOROSTAN FARKI YOKTUR
Hayatımda ilk defa bu kadar Tofaş aşıgı ve taunus u yermeye çalışan birini görüyom valla :D.

Son düzenleme:

PROFTuna

Asfalt Kurutucu
25 Ara 2016
19
17
595
28
Kocaeli
TOFAŞK
tofaş-şahin-modifye-kesik-şahin-resimleri02.jpg

PROFTuna

Asfalt Kurutucu
25 Ara 2016
19
17
595
28
Kocaeli
[QUOTE="gtepro, post: 48299, member:
Hayatımda ilk defa bu kadar Tofaş aşıgı ve taunus u yermeye çalışan birini görüyom valla :D.[/QUOTE]

Kardeş bunlar gerçekler TÜM TOFAŞÇILAR BİLİR

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,562
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kardeş aracın al-satı VASAT ve araba kötü zaten açıkladım

1 öncelikle kardeş yazma kardeşin falan değilim. 2ncisi Araba kötü diyebilirsin ama şahinle kıyaslayıp kötü diyemezsin. consul taunus 1,6 2.0 defalarca sahip olduk, tofaşta kullandık. iki araba arasındaki farkı da görebilecek kapasitedeyim. Taunusu beğenmemiş olabilirsin ama kütük gibi demen şok etti. Zamanın yerli mercedesi olarak adlandırılan konforda bi arabaya kütük diyeni ilk defa görüyorum.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
1 öncelikle kardeş yazma kardeşin falan değilim. 2ncisi Araba kötü diyebilirsin ama şahinle kıyaslayıp kötü diyemezsin. consul taunus 1,6 2.0 defalarca sahip olduk, tofaşta kullandık. iki araba arasındaki farkı da görebilecek kapasitedeyim. Taunusu beğenmemiş olabilirsin ama kütük gibi demen şok etti. Zamanın yerli mercedesi olarak adlandırılan konforda bi arabaya kütük diyeni ilk defa görüyorum.
Oysaki şahinlerde arkalar bagımsız dahi değil diye biliyorum. Birde abimiz kötü anlamda kardeş dememiş ki abi niye ters yaptın yav bu kadar?

PROFTuna

Asfalt Kurutucu
25 Ara 2016
19
17
595
28
Kocaeli
madem öyle yazmayız madem taurusa bunu diyen görmedin gör o zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım