2017 Volvo V40 T3 inscription

DaddyIsHome61

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
30
30
595
Çok güzel araba gerçekten..Bulunduğum yerde bir adet mevcut ve ara ara sırf onu görmek için arabanın bulunduğu caddeden geçiyorum :)
İyi günlerde kullanın.Testini beklıyorum

Sammstein

Profesör
1 Eki 2016
50
88
1,060
Ankara
Siz buna ikinci el demişsiniz ama bu bildiğin sıfır :D:D Maşallah araç çok güzel kazasız belasız güle güle kullanın :) İnşallah testini de görürüz :):)

enkadr

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
12
34
595
İstanbul
yakıt tüketimi nasıldır bu arada?
İstanbul şehir içi 8,5-9,0 lt/100km altına düşmek biraz zor gibi, şehir dışı ise 6,5-7,0lt/100 km fakat belirtmek isterim ki araç çok yeni ve kendi açımdan yeni alışıyorum sürüş dinamiklerine bu oranlar değebilir diyeceğim ama T3 testindede bu rakamlar vardı sanırım bu şekilde yakıyor:)

enkadr

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
12
34
595
İstanbul
Son düzenleme:

enkadr

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
12
34
595
İstanbul
Tamam kardeşim niye kızıyosun
Öncelikle kardeşin olmadığımı belirtmek isterim.Diğer mesajlarımı okursan eğer hep belirli bir seviyede durmaya çalışıp elimden geldiğince samimi sorulara bildiğim kadarıyla yanıt vermeye çalışıyorum fakat siz konu hakkında yarım bilginizle beni bozmaya çalışıyorsunuz yada benim adıma cevap veriyorsunuz. Bu davranışlarınıza karşı sadece sizden kibarca gereksiz yorum yapmamanızı rica edeceğim.

botvitaliy

Profesör
8 Eyl 2016
88
62
1,035
Öncelikle kardeşin olmadığımı belirtmek isterim.Diğer mesajlarımı okursan eğer hep belirli bir seviyede durmaya çalışıp elimden geldiğince samimi sorulara bildiğim kadarıyla yanıt vermeye çalışıyorum fakat siz konu hakkında yarım bilginizle beni bozmaya çalışıyorsunuz yada benim adıma cevap veriyorsunuz. Bu davranışlarınıza karşı sadece sizden kibarca gereksiz yorum yapmamanızı rica edeceğim.
Tamam kardeşim değilsin

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım