KAPALI 30k 42k arası en alınası en donanımlı araç : Megane2 HB

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
evet arkadaşlar bu gün size megane2 den bahsedeceğim megane2 nin 3 türü vardır sedan sw ve hb dir en çok alınan sedandır sadece bagajı hb den büyük olması nedeniyle alınır ama hb de geniştir hb ile sedan arası fark nedir ? hb daha sportif ve daha hızlıdır megane2 teknolojiyle dolup taşan bir araçtır araçta ne ararsanız var konfor rahatlık teknoloji elektrohidrolik direksiyon bagaj hacmi araç içi bisürü bölmeler bardaklık yağmur sensörü otomatik far otomatik itlenme daha sayamadığım milyonlarca özellik var her serisi tutulur ama sw yi çok göremeyiz piyasada çğu sedan dır nedeni ise bagajdandır ama hb tutmuyor diye bişey yok sedanla neredeyse eşitler ben hb öneririm gerek tip olarak gerek hız olarak hb daha iyidir ve en iyilerden biri elektrohidrolik direksiyon bu direksiyon tipine pek raslanılmaz ama bu araçlarda bulunmaktadır elektrohidrolik direksiyon doğaya hidroliğe göre daha az zarar verir ve daha az yağ kullanır tam bir F/P ürünü daha ne olsun sol 2 ön çamurluk plastik oda kaza anında çok işe yarar korkmayın kırılmıyor araç çok sağlamdır en dolu modeli 1.5 dci dynemiq dur bende dizel var benzine göre daha iyi ve lpg ye göre bence alıcaksanız dizel alın bulursanız benzinlide güzel lpg yi ben sevmiyoru mseven için iyidir ve 1.5 expresson modelide doludur benimki 1.5 dci dynemiq sunfrof hariç en fulldür bence alınır ve para verilir hiç pişma n olmassınız geyik başlığında emre arkadaşımız deiya son 20 yılın en az arıza çıkaran 10 otomobilin arasına 1.5 dci dynemiq hb modeli bana göre verin alın pişman olmassınız gelip kötü yorumlar yapmayın mesela kronik sorun vb. demeyin yok ya yok kronik sorun bu pejo değil bana iyi yorumlar yapın kalp kırmayalım iyi günler...

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395
Ben megane 2 yi çok seviyorum özellikle gri olanlar çok güzel. Dynamic paket ise zamanının çok ötesinde. Sunroof çok gereksiz bişey bu arada. Şimdi opsiyon olan şeyler standart. Aşırı derecede sorunsuz bir araba. Satılık ilanlarında istediğim gibi bulamamıştım. Zor sakinleştirdiler beni.

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
yanıt: KULLANICI HATASI adam heralde vitese oturmuş kırmış vites nasıl kırılır ya kendi kendine senin bunu düşünmen suç kapı kollları neden soyulmadı benimki ? hor kullanmayın o zmn arkadaş hor kullanırsam benimkide öyle olur
Sanırım yenisin forumda :) 307’mi tanıtma zahmetine gireyim mi senin güzel hatrına. Hor kullanmak bahanesi olamaz o aracın. Vites plastiği, elasidiyle eriyebiliyor o aracın.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
yanıt: KULLANICI HATASI adam heralde vitese oturmuş kırmış vites nasıl kırılır ya kendi kendine senin bunu düşünmen suç kapı kollları neden soyulmadı benimki ? hor kullanmayın o zmn arkadaş hor kullanırsam benimkide öyle olur

Adaş bizim araba da 110k civarında kapı kolların hep soyulmalar ki araba tertemiz ve tek kişi kullanıyor şuan.

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
Ben megane 2 yi çok seviyorum özellikle gri olanlar çok güzel. Dynamic paket ise zamanının çok ötesinde. Sunroof çok gereksiz bişey bu arada. Şimdi opsiyon olan şeyler standart. Aşırı derecede sorunsuz bir araba. Satılık ilanlarında istediğim gibi bulamamıştım. Zor sakinleştirdiler beni.
işte anlamayanlar var dediğim gibi üstüme çıkçak varsa kırılacakta vardır :)

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
sunroof bencede çok gereksiz kalıp aracın üstünden mi bakcan :D hava alcak diyosan 4 camı aç klima aç al sana hava :)

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
sende şuan araç varmı ?

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
ben yazdığımın sonunda ne demişim yani gelip olmayan şeyleri söylüyorsunuz aracını hor kullananlar böyle durumlara düşüyor bende neden yok ? özenli kullanıyorum kapıyı kıracak gibi kapatmıyorum kapı kollarını tırnakla soymuyorum araç içinde içecek içip on kasanın üstüne dökmüyorum gazabasıp motoru deli etmiyorum bunlardan bende sorun olmamış olabilirmi ? siz in tanıdıklarınızda hor kullanmaktan olmasın o o kronik sorun değilde kullancı hatası olarak adlandırılması doğrudur benim söyleyeceğim bu kadardı bundan sonra cevaplarınızı kendinize saklayın illa üstümüze çıkacaksanız kalp kırarım :)
Forumda beni bilenler az buçuk bilirler, eskilerdenim. Olmayacak şeyleri gelip de burada anlatmayacağımı da bilirler. Olmayan şeyler değil yani iki kişinin hayatına malolabilecek şeylerdi bunlar. İnanmamakta yada diretip arabanızı savunmakta özgürsünüz sizin kendi kararınız. Burada da gelip kalp kırarımlı şekilde konuşmanızı pek tavsiye etmem, burası forum ve belirli sevgi saygı çerçevesinde tartışılır...

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
Forumda beni bilenler az buçuk bilirler, eskilerdenim. Olmayacak şeyleri gelip de burada anlatmayacağımı da bilirler. Olmayan şeyler değil yani iki kişinin hayatına malolabilecek şeylerdi bunlar. İnanmamakta yada diretip arabanızı savunmakta özgürsünüz sizin kendi kararınız. Burada da gelip kalp kırarımlı şekilde konuşmanızı pek tavsiye etmem, burası forum ve belirli sevgi saygı çerçevesinde tartışılır...
bu arada kırdıysam özür dilerim :)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
tm da bunu kime sorsan öyle der youtubede var videolar izle meganınkını izle bide sonuçları gör ben araba kötülemiyorum kullananlarada bişey demiyorum ama herkes böyle diyor bende öyle diyorum

Bende diyorum ki biz de de var görüp kullanmışım. Öyle ahım şahım bir araba değil. O dönem ki c sınıfları 3 aşağı 5 yukarı bu ayarda zaten

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@berkay1234 Hocam, daha önce farklı bir başlıkta da mevzusu geçmişti.

Megane 2 dünyanın en sağlam aracı falan değil.
Aracınızı yeni aldınız. Sizin aracınız sizden önceki sahiplerinde dikkatli kullanılmış olabilir veya km'nin yüksek olduğu düşünülürse iç trim parçalarından bazılarının değişmiş olma ihtimali de yüksek.
Sizin aracınızda başınıza gelmemiş olması hiç bir megane 2'de o sorunların yaşanmayacağı anlamına gelmez.
Çalıştığınız sektör otomotiv sektörü olabilir ancak bütün otomobiller hakkında bu kadar emin konuşmayın.
Özellikle megane 2 konusunda forumda bir nefret kitlesinin oluşmasına sebebiyet verecek düzeyde bağlı kalmayın.
Bir dönem i10 için benzer şeyler düşünülmüştü, şu anda da megane 2 için bi nefret tohumları atılmış durumda...
Lütfen aracınızı ilah gibi görmeyin. Başkalarının düşüncelerine de saygı gösterin.
Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım