Cam filmi artık Ağır Kusur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Otomobillerde Cam Filmlerinin yasaklanmasının ardından muayene istasyonlarına gönderilen yazı ile Cam filmi bulunan otomobiller 1 Kasım 2017 itibariyle hafif kusurlu değil, AĞIR Kusurlu olarak değerlendirilecek :)

23167598_499510503755819_4271372326138948144_n.jpg
WhatsApp Image 2017-11-01 at 17.20.27.jpeg

Cam filmi 'ağır kusur' sayıldı bugünden itibaren muayeneden geçemeyecek

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,140
1
3,145
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
14:30 ne ya? Günler öncesinden aldım randevumu geldim, 14:29'daki adam hafif kusurlu geçti, ben arabanın içinde vakit öldürürken havadan bir kanun indi ve tüm vaktim boşa mı gitti yani? İşinden izin alıp gelen adamların suçu ne?

Lan yemin ediyorum tam teşekküllü 5 yıldızlı tımarhane oldu ülke ya. Aklımı çıldıracağım.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,300
45,955
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Son bir kaç yıldır hayatımda ki en büyük saçmalıkları görüyorum desem abartmış olmam.. Bir kaç ay önce, cam filminin serbestliği hususunda her türlü çalışmayı yapıp, detaya kadar açıklanan bir karar sonucunda devletin, yine bir kaç ay sonra cam filminin ' Ağır Kusur ' olarak muayene istasyonlarına yazı göndermesi nasıl bir gerizekalı aklın ürünüdür ? Bir kaç ay evvel o kadar araştırdığın, detaylarını da belirleyip halka anlattığın bir mevzu, nasıl oluyor da şuan Ağır Kusur kapsamına giriyor ? Dün ağır kusur olmayan bugün nasıl ağır kusur oluyor ? Tuvalete bekçi diye dikmeyeceğin tiplere devlet yönetimini verirsen ancak bunlar çıkar ortaya.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Para lazım, ağır kusur olunca onu düzelttirmek için bir daha para veriliyor diye biliyorum. Ondandır. Memlekette bir ton apaçi kol geziyor, kamyonların saçtıkları egzozlardan haberleri yok herhalde, senin benim filmime taktılar.

Benim en azından Nisan 2019'a kdr sürem var da, yolda çevirmeye girersek patlayacağız herhalde.

Son düzenleme:

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Para lazım, ağır kusur olunca onu düzelttirmek için bir daha para veriliyor diye biliyorum. Ondandır. Memlekette bir ton apaçi kol geziyor, kamyonların saçtıkları egzozlardan haberleri yok herhalde, senin benim filmime taktılar.

Benim en azından Nisan 2019'a kdr sürem var da, yolda çevirmeye girersek patlayacağız herhalde.

Cam filminin ağır kusur olarak sayılması polisin cam filminden keseceği ceza sayısını azaltır. “Para lazım ondan” tezi burada çürüdü.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Cam filminin ağır kusur olarak sayılması polisin cam filminden keseceği ceza sayısını azaltır. “Para lazım ondan” tezi burada çürüdü.

Buna katılıyorum aslında, zira muayenede sıkıntı olacağını duyunca ceza yemeden gidip söktüren sayısı daha fazla olacaktır.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul

Çürümez. Cam filmi cezası ancak polis çevirmesine denk gelirsen olacak bir şey. Denk gelmezsen (ki ben en son polis çevirmesine Temmuz 2014'de Antalya Korkuteli'nde denk geldim), her halukarda muayeneye gideceksin. Özetle ceza sayısını azaltmaz, cezadan kurtulursan muayenede ağır kusurdan alırlar o parayı. Bilmem anlatabildim mi?

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Çürümez. Cam filmi cezası ancak polis çevirmesine denk gelirsen olacak bir şey. Denk gelmezsen, her halukarda muayeneye gideceksin. Özetle ceza sayısını azaltmaz, cezadan kurtulursan muayenede ağır kusurdan alırlar o parayı. Bilmem anlatabildim mi?

Ağır kusur olduğunu herkes biliyor artık muayeneden önce herkes söküp öyle gidecek, 2 seneye trafikte filmli araba sayısı çok azalır. Ağır kusur olayı gelmeseydi insanlar ceza yiyene kadar sökmezdi.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Ağır kusur olduğunu herkes biliyor artık muayeneden önce herkes söküp öyle gidecek, 2 seneye trafikte filmli araba sayısı çok azalır. Ağır kusur olayı gelmeseydi insanlar ceza yiyene kadar sökmezdi.

Öyle de olacak zaten. Ceza yiyene ya da muayeneye gidene kadar sökmeyecekler.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford

2 gün önce yolda yürürken çevirme yapan polis abilere sordum '' abi cam filmine yazıyo musunuz'' diye ''evet yazıyoruz duruma göre men ediyoruz'' dedi.

berkecan

Profesör
8 Eyl 2016
239
523
1,785
Mersin
Ulan 450tl mis cezası yuh ağlayan gözlerle sokerim artık tam da hepsini sokup yenileyelim diye babamı ikna edecektim tüh

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bugün duydum, Denizli’de cam filmi çeken bi camcının elinde 70bin liralık mal varmış. Ne olacak şimdi ?

berkecan

Profesör
8 Eyl 2016
239
523
1,785
Mersin
Ya abi bi şey soracam bunun ayrıntıları açıklandı mi belli bir numara filan yok mu direk 1 derece olsa bile sokulmesi mi gerekiyo hepsini mi içeriyor bu ceza bakmadım ben hiç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım