KAPALI Şahin Mi Taunus Mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sibop

Asfalt Kurutucu
29 Eki 2016
15
14
595
Bütçe yer yarılsa 10 bin, genellikle İzmit-Ankara arası binilecek, öğrenci işi bir otomobil arıyorum. Sizce hangisi?

thestig

Profesör
8 Eyl 2016
391
818
1,845
Hacı abi cidden bu t stopların fiyatları buraya geldiyse ben bizim kaportacı ile anlaşıp başlayayım bundan toplamaya :D :D

yav bunlar düne kadar 3 bin liraya satılmayan arabalardı :D
Sitedeki en uygun fiyatlar bunlar. Daha 1 gün önce tanıdığım bir arkadaş 25.000 liraya aldı bir tane. Piyasadan çok uzak kalmışsın anlaşılan :).

thestig

Profesör
8 Eyl 2016
391
818
1,845
yok yok arabalar harika o ayrı, ama her yanı çürük sıfırdan bi 131i 5 bin liraya bu hale getirebilirsin, çürük arabayı alsan 2 bin liraya 7 bin lira, yaz 10 bin lira sahibindeen temiz :D
Her yanı çürük bir T Stopu sıfırdan bu hale 5.000 liraya getirmen İMKANSIZ. T Stop parça fiyatları pahalı ve bulunmuyor. İşçiliği de kolay değil.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Her yanı çürük bir T Stopu sıfırdan bu hale 5.000 liraya getirmen İMKANSIZ. T Stop parça fiyatları pahalı ve bulunmuyor.
Yahu bunların ön far arka far ve motorun 1300 oluşu hariç bi çok parçası bi üst 131 şahinlerle aynı, arkadaşının parçaya ihtiyacı olurda bulamazsa bana haber ver ben denizliden bakayım öyle diyim sana bizim taunus öncesi eski kasa şahinimizde vardı 131imiz de vardı

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Sitedeki en uygun fiyatlar bunlar. Daha 1 gün önce tanıdığım bir arkadaş 25.000 liraya aldı bir tane. Piyasadan çok uzak kalmışsın anlaşılan :).
valla 131lerde stop far harici normal 131 şahinlerden fark görmediğim için ilgimi çekmemiştir ama 124 hastası olduğum doğrudur

thestig

Profesör
8 Eyl 2016
391
818
1,845
Yahu bunların ön far arka far ve motorun 1300 oluşu hariç bi çok parçası bi üst 131 şahinlerle aynı, arkadaşının parçaya ihtiyacı olurda bulamazsa bana haber ver ben denizliden bakayım öyle diyim sana bizim taunus öncesi eski kasa şahinimizde vardı 131imiz de vardı
Olaya sadece far ve motor olarak bakarsan parçalar ucuz. Ama bu araçlarla uğraşan çoğu kişi orijinal parçalar kullanıyor. Arkadaş da aracı Denizli'de bir ustadan aldı zaten :).

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Olaya sadece far ve motor olarak bakarsan parçalar ucuz. Ama bu araçlarla uğraşan çoğu kişi orijinal parçalar kullanıyor. Arkadaş da aracı Denizli'de bir ustadan aldı zaten :).
+ orjinal parçada haklı olabilirsin ama bak, yan sanayii dersen orda hayır derim :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Hocam zaten Tofaşın yan sanayisi bakkaldan tutun kasaba kadar her yerde satılıyor o konuda sıkıntı yok :D.

Valla yattığım yatağın altından şahin farı çıkmıştı düşün babam ne ara koydu bi fikrim yok bizim son şahinimizde bundan 10 sene önce falandı :D :D 124 silecek kolları falan vardı hep evde koltukların altında, arka stop lambaları falan :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Hocam bu arkadan itişli değil ama :D:D Az yakıyor diye duydum düşünülebilir aslında baya temiz duruyor.

Valla yakıt çok iyi hafif arabalar ama ben korkuyorum ne bileyim çocukluğumdan beri consul granada taunus'a bindim, şahin doğan kuş serisine de bindim araba kullanmayı 124te öğrendim ama bu r11ler falan beni korkutuyor virajlarda falan çok hafif geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım