90larda Çocuk Olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
351-panasonic-G600.jpg 002907_1.jpg
Bunlar da ilk nesil cep telefonları. Sağdaki Nec marka telefonunun antenini çekmeyince doğru düzgün konuşamazdık :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
tornavidayla kanal ayarı yapılan tahmini 55 ekrana yakın bi tvmiz vardı markasını unuttum, bi gün annem uyuyor babam da evde yokken canım sıkıldı aldım elime tornavidayla ayar yapıcam diye. Çok bastırmışım tüm tuşlar içine göçtü. Kendim tamir etmeye çalıştım tuşların oturduğu yeri de kırdım. Babam gelene kadar n ası saklandım hatırlamıyorum ama gelince güzel laflar yedim.
O zamanlardan bir suru sey sakladim walkman vs de en efsanesi 2005 model ipod.o zamanlar renkli ekran modaydi be.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Abi 97'liyim ama ağır meybuz hastasıyımdır bide çet kola :D
Ataride az mario oynamadık PS1'in açılış müziği de bilinçaltıma işlemiştir bi kötü olurum aklıma geldikçe :D
Pazar süprizi çılgın bediş vs hayal meyal aklımda :D
Bozuk kart satan ibiş oyuncakçı senide umutmadım
ps1 ney la? Zengin işi o. Çılgın bedişim yok başka işim :))

yalan rüzgarı vardı, cesur ve güzel vardı. Yalan rüzgarında birbirini aldatan karı koca vs ilgili sorduğum soru üzerine babam anneme bu evde bu dizi izlenmeyecek diye tvyi itti. Tv arkaya düştü dağıldı sandım ama taş gibi çalışıyodu. Şimdiki tvler öyle düşsün pixel pixel toplarız

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
nokiacıydık biz. 3110 ilk telefonumuz baya takoz gibiydi, sonra 5110 3210 3310 3410 :D
Sonraları biz de nokia, siemens, ericsson diye gittik ama o dediğim telefonlarlar özellikle de Nec ilk cep telefonu olabilir. Şirket üzerine alınmıştı da ilk defa cep telefonu görmüştüm ben, hatta cep telefonu diye bir şeyin olduğunu bile bilmiyordum düşün öyle eski o telefon :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Sonraları biz de nokia, siemens, ericsson diye gittik ama o dediğim telefonlarlar özellikle de Nec ilk cep telefonu olabilir. Şirket üzerine alınmıştı da ilk defa cep telefonu görmüştüm ben, hatta cep telefonu diye bir şeyin olduğunu bile bilmiyordum düşün öyle eski o telefon :D
Abi ne heyecanlanirdim ya. O zamanlar ameliyat olmustum ufak hemen gidip almislardi rehberde var tek tuk kisi zaten oyunlari falan vardi. Ya nokia idi galiba polifonik yanlis yaziyorsam affola almak icin sms attim diyede dayak yemistim simdi hatirladim ne cok yemisiz be

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Abi ne heyecanlanirdim ya. O zamanlar ameliyat olmustum ufak hemen gidip almislardi rehberde var tek tuk kisi zaten oyunlari falan vardi. Ya nokia idi galiba polifonik yanlis yaziyorsam affola almak icin sms attim diyede dayak yemistim simdi hatirladim ne cok yemisiz be
Benim ilk telefonum siemesn a50 idi mavi bişey :D Sonraları nokia'ya döndüm ama o polifonik melodi için ne kontör harcardık var ya hey gidi.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

Abinonsekiz vardı ericsonn, tuş takımının üstündeki rengi değişen bölüme çok şaşırmıştım ilk gördüğümde :D :D antende bi şerit vardıonla aynı renkti :D

s-b4cb9f860436448ce2d7062db0956527d26c613c.jpg

edit: bu abinonsekizin bi üstüydü galiba pardon :p

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Skoda favorit 136 L. Benim aklima hep babamin eski arabasi gelir. Cok severdim. 91 modeldi. Logosu sol yanda idi.
Birde asagidaki komsunun sivri burunlu calisinca inip kalkan amorsitorlu arabasi gelirdi. Sahibi gelip calistirana kadar bekledigim olurdu. Cok sonralari aklim araba modellerine erdiginde arabanin Citroen xm oldugunu ogrendim...
Otomobil sinuflarindan hic anlamazdim.. Cocugun biri passatimiz var derdi. Ben babamin 136 L sini en iyi araba sanirdim. Passatda neymiş... :) Dayim Almanyadan 2 kapi kupe arabayla gemiş. Kucucuk yere yakin araba. 136 L cok yuksek dururdu yaninda. Skoda favorit 136 L en baba araba... Sonradan anladimki 2 kapi spor opel kadet miş o araba. Bizim arabanin 3 kati beygir varmiş... O skoda favorit aklimin erdigi en eski arabalarimizdan biriydi. Ve ogrendimki 1300 motor 63 beygirlik ucuz bir cekoslavak arabasiymiş... :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım