90larda Çocuk Olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Benim ilk telefonum siemesn a50 idi mavi bişey :D Sonraları nokia'ya döndüm ama o polifonik melodi için ne kontör harcardık var ya hey gidi.

ilk telefonum nokia 3110 :D :D

150px-Nokia_3110_%282%29.jpg

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Abinonsekiz vardı ericsonn, tuş takımının üstündeki rengi değişen bölüme çok şaşırmıştım ilk gördüğümde :D :D antende bi şerit vardıonla aynı renkti :D

s-b4cb9f860436448ce2d7062db0956527d26c613c.jpg

edit: bu abinonsekizin bi üstüydü galiba pardon :p
Bu telefon bir ara herkeste vardı. Kadınlar şu öndeki pembemsi renk ile sarıyı çok kullanıyordu. Erkeklerde de genelde mavi ve yeşil vardı :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hey gidi 5.kattan aşağı apartman boşluğunda merdiven korkuluklarına çarpa çarpa aşağı düştü de bam diye yere vurduğunda telefon hala çalışıyordu :D Eskiler çok sağlamdı hatta gereksiz sağlamdı :D

abi bataryası 2 kiloydu zaten asdfasdf hayır okulda telefon yasakken ben bu telefonu cebime saklamıştım, yakalandım haliyle. Hayır niye böle bişi yaparsın ki ufak bişi mi bu asdfasdfaf :D :D velimi okula çağırdılar verdiler telefonu bi daha getirmesin dediler. Lan okula getirsem nolacak şu telefonu bi olayı yokki :D takoz gibi bişi hatta takoz bile bundan kibar :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hey gidi 5.kattan aşağı apartman boşluğunda merdiven korkuluklarına çarpa çarpa aşağı düştü de bam diye yere vurduğunda telefon hala çalışıyordu :D Eskiler çok sağlamdı hatta gereksiz sağlamdı :D
Planli eskitme geldi simdi.20 senelik camasir makinamiz var simdikiler max 10 dayaniyor. O zamanlar cabuk tukensin mantigi yoktu

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
abi bataryası 2 kiloydu zaten asdfasdf hayır okulda telefon yasakken ben bu telefonu cebime saklamıştım, yakalandım haliyle. Hayır niye böle bişi yaparsın ki ufak bişi mi bu asdfasdfaf :D :D velimi okula çağırdılar verdiler telefonu bi daha getirmesin dediler. Lan okula getirsem nolacak şu telefonu bi olayı yokki :D takoz gibi bişi hatta takoz bile bundan kibar :D
Planli eskitme geldi simdi.20 senelik camasir makinamiz var simdikiler max 10 dayaniyor. O zamanlar cabuk tukensin mantigi yoktu

Ben saklayacak yer bulamadığım için okula getiremezdim. Siemesn a50 avuç içi kadardı da onu getirirdim gerektiğinde çorabın içine bile saklanıyordu :D

Öyle tabii, bizim 70'lerden kalma ilk renkli televizyonumuz var kumandasız olanlardan ve hala çalışıyor canavar gibi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım