KAPALI 2012 porsche mi sıfır c200 mü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

makar10

Düz Yol Gazcısı
4 Tem 2018
33
17
145
Merhaba arkadaşlar ikinci el 2012 seçilmiş araç porsche almakmı mantıklı. Yoksa o ikinci ele girmeden bir tık aşağıdan sıfır c200 almakmı mantıklı ?

Kararsızlığımız iyi bir araç almak istiyoruz fiyatlar bir birine yakın. Daha üst seviyeden 2012 almakmı mantıklı yoksa daha aşağıdan c200 mü ?

2012 araca güvenilirmi?
İkinci el porsche olması birşey değiştirirmi ?

Porsce den kastımız cayenne de olur panamera da olur. Fiyatlar yakın

Ne düşünüyorsunuz ne öneriyorsunuz arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Yetkili servisler de zaten servis kısmından kazanıyor parayı. Yoksa otomobil satışlarından pek bir kar elde ettikleri yok. Özel servis için güven kazanmak gerek. Yetkili servis tutunca öpüyor ama taktığı parçaya da yaptığı işe de garanti veriyor. Özel servisin sahibi kimse onun garanti insafına kalmışsın. İpsiz sapsız biriyse kavga gürültü çıkar. O sebeple özel servis alışkanlığı edinmeden önce bakımdı, küçük onarımlardı, küçük parça değişimleriydi gibi şeylerle yoklamak gerekiyor.

Kesinlikle doğru. O yüzden piyasada daha çok bilinen,yaptığı işten memnun kalan eş,dost,arkadaş önerisiyle laf arasında ustanın bilgisini naçizane sınayarak ustaya araç teslim ediyoruz en azından biz. Ayrıca her alan için (kaporta,mekanik vs.) işinin piri Tek bir ustası olması da önemli araç için. Yinede 0 bir araç almadıkça veyahut parça sadece serviste bulunan bir parça olmadıkça (allah korusun) servisi ziyaret edeceğimi sanmıyorum

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,274
45,907
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Kesinlikle doğru. O yüzden piyasada daha çok bilinen,yaptığı işten memnun kalan eş,dost,arkadaş önerisiyle laf arasında ustanın bilgisini naçizane sınayarak ustaya araç teslim ediyoruz en azından biz. Ayrıca her alan için (kaporta,mekanik vs.) işinin piri Tek bir ustası olması da önemli araç için. Yinede 0 bir araç almadıkça veyahut parça sadece serviste bulunan bir parça olmadıkça (allah korusun) servisi ziyaret edeceğimi sanmıyorum
Seneye mayısta garantim bitince bakım, far ampulü değişimi v.b ufak şeyler için ben de özel servisi kullanmaya başlayacağım bakalım.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Sabah fırına ekmek almaya giderken hemen yanımıza yapılan binanın mütahitinin arabasını gördüm yine. 3.0 TDI Quattro Q7, muhtemelen 2012-2013 model.

Piyasasının altına veriyor olsa bile o arabayı almazdım. Eşek niyetine bindi arabaya gözümün önünde 1 senedir. lastiği inik halde gördüğüm de oldu, çocuk parkı kenarına duvara sıfır şekilde park ettiğini gördüğüm de. Genelde hep aynı yere koyuyor zaten. Bizim sitenin mütahitinin altında da X6 var. O da aynı şekil. Bu arabalara binen insan iyi bakıyor olsa gerek şeklinde düşünmek çok yanlış olabilir.

Ülkenin son 10 yılında normalde Jetta-Passat düzeyinde gezinecek adamlar bu arabalara binmeye başladı. Passat'ı bozulmayan araba olarak gören kafalar bunlara tank niyetine biniyor. İkinci elde patlama ihtimali yüksek arabalar bence. Sahibini tanımıyorsam kesinlikle almazdım.

Dogru mantikli :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım